Kontakt Lens Lensli Gözlerimizin resimlerini paylaşalım mı?

canım cok begendimm maşşallahh.elegance da kullanmıştım sen değilmi? ne taksan yakışıyo sanada cnm :) peki elegancelarmı b&l mı rahat? fikirlerin neler?

tşk ederim bitanem opuyorumnanaktan b&l daha rahat kullandım canım...elegance daha çok batıyodu

Tşk ederim bitanemopuyorumnanaktan

ayy canım süper durmuş,masmavi duruo çok yakışmış sana bu renk:nazar:

tşk ederim canımopuyorumnanaktanbloğumda ayrıntılı bir şekilde anlattım,ordan [/B]bakabilirsin canımsengözlerimebaksanab ayrıca bunlar yılllık,greyler aylıktı

Makyaj Güncem

tşk ederin canım opuyorumnanaktan

kızlar ben b&l optima haresiz blue kullanıyorum kendi göz rengim çok koyu siyah gibi daha önce marka soranlar olmuş.ben söylemedikçe kimse anlamıyor lens olduğunu tavsiye ederim :KK66: tekrar fotoğraf ekleyemedim ama bi önceki sayfalarda var :KK66:

images

Sophistic gri aldım, yarın elimde olacak inşaallah, bi de onlara bakın bakalım, burdan edindiğim bilgiler sonucunda bunda karar kıldım

maşallah diyorum öncelikle ..
sade gerçekten çok hoş durmuş ..

fakat bir arkadaşımın yolladığı green ocean fotolarıyla karşılaştırınca alakasız iki lens gibi ..

4 tane foto yolladı ..
soleko t blue : cidden çok hoş damarsız çok beğendim ..fakat tamamen kalkmış artık üretilmiyormuş ..
soleko blue 2 : biraz laciverte kayıyor haresi geniş çok beğenmedim açıkcası ..
solotica topazio : renk te doğallıkta güzeldi ..

green ocean : okadar damarlı ve yapaydıki .. tamam renk güzel ama o lensle güneşe çıkılamaz yada sevgiliyle göz göze gelinemez diye düşündüm =)

ama bak sende o kadar damarlı durmuyor ..

normaldede bölemi cnm yoksa dahamı yoğun damarlı ..

bu görüntü neye göre değişiyor yada fotolardamı lensler farklı çıkabiliyor ??

kızlar rainbov un mavi tonlarını merak ediyorum .. yalnız mavi duran gride istemiyorum ben ..
baya mavi =)
kullananlar foto eklerse çok sevinirim ..

Sophistic gri aldım, yarın elimde olacak inşaallah, bi de onlara bakın bakalım, burdan edindiğim bilgiler sonucunda bunda karar kıldım

beğeneceğini düşünüyorum cnm bende uzun süre kullandım sophistic ..
gri ve mavi 2 tonunu kullandım ..
aslında damarlı bi lens ama damarlıların içinde gözle en güzel bütünleşeni =)
çok rahat ve inanılmaz açar gözü ..
çok hoş renkleri var gerçekten ..
güle güle kullan cnm şimdiden hayırlı olsun ..

maşallah diyorum öncelikle ..
sade gerçekten çok hoş durmuş ..

fakat bir arkadaşımın yolladığı green ocean fotolarıyla karşılaştırınca alakasız iki lens gibi ..

4 tane foto yolladı ..
soleko t blue : cidden çok hoş damarsız çok beğendim ..fakat tamamen kalkmış artık üretilmiyormuş ..
soleko blue 2 : biraz laciverte kayıyor haresi geniş çok beğenmedim açıkcası ..
solotica topazio : renk te doğallıkta güzeldi ..

green ocean : okadar damarlı ve yapaydıki .. tamam renk güzel ama o lensle güneşe çıkılamaz yada sevgiliyle göz göze gelinemez diye düşündüm =)

ama bak sende o kadar damarlı durmuyor ..

normaldede bölemi cnm yoksa dahamı yoğun damarlı ..

bu görüntü neye göre değişiyor yada fotolardamı lensler farklı çıkabiliyor ??

canım benim çok teşekkür ederim öncelikleopuyorumnanaktan

bende b&l un neredeyse bütün lenlseri çok doğal duruyor,sanırım göz yapısı ve rengiyle alakalı.
beni tanımayan çoğu kişi gözlerimin lens olduğunu anlamaz.
lensler aynen fotoda durduğu gibi duruyor,normal hayatta.
hep iltifat alıyorum o yüzden lenslerle ilgili.
ama bu markayı başka kişilerin gözünde de görüyorum hepsinde olmasa da bazılarında aşırı yapay duruyor,ben lensim diye bağırıyor açıkçası.akannehir
o yüzden doğal durmayanların kullanmasını önermiyorum kesinlikleyerimseniben

kızlar rainbov un mavi tonlarını merak ediyorum .. yalnız mavi duran gride istemiyorum ben ..
baya mavi =)
kullananlar foto eklerse çok sevinirim ..

canım ben rainbow un 2 serisinin de hem fantasy hem elite olanının tüm renklerini denedim benim gözlerim koyu baya ama mavi tonlarını da yeşil tonlarını da beğendim diyemicem solotica cor grafite tam istediğim maviyi verdi bana açıkçası tabi yeni seride..rainbowda o maviyi hiç yakalayamadım üstüne orta boşluğu çok geniş çok sırıttı üstelik göz rengimi öyle çok açmadı tabi bnm gözlerimin çok koyu olması da bunlara destek =)

cnm bende de fazla açmayacaktır o halde çünki benmde gözlerim koyu kahve ..
ondanda ummudumu keseyim bari ..
şu boyama lensler çok güzelde onuda kullanan olmadığı için aramızda inan cesaret edemiyor ..
çok hoş maviler var ..
ama lense kalın duruyor diyen var ..
naylon takmmış gibi duruyor diyen var ..
yorumlarda eskisi kadar iç açıcı diil aslında ..
ben istediğim gibi bir mavi bulamicam anlaşılan ..
neden şöle doru düzgün renkler çıkarmıyolar anlayamıyorum =(

cnm bende de fazla açmayacaktır o halde çünki benmde gözlerim koyu kahve ..
ondanda ummudumu keseyim bari ..
şu boyama lensler çok güzelde onuda kullanan olmadığı için aramızda inan cesaret edemiyor ..
çok hoş maviler var ..
ama lense kalın duruyor diyen var ..
naylon takmmış gibi duruyor diyen var ..
yorumlarda eskisi kadar iç açıcı diil aslında ..
ben istediğim gibi bir mavi bulamicam anlaşılan ..
neden şöle doru düzgün renkler çıkarmıyolar anlayamıyorum =(

ah cnm ben de mavi aşığıyım aslında ama koyu göze çok zor gibi geliyor bana da artık ben de ümidimi kestim bi şu crystal ın charm ı nı bekliyorum şimdide merak içerisinde baya gzl çıkmış fotosunda ama o el yapımı lensler bile çok belli duruyor lenskoiklerin sitesinde bakmıştım baya 1 kişi dışında hiç beğenmemiştim bir de şu var cnm yakından bire bir görmek lazım fotolar her zaman gerçeği yansıtmıyor hele 1çift lense 800dolar vericeksem mutlaka denemek isterim ben :)) şimdilik cor grafite de tam maviyi doğallığı yakaladım diğerlerine göre bence onu düşünebilirsin cnm koyu gözlüysen istanbuldaysan git bir dene bence inanki çok doğal ve tam bir mavi ne grilik var ne yeşillik bildiğin masmavi göz oluyor

bak tatLım bunlar b&l mavi ben çok memnundum....

sevgili TIRTILIM b&l ben de kullandım çok rahatsız ve sert bir lensti hiç memnun kalmadım üstüne bir de damarları cabası.. keşke bu resimde durduğu gibi dursa günlük hayatta da eminimki herkes kullanırdı ama çok damarlı ve rahatsız bir lens bence..hiç memnun kalmadığım bir lensti benim..

sevgili TIRTILIM b&l ben de kullandım çok rahatsız ve sert bir lensti hiç memnun kalmadım üstüne bir de damarları cabası.. keşke bu resimde durduğu gibi dursa günlük hayatta da eminimki herkes kullanırdı ama çok damarlı ve rahatsız bir lens bence..hiç memnun kalmadığım bir lensti benim..

tatlım benim lenslerim resimdekinden farklı durmuo ve ben gerçekten çok memnun kaldım...gözüme batmahi yaşamadım....opuyorumnanaktan

ah cnm ben de mavi aşığıyım aslında ama koyu göze çok zor gibi geliyor bana da artık ben de ümidimi kestim bi şu crystal ın charm ı nı bekliyorum şimdide merak içerisinde baya gzl çıkmış fotosunda ama o el yapımı lensler bile çok belli duruyor lenskoiklerin sitesinde bakmıştım baya 1 kişi dışında hiç beğenmemiştim bir de şu var cnm yakından bire bir görmek lazım fotolar her zaman gerçeği yansıtmıyor hele 1çift lense 800dolar vericeksem mutlaka denemek isterim ben :)) şimdilik cor grafite de tam maviyi doğallığı yakaladım diğerlerine göre bence onu düşünebilirsin cnm koyu gözlüysen istanbuldaysan git bir dene bence inanki çok doğal ve tam bir mavi ne grilik var ne yeşillik bildiğin masmavi göz oluyor

AA grefiteyi soktun şimdi aklıma =) ben pek bayılmıyorum açıkcası fotolarda soluk bi mavi gibi geldi rengi hep bana .. ama dedeiğin gibi yakındanda görmek lazım ..
kuzum malesef ankaradayım ben =)

X