Kontakt Lens Lensli Gözlerimizin resimlerini paylaşalım mı?

kızlar lenslerin orta çukuru geniş olunca kayıyor ve bariz belli oluyor lens oldugu benim göz yapım büyük zaten orta boslugu az olan önerebileceginiz markalar nelerdir yardımcı olursanız sevinirim . birde burdan yazılıyormu bilmiyorum ama internet üzerinden sitelerde genelde numaralıları buluyorum numarasız renkli 6 aylık fln bulamadım hiç yardımcı olabilirmisiniz ?

dibine girerek çekince fotoğraflar profosyonel makinalar olmadığı için bulanık çıkıyor yani dokusu falan belli olmuyor. ayrıca ben yaklaşık 12 senedir lens kullanıyorum renkli-renksiz dolayısıyla senden daha çok bilgi sahibiyimdir damarlı lens diye bir kavram yok. hareli veya haresiz vardır. neyse cevabını yeni gördüğümden dolayı şimdi cevap yazabiliyorum. nasıl istersen öyle çek koy fotoğrafını.

Damarlı lens diye bir lens çeşidi yok, ama damarlı lens dediğimiz lensler vardır.
Tek lens kullanan siz değilsiniz, burada tek bilen de siz değilsiniz dolayısıyla buradaki çoğu arkadaştan kime sorsanız benim dediğimi diyecektir size.Madem damarlı lens yok sadece hareli lens var, o zaman neden haresi olmayıp damarlı olan lensler oluyor.B&L haresiz serinin damarları vardır mesela.
12 yıldır lens kullanıp daha hala damar ile harenin farkını bilmiyorsanız ben size bir şey demiyorum zaten.Bir yanlışı düzeltmiştim fakat siz diretiyorsunuz.Size damarlı/hareli(her ne diyor iseniz) lenslerinizle iyi günler.

freshlook zümrüt yeşilini hezaman tk geçerim.uzun süredir onu kullanıyorum nerdeyse her rengı denedım.tuttugum renk bu olduu.istersenız resımde ekleyebılırım görmeyenler varsa cok cok gusel bı renk hem barız bı yeşil hem hareli

evet tatlım ekle fikir olsun bakalım hem nasıl duruyoa.s.

kendimden utanmalıyım.

<script src='http://img26.imageshack.us/shareable/?i=kopyas260920101404.jpg&p=tl' type='text/javascript'></script><noscript>
</noscript>

freshlook zümrüt yeşil...

bunlarda benim daha bugün aldığım ve alışma aşamasında olduğum freshlook turkuaz larım

Eklentiler

• $Fotoğraf0155.jpg
    11,6 KB · Görüntüleme: 112
bunlarda benim daha bugün aldığım ve alışma aşamasında olduğum freshlook turkuaz larım

waaaoooww ne kdr hoş durmuş çok yakışmış.. gündüz çekim de koyabilir misin çok beğendim burdaki kadar doğal mı gerçekte de??

Son düzenleme:
teşekkür ederim gündüz aynada bol ışıklı yerde yakındn baktıımda ortadan kahverengi kısım çıkıo o yüzden doğal olmadığı belli oluo mesela bu foto bol ışıklı bi ortamda çekildi bide makyajsız kullanmak mümkün diil mutlaka makyaj yapmak lazım ama yinede ben aldığıma pişman diilim:1closedeyes:

Eklentiler

• $Fotoğraf0172.jpg
    18,6 KB · Görüntüleme: 124

olsun cnm freshlook ancak bu kdr doğal duruyor ztn ben de beğendim rengi çok gzlmiş güle güle güzel günlerde kullan lenslerini cnm..

Bunlarda benden ...
Yeni aldım..
Bugün ilk taktım ama pek alışmadım rahatsız etti...

Eklentiler

• $lenss.JPG
    26,9 KB · Görüntüleme: 200

bu lensin üretenede...neyse saycam simdi
verdigim paraya aciyorum sadece:mymeka:

ama FL haresiz yesil hosuma gitti. gerci o da belirsiz biseydi ama olsun en dogali gene o ela gibiydi cok büyük bi degisim olmasada...birdaha fl almam. hele soloticalari gördükten sonra....kargoya verilmis mellerim, gelince onlarin da resimlerini eklerim....

Son düzenleme:

Uploaded with ImageShack.us

Uploaded with ImageShack.us

Bunlarda benim Rainbow fantasy deep green lenslerim.

bu lensi ben çok merak ediyordum canım..resimde güzel gözüküyor..
gerçek hayatta rengin duruşu nasıl...turkuaza çalan koyu yeşil mi ? doğal mı ?
kahve gözle kaynaşıyor mu ? pupilin büyüklüğü belli oluyor mu ?
çok soru sordum kusura bakma ama ben lenslerimi denemeden almak zorunda kalıyorum o yüzden...
ben de almayı düşünüyorum..biraz detaylı olarak bahsedebilir misin ?
ben koyu renk olan ama aynı zaman renkli renkli duran bir lens istiyorum..aynı anda hem koyu hem de renkli mi bunlar..

kızlar rainbov un mavi tonlarını merak ediyorum .. yalnız mavi duran gride istemiyorum ben ..
baya mavi =)
kullananlar foto eklerse çok sevinirim ..

ben resim yükleyemedim profil resimimi değiştirdim yüklemeyi öğreneyim paylaşırım:bu lensler, elegance bulue (2 ton) yakından yapaylığı fark ediliyor ama uzaktan doğal görünüyor fotolordada hoş çıkıyor şimdilik beyeniyorum

teşekkür ederim tinacımm .. güzel görünüyor fotolardan cnm .. istediğim mavi tonu malesef hiç bir markada yok =(

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…