Kontakt Lens Lensli Gözlerimizin resimlerini paylaşalım mı?

Topiğe uygun olsun diye koyuyorum lensli gözlerimi ama :KK70:
$DSC02010.jpg

zumrut derken Sea greenden soz ediyorsun sanirim??? Canim ben 6 yil freshlook kulandim, ta ki solotica ile karsilasana kadar gecen ay.. freshlookta dogal duran iki renk var.. Green ve Pure Hazel.. digerlerini hangisini denedimse uzaktan Merhaba ben lensim der gibi duruyor.. :44: Ama green nasil gozlerinin rengini acmadi?? Ben o rengi cok kulandim ve gozlerim kahve rengi.. Sen abartili bi sey istiyosan zumrutu al ama yani lens oldugu cok belli olur..

Bunuda netten buldum..
Eki Görüntüle 353439

sea greenle zümrüt yesili ayri seriden evet ikisi freshlook ama ayni sey degil

vaaay amazon bu kadar güzel mi? yoksa fotodan mı ? :KK76: rahat mı peki ? diğer renkleri nasıl? :KK55:

Aynen böyle duruyor canım fotoğraftan değil... Sanırım yeşilleri daha da doğal duruyor erkek arkadaşım istemiyor lens takmamı istese yeşillerini alıcaktım bir de...
Bir arkadaş rahatsız olduğunu söylemiş ama bende öyle bir sorun olmadı, freshlook lenslerimden kat kat rahatlar en azından onu rahatlıkla söyleyebilirim...
Bir de doğru mu yanlışmı bilmiyorum ama lens solüsyonları da rahatlığı etkiliyor sanırım mesela solo care ile rahat edemiyorum, optifree kullandığımda daha rahatım...

Eki Görüntüle 566931 Bu da benim lensim kızlar. Yalnız solotica ocre istiyorum kullananlara sorum olacak harelinin yapay durduğunu düşünüyorum haresiz mi alsam? Bir de sağ gözüm 2.5 sol gözüm 3 numara numaralı istiyorum. Tek mi kutuda çift mi bu lensler?

canım ben solotica ocre kullanıyorum uzun süre durunca vee özellikle bilgisayara uzun bakınca batma yapıyor o yüzden işte pek kullanamıyorum ama daha önce freshlook kullanmıştım ordaki ölü balık bakışı olmuyor.gerçekten yumuşak ve gözle uyumlu amaa bi bulanık gibi sanki yani sanki aglamışsın gibi bakıyosun sanırım o üzdende alttaki göz rengiyle daha uyumlu duruyor. resimlerimde var ama koyamıyorum şu anda resimlerde inanılmaz güzel duruyor yalnış.resmen kendi göz rengin gibi kimse ayırt edemez lens oldugunu :KK66: umarım yardımcı olmuşumdur..

$P1040643.jpg

gün ışığında çekilmiş kendi göz rengim bu,yeşil tonlarında lens istiyorum ama hangi markanın yeşil rengi daha doğal ve güzel durur bilmiyorum :26:

Son düzenleme:
Eki Görüntüle 591621

gün ışığında çekilmiş kendi göz rengim bu,yeşil tonlarında lens istiyorum ama hangi markanın yeşil rengi daha doğal ve güzel durur bilmiyorum :26:

canım ucuz olsun aylık olsun dersen freshlook HARESİZ yeşili mutlaka dene açık göz rengi üzerinde şahane duruyor çok da açık olmasın rengi dersen freshlook dimensions sie green al derim kesinlikle , damarlı görüntü hiç yok normal freshlooklar gibi,
bak bu seninkinden hafif aha koyu bi göz renginde ki duruşu
$images.jpg

bu da açık kahve gözde
$images (1).jpg

kızlarrrrrrrrrrr ben miyopum ve renklı lens kullanmak istiyorum batma vs birseyler oluyormu ve senelık olsun istiyorum yardım edermisinz ayrıca hepinize lens yakısmıs ve doğal durmus :)

kızlarrrrrrrrrrr ben miyopum ve renklı lens kullanmak istiyorum batma vs birseyler oluyormu ve senelık olsun istiyorum yardım edermisinz ayrıca hepinize lens yakısmıs ve doğal durmus :)

yaklaşık 6 yıldır numaralı şeffaf lens kullanıyorum, hiç batma, kuruluk gibi sıkıntılar yaşamadım. lensim yıllık diil ama bi hafta hiç çıkarmadan takma özelliği var, sora gözü dinendirip bi hafta daha die gidiyo :) ama ben gözlerim dinlensin die neredeyse her gün işten gelince çıkarıp gözlüğümü takıyorum. ayrıca yıllık renkli kullanan arkadaşlarımda var. hiç birinden herhangi bir sıkıntı duymadım.
tabi markasıda çok önemlii , ben johnson and johnson ın acuvue oasys serisini kullanıyorum.

canım çok saol. ben 5seenedir gözlük kullanıyorum ama artık sıkıldım lens istiyorum bende ama şeffaf olsada olur yeterki senelik olsun ve rahat olsun :)

canım ucuz olsun aylık olsun dersen freshlook HARESİZ yeşili mutlaka dene açık göz rengi üzerinde şahane duruyor çok da açık olmasın rengi dersen freshlook dimensions sie green al derim kesinlikle , damarlı görüntü hiç yok normal freshlooklar gibi,
bak bu seninkinden hafif aha koyu bi göz renginde ki duruşu
Eki Görüntüle 594398

bu da açık kahve gözde
Eki Görüntüle 594399

cevabın için teşekkürler :) 2 resimdeki renk güzel durmuş aslında ama daha önce freshlook hareli yeşil kullanmıştım çok pörtlek durmuştu resimdeki kadar doğal dururmu acaba

Son düzenleme:
cevabın için teşekkürler :) 2 resimdeki renk güzel durmuş aslında ama daha önce freshlook hareli yeşil kullanmıştım çok pörtlek durmuştu resimdeki kadar doğal dururmu acaba

bu farklı bi seri canım damarlı görüntü yok koyu renk bi hare yok tamemen renk yoğunlaştırıcı lensler bunlar :)

X