Kontakt Lens Lensli Gözlerimizin resimlerini paylaşalım mı?

:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar: çok güzel duruyor
Freshlook Moonlight bu da,ben memnunum tavsiye ederim.

pic12tqo.jpg

merhaba lens almama su site baya bi yardımcı oldu :KK70: bende freshlook zümrüt yeşili aldım. kötü duruyor demişlerdi ama bende gayet doğal durdu. eklediğim foto gün ışında çekilmiştir. aynen bakıldığında da böle duruyor. tavsiye ederim :KK61:

Eklentiler

• $ekles.jpg
    $ekles.jpg
    47,5 KB · Görüntüleme: 67
teşekkür ederim gündüz aynada bol ışıklı yerde yakındn baktıımda ortadan kahverengi kısım çıkıo o yüzden doğal olmadığı belli oluo mesela bu foto bol ışıklı bi ortamda çekildi bide makyajsız kullanmak mümkün diil mutlaka makyaj yapmak lazım ama yinede ben aldığıma pişman diilim:1closedeyes:

bende bu rengi istiyorum. ancak emin olamıyorum. gerçi çok güzel duruyor. heryerde okudum çok sahte bağırıyor diye ama gayet hoş bence :)

Kızlar bunlar da benim lenslerim;

Solotica Hidrocharme Mel
Solotica Hidrocor Mel
Freshlook Haresiz Mavi
Solotica Icemint
Solotica Natural Colors Mel
Solotica Quartzo
Solotica Natural Colors Mel

hatich bebekim snde hepsi güzel ama ben en çok mel leri yakıştırıorum sna bu arada kızlar cristallerimi satıyorum 1 aylık yeni seri mavi ..albümde fotolarım var ilgilenen özelden mesaj atabilir..

hatich bebekim snde hepsi güzel ama ben en çok mel leri yakıştırıorum sna bu arada kızlar cristallerimi satıyorum 1 aylık yeni seri mavi ..albümde fotolarım var ilgilenen özelden mesaj atabilir..

Teşekkür ederim canım :KK54: ben de sana meli ve crystali çok yakıştırıyorum canım :KK16: nasıl kıyıyosun crystallerine :KK43: çooook yakışmıştı sana :nazar:

ya bu freshlook haresiz mavi nasıl hatiç çok doğal görünüo sende ??

:KK71: Aynı rengi kullanan arkadaşım bunların freshlook olduğuna inanmadı :KK16: bide hiç kayma, batma, bulanık görme sorunu yaşamıyorum canım. ben de şaşırdım walla. freshlooktan bu performansı beklemezdim. sedacım ben de NC Verde Marine alayım diyorum. ne dersin canım? hiç kullandın mı bu rengi? Ya da çevrende kullanan var mı?

teşekkürler canım aslında kıyamıorum herkes çok yakıştırıo ne bilim belkide vazgeçerim..verde marine benide çok düşündüren bi renk canım bi ara istanbulda bi arkadaşım charmını almıştı eşi hiç beğenmemiş bu renk göz yok gerçekte çok belli demişti.. ama bende cor.unu düşünüorum açıkçası pek kullanan da olmadığı için fikir edinemiyoruz çok riskli bence canım sakın hemen karar verme

çok yakışmış frshlook lar canım :nazar: ama küçük gelio işte bana :KK14:

gerçekten de riskli bi lens ama takmış durumdayım be renge. hem yeşil hem mavi tonlarında olduğu için 2si 1 arada gibi yani :KK66:

Bak şu kızdaki duruşuna bittim resmen. aklıma verde marineyi sokan bu resim oldu canım.

gerçekten de riskli bi lens ama takmış durumdayım be renge. hem yeşil hem mavi tonlarında olduğu için 2si 1 arada gibi yani :KK66:

Bak şu kızdaki duruşuna bittim resmen. aklıma verde marineyi sokan bu resim oldu canım.

çok güzel durmuş burda canım ama kızın kendi gözleri bal rengi dikkat ettiysen o yüzden geçiş çok yumuşak pupilden rahatsız etmiyor senin gözlerin daha koyu olduğu için geçiş sert olabilir buda lens olduğunu çok belli eder haliyle bitanem..bc ile dia yı en boy olarak düşünebilirsin dia ne kadar büyürse göz okadar iri görünüo genişlik anlamında ama en dıştaki hare çok daha kalın oluo canım dia 14.5 ve daha büyük yazıosa gözünün beyazı çok az kalıcak demektir..

çok güzel durmuş burda canım ama kızın kendi gözleri bal rengi dikkat ettiysen o yüzden geçiş çok yumuşak pupilden rahatsız etmiyor senin gözlerin daha koyu olduğu için geçiş sert olabilir buda lens olduğunu çok belli eder haliyle bitanem..bc ile dia yı en boy olarak düşünebilirsin dia ne kadar büyürse göz okadar iri görünüo genişlik anlamında ama en dıştaki hare çok daha kalın oluo canım dia 14.5 ve daha büyük yazıosa gözünün beyazı çok az kalıcak demektir..

açıklama için teşekkürler canım :nazar: ya bi yerde BC mi Dia mı ne ne kadar küçülürse bombeli durma riskinin o kadar fazla olduğu yazıyordu da :KK3:

Ya kızın gözleri açık renk farkındayım ama şöyle koyu kahverengi gözde NC serisinin net bi fotosunu bulsam süper olucak canım.

bombenin kişinin göz yapısı ile alakalı olduğunu düşünüorum ben canım cristalde opak serinin 4. lensi ama bende bombe sıfır bazılarınada bakıorum videolarda şaşıbeş gibi :KK1: nc mel sana çok yakıştığı için nc serisinden korkmamalısın bende bi bakayım koyu göze verde marine fotosu

X