Kontakt Lens Lens kullananların......Önerileri, Soruları, Cevapları

iyiki erkek arkadaşını dinleyip dark green almışsın o zaman canım güle güle kullan :)
ben açıkcası fıstık yeşilini 1 sene kullandım ve daha süresi bile dolmadan sıkılmaya başladım....günü dolsun da atayım diye gün saydım...kötü değildi ama sıkıcıydı ..yani özel olarak tercih edilecek birşey değil....ve tekrar almak gibi bir niyetim de yok...cevap için sağol :)

Son düzenleme:
hımmm tsk ederim netten alıyım en iyisi bir site buldum rainbow için 64 ytl yzıyor tek lens fiyatımı çiftimi ona gore sipariş vericem. bazıları tek satıyormus ondan dedim

evet canım durasoftlar 14 50 ve bana 14 00 lar denk gelmıyor gözümü tam kapatamıyor.bu yuzden 14 50 llik denemem lazım.amazonların 1420 ya da 14 30 olması lazım o tam sınırda duruyor gözümde.fresh lookların 14 50 ve tam kapatıyor onlar ama renkler kötü.göz capı büyük olanlar kucuk caplı 1400 lık lensleri almasınlar bence.''diamond bluelarımı takıyorum''demişsin o lensinin resmi varsa koyabilir misin acaba?bir arkadaş koymuş bir iki safya önce gördüm,hiç lens gibi değil sanki kendi gözü.bir lens bu kadar doğal duramaz pek inandırıcı gelmedi.birde sende göreyim.bu tester olayları kalktı kötü oldu lens seçimi zorlaştı.kafadan alsan çöpe gidecek kıyamıyor insan paraya.

a.s kızlar bende maviş olmak istedigimde diamond lıght blue kullanıyorum =) kızlar goz rengine gozbebegine pupıl bosluguna gore her gozde durus sekilli farklı oluyor =)

sende diamond light bluelar nasıl duruyor . merak ettim. rainbow dark greeni çekeceksin ya birde onları da çekip koyarsan sevinirim..

pupil boşluğu dediğim gibi rainbowlar gibi büyük..hatta birebir aynı boyuttaydı... oldukça koyu gri bir renk olmuş.sizde. oysa göz renginizde açık kahve sanırım... mavi gibi,değil. çok koyu ...
teşekkürler bu arada.resmi koyduğunuz için. ben grilerini denemiştim. işin ilginç yanı grisi ,açık grisi ,tam bir mavi durdu ,bende. bu mavi de, gri bir lens gibi, duruyor....

Diamond Light Blue mu lensler? Gri gibi görünüyor, daha net, yakından bir resim koyabilir misin?

yok cnm grıyle alakası yok fot mak. fln oyle gozukuyor olabilr fot makinesinde cok farklı cıkıyor renkler aslında tatlı parlak bi mavi dahada yakından cekip koyarım a.s

raimbowla aynı bunlar :)

ben daha öncede yazmıştım. denediğimi. ve birebir aynı olduğunu. grileri denerken birine rainbowu ,diğerine diamondun grisini koyduğumu ve sanki 2 side aynı marka gibi durduğunu... gerçekten arkadaşlar ,birebir aynıydılar... pupil boşluğu,dokusu, ..aynı....

[/IMG]

arkadaşlar buda benim fıstık yeşili lenslerim nasıl duruyolar sizce???

durasoftu şenay akay ve didem uzel gibi ünlülerde kullanıyor ve hiç belli değil.renkleride guzel ama fresh lookların renkleri nerdeyse göze rengini vermiyor bile veren lensleri de çok sahte.safir mavisi mesela cok bellidir lens oldugu.yalnız yurt dısından gelen bir kız arkadas var onun lensi cok güzel belli bile degıl fresh look dıyor ama öyle bir renk yok fresh lookta.ya lensın markasını bılmıyor ya da almanya'da farklı satılıor bilemiyorum

ImageShack - Image Hosting :: fotoraf0397zz9.jpg

bunlar diamonds bluelarım =)
çok güzel fakat pupil boşluğu dikkatimi çekti.
ben bunlarda bukadar pupil boşluğu olduğunu sanmıyordum..
birde blue değilde daha çok gry gibi durmuş..
ama yine de beğendim..

sekerler fot makinesinde cok degisik cıkıyor renkler saclarım kızıl gibi cıkmıs aslında kumralım =)rengi mavi griyle alakası bile yok evet pupıl boslugu biraz genis ama rainbow kadar deil =) bi de belli belirsiz cercevesi var =) daliaha cok daha yakısmıs benimkısıde idare eder işte =)
eger alıcak onlar varsa testerini fln istetsin ben oyle yapmıstım sonra almıstım cunku her gozde farklı duruyor =)

yakından gün ışığında çekersen rengini daha net görebiliriz.rainbowla pupil boşluğu aynı . bunuda tekrar ekleyim.gözlerime taktığımda bilhassa ona dikkat ettim. benim için çok önemli bir ayrıntıydı çünkü...

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…