Kontakt Lens Lensli Gözlerimizin resimlerini paylaşalım mı?

çok memnunum bu lenslerimden başka renklerde markalarda çok kullandım canım ama bunu beğeniyorum ve beğeniyorlar hiç bir problemde yaşamıyorum 6 saatin üzerinde kalıyor gözlerimde rengi aynı fotoğraftaki gibi belli oluyor bir resim daha koyuyorumkaydirigubbakcemile3
lensleriniz ne marka ne renk?...mavi druyor ama...ay çok hoşuma gitti gerçek göz sanki

Ben daha dogal renkleri tercih edyrm bilmyrm nekadar iyi duruyo iyi yada kotu yorumlara acgmm

Eklentiler

• image.jpeg
    image.jpeg
    39,7 KB · Görüntüleme: 744
bende açmıştım böyle bir sayfa burdan da ekleyeyim lenslerimi görmeleri için daha eski bir sayfa ve daha çok paylaşım var... geliyoooore...

BeautyPlus_20160211135815_fast-1.jpg
BeautyPlus_20160211135841_fast-1.jpg

bunlar baush & lomb optima natura look serisi 'Aqua' senelik oluyor bu lensler.
kampanya vardı aldığımda. bir alana 2.si bedava. bende başka bir renk daha aldım. o da geliyooree... ana göz rengim orta kahve

BeautyPlus_20160211140216_fast-1.jpg

desio forrest green (3 ay kullanımı var bunların) ücreti de sanırım 120 civarıydı desioların çiftinin

BeautyPlus_20160208170516_fast-1.jpg

bu da baush & lomb senelik optima natura look ametist viole rengi lenslerim
fikir vermek paylaşmak almak kadar önemli :KK9:

yorumları okuyarak bende en kısa zamanda rainbow giallo almaya karar verdim..
teşekkürler kızlarrr:KK200::KK68:

Aylıkların çapı daha büyük tatlım, ondandır belki de.. Yıllıkların çapı 14.2, ben çok rahat ettim o konuda, hiç sıkıntı olmadı.. (;
Seninki fazla flashtan daha farklı gibi gelmiş doğru, kendiminkileri kestim benimkiler de öyle durdu.. :-)

Eki Görüntüle 689953 Eki Görüntüle 689954

2.si dışarıda gündüz ışığında.. (;
Zeytin yeşili gibi duruyor di mi, herkes çok beğeniyor o rengi.. :-)
ayy harıkaaa sotille bu hangi lens

Teşekkürler :) Benim göz rengim orta kahve tonunda ..Çoğu kişi doğal durduğunu söylüyor. Tabi göz yapısına göre lensler doğal da durabiliyor yapay da.

X