Kontakt Lens Lensli Gözlerimizin resimlerini paylaşalım mı?

buda bnm LensLerim bakaLım beqenecekmısınz .d

Eklentiler

• $n670405237_1591446_4569804.jpg
    $n670405237_1591446_4569804.jpg
    9 KB · Görüntüleme: 69
Son düzenleme:
Kutuların içinde çift lens (2 tane) oluyor.
Bazılarında 3 çift lens (6 tane) oluyor.
Şişede satılanların içinde tek lens vardır.Bu durumda bir çift lens için iki şişe sipariş veriliyor.

Eğer iki gözün numarası farklı ise iki kutu alman lazım.Buda demektir ki sipariş verirken sağ göz...sol göz... seçilmelidir.[/QUO

tşk açıklaman içina.s. şipariş veriçem geldiginde resim eklerim

Kızlar benim gözlerim kahverengi,yaklaşık 6 yıldır lens kullanıyorum,miyopum..ilk 1 sene şeffaf kullandım sonra renkliye geçtim, sık sık değiştiriyorum rengini:) şu an b&L kullanıyorum ve çok memnunum..fotolarımı da paylaşıyorum, en çok hangisi yakışmış acaba buyrunnnnnnnnn

Eklentiler

• $Ane§018.jpg
    $Ane§018.jpg
    7,5 KB · Görüntüleme: 76
  • $anes.JPG
    $anes.JPG
    7,8 KB · Görüntüleme: 74
  • $DSCI0264.JPG
    $DSCI0264.JPG
    23,3 KB · Görüntüleme: 61
  • $DSCN1602.JPG
    $DSCN1602.JPG
    27,1 KB · Görüntüleme: 81
  • $DSCN3209 - Kopya.JPG
    $DSCN3209 - Kopya.JPG
    22,4 KB · Görüntüleme: 73
Benim favorim ikincisi,saç renginle çok hoş durmuş.(Ben mavi lensi çok sevdiğim için mavininde hakkını yememek lazım.)
Şunuda söylemeden geçemiyecem sana koyu saç rengi daha çok yakışmış...

Benim favorim ikincisi,saç renginle çok hoş durmuş.(Ben mavi lensi çok sevdiğim için mavininde hakkını yememek lazım.)
Şunuda söylemeden geçemiyecem sana koyu saç rengi daha çok yakışmış...

teşekkür ediyorum tatlım evet çoğunluk bu görüşte ben de bu aralar koyulaştırıorum saçlarımı yavaştan hihoyyyt

Kızlar giallolarım dün geldi hemen resim çekip koydum sizin için.beklediğim gibiydi açıkcası çokçokçok güzel birşey beklemiyordum.gözlerim çok koyu kahve olduğundan çok beli olmuor.elamsı yosun yeşili durdu.ortadaki pupil boşluğu biraz fazla.ama ben lensim die bağırmıor.annemler beğendi dışarının görüşlerini alıncada sizle paylaşırım.Sizde olumlu olmsuz yorumlarınızı lütfen yapın kızlar ^^
tstr.jpg

yug.jpg
opuyorumnanaktan

süper olmuş çok beğendim

ya bu lenslerin orta kısmının boşluğu neden büyük
güzel oluyo ama o ortadaki boşluk hemen belli ediyo yapay duruyo
ve anki gözleri düşcekmiş gibi duruyo

Kızlar benim gözlerim kahverengi,yaklaşık 6 yıldır lens kullanıyorum,miyopum..ilk 1 sene şeffaf kullandım sonra renkliye geçtim, sık sık değiştiriyorum rengini:) şu an b&L kullanıyorum ve çok memnunum..fotolarımı da paylaşıyorum, en çok hangisi yakışmış acaba buyrunnnnnnnnn

Çok güzel bence hepsi.Çok doğal durmuş.Ben de b&l alcam galiba ama şeffaf istiyorum.Hangi markasını kullanmıştın acaba b&l 'nin?İlk kullandığın şeffaf lens mi oluyor?

Kızlar giallolarım dün geldi hemen resim çekip koydum sizin için.beklediğim gibiydi açıkcası çokçokçok güzel birşey beklemiyordum.gözlerim çok koyu kahve olduğundan çok beli olmuor.elamsı yosun yeşili durdu.ortadaki pupil boşluğu biraz fazla.ama ben lensim die bağırmıor.annemler beğendi dışarının görüşlerini alıncada sizle paylaşırım.Sizde olumlu olmsuz yorumlarınızı lütfen yapın kızlar ^^
tstr.jpg

yug.jpg
opuyorumnanaktan

canım çok doğal duruyorlar.Çok yakışmış sana.Gülegüle kullan

gozlerım acık kahve bunlarda benim freshlook hareli grilerimmm..miyopum 1.50 numaraları..bakalım begenckmsnz bugun geldii denemeden aldm alısmaya calısıorum:)

Eklentiler

• $grii.jpg
    $grii.jpg
    4,6 KB · Görüntüleme: 53
  • $grii2.jpg
    $grii2.jpg
    12,6 KB · Görüntüleme: 55
Son düzenleme:
Çok güzel bence hepsi.Çok doğal durmuş.Ben de b&l alcam galiba ama şeffaf istiyorum.Hangi markasını kullanmıştın acaba b&l 'nin?İlk kullandığın şeffaf lens mi oluyor?

evet tatlım ilk şeffaf kullandım, o da b&l 'du üzerinde soft yazıodu,yeni kullanacağım için onu önermişti doktor, alışana kadar çok rahat ettim hiç sorun yaşamadım...sonrasında freshlook 'da kullandım ama son 2 sefer yine b&l 'a döndüm..bilmiyorum ama renk seçeneği daha fazla sanki..:smiley-cool:

Hasgirl b&l pure vision tavsiye ediyorum şeffaf düşünüyosan

Malesef doğru tahmin değil:)
B&L blue bunlar.

cnm senın kendı goz rengın ne renk acaba.çok hoş durmuş lensler bende freshlook harelı yeşil kullanıyuorum yıllardır kahverengı gozde bıle ayırt edemıolar gozlerınız cok guzeş dıyolar ama saç rengımı bıraz koyulaştırıp mavı tonlardada lens almak ıstıyorumda b&l alabılırım eğer senınde goz rengın kahverengıyse

kızlar bunlarda benım yıllardır kullandıgım numaralı lenslerım.frehlook hareli yeşil...

Eklentiler

• $Adsız.jpg
    $Adsız.jpg
    2,7 KB · Görüntüleme: 78
X