Kontakt Lens Lensli Gözlerimizin resimlerini paylaşalım mı?

çok koyu kahve gözümde rainbow colors fantasy light green ama mavi durdu bende :teytey:

Eklentiler

• $IMG009-1.JPG
    35 KB · Görüntüleme: 68
alla alla nası oldu bu iş resmen mavi
bide adı light green

cnm anlayamadım ben de vala :) zaten benim gözler çok koyu hiç bir lens herkesteki gibi durmuyor ondan bu da garip oldu heralde :) değişik bir mavi oldu bide

çok ilginç fantasy line yeşil takmıştım renk vermemişti gözümün etrafında çizgi gibi koyu yeşil olmuştu.fantasy linelar harelimi ben bir çözmedim akitra sen biliyormusun renkleri nedir şekil farkı ne elite ile fantasy ni

internetten bakıyorum fark göremedim kataloglarında.ama amazon yeşil güzel oldu bana belki ilerde alırım

B&L light green lenslerimi koyu kahve gözlerime taktım. kullanmaya başlayalı 5-6 gun oldu. hala yorumları merak edıyorum. genelde kız arkadaslarım begendı erkek arkadaslarım ıse tenıne gıtmemıs dogal degıl gıbı yorumlar yaptı ne dusunecegımı sasırdım:/:uhm:

erkekler lens sevmiyor sende mavi durmuş bende de vardı bayağa açık yeşil gri durmuştu

arkadşlar bunlarda freshlook hareli gri lenslerimmmsalakcinnisalakcinni

Kızlar giallolarım dün geldi hemen resim çekip koydum sizin için.beklediğim gibiydi açıkcası çokçokçok güzel birşey beklemiyordum.gözlerim çok koyu kahve olduğundan çok beli olmuor.elamsı yosun yeşili durdu.ortadaki pupil boşluğu biraz fazla.ama ben lensim die bağırmıor.annemler beğendi dışarının görüşlerini alıncada sizle paylaşırım.Sizde olumlu olmsuz yorumlarınızı lütfen yapın kızlar ^^

opuyorumnanaktan

arkadaşlar gülmeyin ben ilk defa sizin yorumlarınıza dayanarak lens almak istedim internetten şipariş veriyim dedim tam anlamadım
1 Kutu : 32,90 x 1 = 32,90 TL
2 Kutu : 32,90 x 2 = 65,80 TL
4 Kutu : 32,90 x 4 = 131,60 TL
bu şekil yazıyor 1kutu dediginin içinde çirf olarak bulunuyormu kafam neden karışdı dersenizde şipariş vereçegim yerde sol göz şeçiniz sag göz şeçiniz felan diyordu acil cevap veriseniz sevinirim şipariş veriçem

Kutuların içinde çift lens (2 tane) oluyor.
Bazılarında 3 çift lens (6 tane) oluyor.
Şişede satılanların içinde tek lens vardır.Bu durumda bir çift lens için iki şişe sipariş veriliyor.

Eğer iki gözün numarası farklı ise iki kutu alman lazım.Buda demektir ki sipariş verirken sağ göz...sol göz... seçilmelidir.

illusions lens kullanan var mı aranız da,çok doğalmış gibi geliyor bana ama tabi internetteki fotoğraflar yanıltıcı olabiliyor

Ben kullandım çok doğal bir lens hem koyu yeşilini hemde koyu mavisini kullandım hatta çift taraflı kullanılan bir lens tabi düz tarafı daha doğal duruyor.Bende açık mavisini almak istiyorum tabi deneten yer bulursam.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…