Kontakt Lens Lensli Gözlerimizin resimlerini paylaşalım mı?

Gözlerinin lense alışmamasından da olabilir o bulanıklık, lensi bi gece solüsyonda beklettikten sonra bi kaç gün tak gözünden kaynaklı bi problemse geçer mutlaka bende ilk taktıgımda bulanık görüyodum bi süre sonra geçti şimdi gözümde lens oldugunu bile unutuyorum ... kaydirigubbakcemile3

kızlar benim gözlerim koyu kahve ve 3.25 miyopum freshlookun hareli yeşilni kullanıyıorum kimse gözümde lens old. inanmıyor hangi renk kıyafet giysem o rengi alıyor gözlerim bi deneyn derim resimde ekilicem siizin için..

Bende aynı markayı kullanıyorum.ilk defa ela rengini. Daha önceleri hep mavi kullandığım için bu biraz tuhaf geldi. yani boşuna lens takıyormuşum gibi.gözünün resmi varmı

Arkadaşlar göz rengim dark green . Astigmatım var fakat gzlük kullanmak ıstemıyorum.Lens alıcam . Hangi renk tavsiye edersiniz. ?

astigmatlı lensler sanırım renkli olarak sadece elegance de mevcut
onunda renk secenegi fazla değil diye biliyorum

Arkadaşlar göz rengim dark green . Astigmatım var fakat gzlük kullanmak ıstemıyorum.Lens alıcam . Hangi renk tavsiye edersiniz. ?

evet akitranın dediği gibi elegance ta astigmatlı gözler için dört renk seçeneğine sahip lensler var ve renkleride çok güzel.elegance ın diğer serilerine oranla inanılmaz hoş duruyor.

ouuuww sanırım msj sayım 100 olmadıı için görünmeyecek resim. sonra yine yüklerim. :KK70:

illusions lens kullanan var mı aranız da,çok doğalmış gibi geliyor bana ama tabi internetteki fotoğraflar yanıltıcı olabiliyor

Kızlar rainbow giallolu resimleri paylaşırmısınız

7828.jpg
8015.jpg

rainbow gialloların bende duruşu bu canım gece cep telefonuyla çektim bu fotoyu. yalnız opti free solüsyon yüzünden biraz rengi koyulaştı ilk aldığımda daha açıktı rengi.

kendi göz rengim açık kahve-ela arası

ben bilmeden opti free kullandım meğer koyulaştırıyomuş bu solüsyon:S

Mesaj sayımdan dolayı resim ekleyemiyorum ama yeşil mavi ve gri lens kullandım. En doğalı dark green di.

satrapi harika görünüyor.. çok çok doğal ve hoş bir rengi var. Gözlerin kirpiklerin çok hoş bu arada canım.. rainbow keşke mavi tonlarda da bu kadar başarılı olabilse..

satrapi harika görünüyor.. çok çok doğal ve hoş bir rengi var. Gözlerin kirpiklerin çok hoş bu arada canım.. rainbow keşke mavi tonlarda da bu kadar başarılı olabilse..

canım teşekkür ederim bilmiyorumkismilekirpikler rimelin marifeti biraz canım :)

evet canım başka rengini hiç denemedim ama giallo çok doğal bir lens kimse farketmiyor lens olduğunu:)solotica quartzo da kullandım o da doğal bir lens ama yazın bronzlaşınca daha uyuyor o bana.

mavi veya gri hiç denemedim pek yakışmıyor o renkler bana :S

Mesaj sayımdan dolayı resim ekleyemiyorum ama yeşil mavi ve gri lens kullandım. En doğalı dark green di.

yasmene,sizin kullandığınız neydi?rainbow dark green mi? ben de mesaj sayısından doalyı resm koyamıyorum ama resmin linkini verirsen çok sevinirim. ben de onu almak istiyorum da..gamyoncuiremsu

X