Kontakt Lens Lens kullananların......Önerileri, Soruları, Cevapları

bu lensler tanika tikaram grilerle tıpkısının aynısı bende tanika kullanıyorumda ya tıpatıp bu kadar olur ancak :CüvCüv:

tatlım bi yerde capı 14.00 bi yerde 14.50 yazıyor =) cnm lenslerin fot koyabilr mısn merak ettim =)

tanika tikaram renkleri bunlarmıs yesili ve grisi cok hos duruyor bencea.s

tatlısım cekerim tabi =) guneste rainbow yesili cek demıstı unuttum =( yrna koyarım

cnm benim zamanında rainbow maviside denemıstim arada ufakta tefekte olsa farklılıklar var rainbowla =) o kadar paraya deymez rainbowla biribirine benziyor diyede dusunebilrsin haklısında boyle dusunmekte bi an gozum dondu benim aldım işte su an olsa alır mıydım almazdım tabi...a.s

kızlar bunlarda illisions renkleri =) illisionslara takmıs durumdayım cok merak ediyorum gozde durusunu =)

yabancı bi foruma koymuslar lens kabında sanırsam gozde dogal hare alıyor =)

Kızlar ben diamond colors sipariş etmek istiyorum ama nereden edecegimi bilemedim Ankarada oturuyorum burada da bayiisi yok galiba

işte ben buna katılamayacagım.rainbowlar kaliteli lensler degil,hangi doktora danıstıysam aldıgım cevap aynı oldu.en son diamondslarımı gosterdim ince tabakasına ve gecirgenligine tam not verdiler.o yuzden bu paraya degmez diye dusunmemelisin tatlım

tatlım benim zaten seninlede konusmustuk ben alırken cok begendigim için aldım hatta sana bu kadar dogal durabilcek baska bi mavi bulamam demıstım =) cevremdekı insanlar duyunca fiyatını bi lense bu kadar para verilir mı ne yaptın sen diyip cıkısmaları cok canımı sıktı ve halen canımı cok sıkıyor o yuzden oyle dedim =)

tatlım cok gzuel bir lens aldın.en onemlisi deneyerek aldın.parasınıda cebinden verdin kim ne karısır yahu kaydirigubbakcemile5

illusionsların da pupil boşluğu geniş...ve de gri olanının dışında diğer renkleri koyu renk gözleri o kadar da açmıyormuş...kullanan birisi söylemişti...gözleri de açık kahveydi....

tatlım bende b&l topaz blue leens kullanıyorum sana all in one light markalı solusyonu oneririm hem gözleri rahatlatıyor hemde renu ve soloya göre daha uygun fiyatı ve cok iyi..kaydirigubbakcemile2

cnm ben freshlook harelı gri kullanıyorum gözde cok doğal ve 3 tonda duruyor hafif mavi yesilimsi ve kahverengi tonu var ıcınde cok doğallar

soldakı harelı gri freshlook lenslerim sagdakı de harelı yesıl freshlook lenslerim kızlar :)

ejmm cok dogal ve güzel durmuss
ben gri taktımm cok acaip oldumm yaa
ben gerçek safir alcamm

Daliah diamondların başka hangi renkleri vardı bir bilgin var mı canım ya ? Burcu84 lenslerin harika durmuş maşallah...

diamond lensler 1 yıllık mı ? bir sitede baktım 300 ytl ve 1 yıllık yazıyordu. Tanesimi acaba? Bende karar veremedim kızlar yardım edin. Rainbow alıcaktım ondanda caydım sanırım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…