Kontakt Lens Lensli Gözlerimizin resimlerini paylaşalım mı?

bu siz misiniz gerçekten?

Estetik mi yaptırdınız yüzünüz neden böyle oldu?

evet estetik yaptırdım göz ve kaş arasındaki fazlalıgı aldırdım gözlerim ve yanaklarım çekildi en azından 4 5 yaş fark etim yüzüm çekildi yanaklarım kalktı daha 34 gün oldu bikaç ay içinde estetigim oturacak daha iyi olacak inşallah

Lens olduğu çok belli ya

tatlım kesinlikle lens oldugu belli dgl makinam iyi dgl canlı gözümdfe gör nekadar dogal anlatamam hem dogal hem canlı projektör gibi profesyonel makina alıcam onunla çekicem ozaman paylaşırım resimlerimi bana hak vericen bir haftaya alırım parayı tamamlamaya az bi miktar kaldı aylıgımıı aldıgım gibi alıcam by

kızlar bugün optige gittim numaralı lens almısken renklisini alayım dedim adam sana bihterin taktıgı lensten vereyim kimse anlamıycak lens oldugu dedi ben de tamam dedim 250 tl ye sipariş ettim seneligini.. bakalım yarın ya da oburgün gelir takar koyarım fotoları :)

kızlar bugün optige gittim numaralı lens almısken renklisini alayım dedim adam sana bihterin taktıgı lensten vereyim kimse anlamıycak lens oldugu dedi ben de tamam dedim 250 tl ye sipariş ettim seneligini.. bakalım yarın ya da oburgün gelir takar koyarım fotoları :)

geldigi zaman mutlaka bizimle paylaş bihterin gözünde dikatli bakılırsa lensin mercegini görürüz markası ne lensinin merak etim dogrusu

$dilekkkkk.jpg ...................

mec burdum oldu yapacak birşey yok zamanla düzelecek öyle kalmicam ikki ay oldu daha şimdi daha iyi zamanla daha iyi olacagıma inanıyorum şişler indikçe hatlarım düzeliyor

estetikten sonra,ameliyattan ilk cıktıgınız günkü gbi degl de cok daha dzgün mü görnyor acaba mrak ettim de. kaşlarınıza bir care bulmalısınz bir de. bana da abartılı geldi bilmiyorum umarım zamanla şekillenir yüzünüz,güzel bir kadınsınız.

estetikten sonra,ameliyattan ilk cıktıgınız günkü gbi degl de cok daha dzgün mü görnyor acaba mrak ettim de. kaşlarınıza bir care bulmalısınz bir de. bana da abartılı geldi bilmiyorum umarım zamanla şekillenir yüzünüz,güzel bir kadınsınız.

ameliyatan sonra bir hafta gözümü açamadım çok az kıl ıcuyla görüyodum çok kötüydü doktorumun iyi oldugunu bildigim için korkum ve endişem yoktu iyi olacagmı biliyodum şimdi daha iyiyim cep telefonuyla resmimi çektim yarın eklerim gün geçtikçe normale dönüyorum bütün ameliyatların sonucu 6 ay şu an bile göz kapaklarımın şiş oldugunu his ediyorum dokununca uyuşuklar ve agrı his ediyorum sadece biraz daha zaman tam iyileştikten sonra kaşıma güzel bi dögme yaptıracam ebru gündeşin kaşını çok hoş bayılıyorum şu an kalemle çiziyorum ilgin için çok tşk herşey gönlünce olsun

Allah yardımcınız olsun , keşke gözle kaş arasındaki fazlalığı aldırmak yerine burnunuzu yaptırsaymışsınız büyük geldi biraz bana :44:

haklısın banada bazen büyük geliyor bazende hoka gibi anlamadım ama doktorum bayagı hırpalamışki beni burnumda şliş oda iniyor göz üstünü alınca doktor torpüde yapmış şu kaş kemigine biraz çıkıntılıydı bombeliydi kaş kemigim gözümü saklıyordu çukurda kalıyordu gözüm şişlerim indikçe gözüm çıkıyor ortaya ya yeni resim eklicem benim tel güzel çekmiyor arkadaşımın telefonuyla çekicem şişlerim azdaha indi

hayata bazen şaka yapmak gerekiyor birilerini kırdıysam çok özür kimseyi kırıp inciltmek bana göre dgl benim üslubum dgl

en azından beni kırmadınız :) ben bi ara o bahsettiğiniz lenslerden kullandım.. kendi göz rengim ela, freshlook'un yeşili hiç belli olmuyordu gözümde, ama kırılmadım tabiki, şaşırdım sadece.. cevap verdiğiniz için teşekkürler :)

en azından beni kırmadınız :) ben bi ara o bahsettiğiniz lenslerden kullandım.. kendi göz rengim ela, freshlook'un yeşili hiç belli olmuyordu gözümde, ama kırılmadım tabiki, şaşırdım sadece.. cevap verdiğiniz için teşekkürler :)

tekrar özür gözün ela şaşırdım freslook açmadı gözünü benim gözüm koyu kahve siyaha yakın diamond colors two çok güzel açıyor gözü ama senin gözün ela ewn sevdigim renk haklısın bazen insanlar degişiklik istiyor ben 15 yılık lens kulanıcısıyım

tekrar özür gözün ela şaşırdım freslook açmadı gözünü benim gözüm koyu kahve siyaha yakın diamond colors two çok güzel açıyor gözü ama senin gözün ela ewn sevdigim renk haklısın bazen insanlar degişiklik istiyor ben 15 yılık lens kulanıcısıyım

yok hayır, açmadı değil, aksine yemyeşil oldu, ama gözümde lens olduğu hiç belli olmuyordu.. kendi göz rengime yakın olduğu için olabilir.. bazen vampir gibi oluyorum çünkü, sarılar çok gözümde :)

Son düzenleyen: Moderatör:
X