Kontakt Lens Lensli Gözlerimizin resimlerini paylaşalım mı?

satrapi harikalar çok beyendim benim de gözlerim ela böle dururmu acaba?

canım teşekkürler.

benim gözlerim tam ela değil canım açık kahve-ela arası bir renk bir ara kendi göz rengimi de çekip eklerim cnm

bende aslında ilk aldığımda daha açık duruyordu ama bilmeden yanlış solüsyon kullandım ve rengi koyulaştı

lensler lens kabında sarı renk canım. yanlış yönlendirmiş olmayayım ama sanırım sende de bu renk veya bu renge yakın durabilir bence canım.

ben gri lens almak istiyorum ama hangi markayı tavsiye edersiniz kızlar?? açık kahve göz rengim. B&L mu fresh lookmu gride daha iyi? yada başka bi marka varsa o da olur. Sizcee??

berry cok tatlı bi renk olusmus yaaa
angelina jolie nin gözlerini andırıyor
sengözlerimebaksanab

çok sağol canım moralimi düzelttin eşim de pek tutmadı bu arada gözümde kuruluk oluştu :1no2:

aaa mutlaka dr.nin verdiği damla kullan göz kurulugu cok önemli bişey
bendede olmustu gözyası damlalarıyla zor gecti 1yıl falan tedavi oldum
sakın hafife alma
yerimseniben

solo care solüsyon kullanın benim de gözlerim hassas ama bu markayı kullanmaya başladığımdan beri ekstra birşey kullanmıyorum göz damlası vs..

Arkadaşlar mrb. Gri lens kullananız var mı? Nasıl duruyor acaba? Hep hareli yeşil kullanıyordum. Bi değişiklik yapıp gri lens siparişi verdim? nasıl durur merak ettim. Kendi göz rengim çok açık kahve elaya yakın hatta.

sanırım gri lensler koyu kahve gözde acık mavi gibi duruyor

internetten sipariş oticcabelluci,wrlens ten olabilir

tesekkür ederim cänim..bende bäktim wr lense ämä hem Quärtzo yok ,hemde bänä bence o gider die düsünüorum odä yok ..resmi mi ekliorum bi bäkip fikir verirseniz sevinirim hängisi gider sizinde fikirlerinizi älmäk isterim..göz rengimi äcäcäk ve gritonlärdä bise istiorum...

Eklentiler

• $12945_192459033886_750343886_2916130_2131134_n.jpg
    19,5 KB · Görüntüleme: 47
quartzo wrlenste var solotica natural colors tıkla renk seçeneklerinde var

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…