Kontakt Lens Lensli Gözlerimizin resimlerini paylaşalım mı?

3 sene önce aldığım ama bir daha takmam diyerek markasını önemsemediğim ve optikçileri gezmeme rağmen böylesini bulamadığım canm lenslerim :KK43:

Eklentiler

• $577669_10200242870531630_1793377878_n.jpg
    $577669_10200242870531630_1793377878_n.jpg
    12,6 KB · Görüntüleme: 193
Son düzenleme:
Butun renkli lensler cok yapmacik ve sizi basit gosteriyor..gozun renginden once gozun sekli onemli bence..kendinizi sevin eminim kahve rengi gozlerinizler daha icten gozukuyorsunuzdur..

Butun renkli lensler cok yapmacik ve sizi basit gosteriyor..gozun renginden once gozun sekli onemli bence..kendinizi sevin eminim kahve rengi gozlerinizler daha icten gozukuyorsunuzdur..
bence yanılıyorsun kesinlikle o lens takmayi taktiği lense göre makyaj yapmayi bilmeyenler için geçerli olabilir. doğru secimle göz sekli cok önemli iyiyse yapmacik olmasi imkansiz onu sacma sapan saçlar boyatip gezenlere söylebilior musun mrk ettim :KK66:

Eki Görüntüle 591621

gün ışığında çekilmiş kendi göz rengim bu,yeşil tonlarında lens istiyorum ama hangi markanın yeşil rengi daha doğal ve güzel durur bilmiyorum :26:

sana tavs,yem 3 senedir kullanıyorum sarı lens al iki markada var biri adore diğeride benim kullandığım şu an ismini hatırlayamıyorum adoreler 50 tl benim kullandığım 150 tl ben dereceli kullanıyorum sarı renkte...kahverengi göz renginin üzerine sarı lens takınca doğal bi yeşil oluyor kimse de anlamıyor kızımın gözü yeşil herkes annesinin gözünün aynı dyor gülesim geliyor:) çok samimi arkadaşımda diyorki senin bazen gözün yeşil oluyr o bile anlamamış imkansız anlaşılması ama markasını hatırlayamıyorum

Merhaba ben yıllardır şeffaf kontakt lens kullanıyorum. renkli lens kullanmayı düşünüyorum. ancak iş yerinde bilgisayar başında çok kalıyorum. acaba sıkıntı yaşar mıyım? marka önerilerinizi bekliyorum kızlar. teşekkürler.

sana tavs,yem 3 senedir kullanıyorum sarı lens al iki markada var biri adore diğeride benim kullandığım şu an ismini hatırlayamıyorum adoreler 50 tl benim kullandığım 150 tl ben dereceli kullanıyorum sarı renkte...kahverengi göz renginin üzerine sarı lens takınca doğal bi yeşil oluyor kimse de anlamıyor kızımın gözü yeşil herkes annesinin gözünün aynı dyor gülesim geliyor:) çok samimi arkadaşımda diyorki senin bazen gözün yeşil oluyr o bile anlamamış imkansız anlaşılması ama markasını hatırlayamıyorum

adore bi yellow denemiştim pek belli olmamıştı bende :KK8:sizn kullandığınız lensler sanırım rainbow giallo :KK8:

Bugün sipariş ettiğim elegance 3 ton gri lensimi almaya gidicem heyecanlıyım ilk defa lens kullanacağım için inş güzel olur :KK1:

Elegance 3 ton gri lenslerim elime ulaştı.Yalnız ilk takma çok zor oldu.Şuanda da pek rahat değilim batma ve kayma var ilk kez lens kulanıyorum normal mi bu durum anlayamadımm.Çok doğal olduğunu söylediler ama sizce nasıl :26: $DSC_0777.jpg $DSC_0767.jpg İlki çok yakın gözümü çektim diğeri uzaktan çekilen fotodan gözümü kırpıp koydum :KK1:

gamzelii
işe yaramış çok güzel olmuş
Aynen öyle çok güzel olmuştu,çok memnundun:KK16:

Shannamm kuzuuum, ben çok yakıştırdım genelde flaşlı çekimlerde böyle çıkıyorlar birde gündüz dışarıda çekim yap hiç belli bile olmazz,çok merak ediyorum öyle nasıl duruyor:)

Elegance 3 ton gri lenslerim elime ulaştı.Yalnız ilk takma çok zor oldu.Şuanda da pek rahat değilim batma ve kayma var ilk kez lens kulanıyorum normal mi bu durum anlayamadımm.Çok doğal olduğunu söylediler ama sizce nasıl :26:Eki Görüntüle 688923 Eki Görüntüle 688924 İlki çok yakın gözümü çektim diğeri uzaktan çekilen fotodan gözümü kırpıp koydum :KK1:

Bu lensten bende de var tatlım ama daha farklı duruyor bende, taban renginden sanırsam.. Koyu kahve benim gözlerim, herkes de çok doğal buluyor.. Ben yıllık 3tongrey almıştım, seninkiler aylık mı? Güle güle kullan bu arada.. (;

Bu lensten bende de var tatlım ama daha farklı duruyor bende, taban renginden sanırsam.. Koyu kahve benim gözlerim, herkes de çok doğal buluyor.. Ben yıllık 3tongrey almıştım, seninkiler aylık mı? Güle güle kullan bu arada.. (;

Benimde gözlerim koyu kahve aslında ama tabi ton farkımız vardır mutlaka :) Aylık benimkiler çok teşekkürler :) Yalnız kayma yapıyor gözümden sende de oldu mu bugün üst göz kapağıma kaçtı zor yakaladım :26:Bu fotolar çok yakın ve flashlı olduğundan lens oldu çok belli ama normalde bilmesek yeşil gözlü sanarız dediler :KK16:

Benimde gözlerim koyu kahve aslında ama tabi ton farkımız vardır mutlaka :) Aylık benimkiler çok teşekkürler :) Yalnız kayma yapıyor gözümden sende de oldu mu bugün üst göz kapağıma kaçtı zor yakaladım :26:Bu fotolar çok yakın ve flashlı olduğundan lens oldu çok belli ama normalde bilmesek yeşil gözlü sanarız dediler :KK16:

Aylıkların çapı daha büyük tatlım, ondandır belki de.. Yıllıkların çapı 14.2, ben çok rahat ettim o konuda, hiç sıkıntı olmadı.. (;
Seninki fazla flashtan daha farklı gibi gelmiş doğru, kendiminkileri kestim benimkiler de öyle durdu.. :-)

$105_7249.jpg $lensışık.jpg

2.si dışarıda gündüz ışığında.. (;
Zeytin yeşili gibi duruyor di mi, herkes çok beğeniyor o rengi.. :-)

X