Kontakt Lens Lens kullananların......Önerileri, Soruları, Cevapları

Bausch&lomb solüsyon beni kör ediyordu yanmadan doğru dürüst bakamıyodum bile solüsyonu değiştirdim herşey geçti gitti şimdi en tozlu anlarda bile gözüme bişey kaçsa bile o yanma olmuyo.

bende bi sorun olmadi suanda lensler gözümde hic yanma falan yok

bugun ne olduysa öyle bi talihsizlik oldu hehralde elimdeki boya yüzünden oldugunu düsünüyorum

canım ımageShack siteye gir.resım yukle hostıng tıkla ordan kopyala umarım yardımcı olabılmışımdır

ben daha önce upload ettim ama orda altalta bir sürü adres oluyor hangi adresi nereye yapıştırcağımı bilemedim:S burdan link eklemi diyoruz grafik eklemi?

çokk teşekkür ederim verdiğin bilgiler için deniyorum sürekli ama panik yapıyorum bugün yine anneme taktırdım maalesef ama azmim var vazgeçmiycem öğrencem inş

moralini bozma canım:) en azından lensi takabiliyorsun. mesela kardeşim çok istiyor ama ne kendi takıyor ne biz takailiyoruz geçen gün kollarından tuttuk öyle taktık o daha bir alemdi sen yine sakince annene taktırıyorsun :)

mrb kizlar

lenslerimi taktim ve umdugum gibi olmadi :) lenslerimi taktiktan sonra bi 5 dakika gibi batma oldu ama cok degil simdi batma falan yok birazdan geri cikartacagim

cok sukur :)

tesekkürler

atlatmışa benziyorsun hadi hayırlı olsun:):)

sevindim canim.. Umarim bidaha tekrarlamaz.. Bazen gözükmez, kirpik de olabiliyor gözünün icinde oda sorun yaratabilir..

bayanlar ben göz rengini wurgulayan daha parlak gösteren yada daha iri gösteren lensler warmıs onları merak edıorum. bılgısı olan warmı?

Green Ocean'ları ben de çok seviyorum. Rengi çok güzel.. Benim gözümü tam kaplıyorlar ama nedense gözümü çok rahatsız ettiler.

ne yazikki batma daha çok oluyor bu lenste doğru fakar buna rağmen 3 yıl bu rengi kullandım..fresh lookta böyle bişey olmuyor ama onunda renklerini beğenmiyorm.bütün renkleri testerlarda denemiştim ve 3 renginide kullanmıştım.baush lomblar rengi tam veriyor koyu gözlerde başarılı fakat dediğim gibi batma olayı olmasa ve çap büyük olsa kullanışlı olurdu.

Kızlar Dimension Pacific Blue veya Sea Green ela gözde nasıl durur sizce? Aranızda Dimnsion kullanan var mı? Okyanus mavisi ni almayı düşünüyorum ama kararsızım. yardımlarınızı bekliyorum.:uhm:

Kızlar Dimension Pacific Blue veya Sea Green ela gözde nasıl durur sizce? Aranızda Dimnsion kullanan var mı? Okyanus mavisi ni almayı düşünüyorum ama kararsızım. yardımlarınızı bekliyorum.:uhm:

Dimensions lensleri kadar doğal duran bir lens daha görmedim ben..Damar yok yahu lens de.. Açık renk gözler için zaten kahverengiye taktınmı çok koyu yapıyor hele de aquasını..Sea green bir nebze ondan daha iyi..Ela gözde ya da mavi yeşil gözlerde süper durur brigitte gözlerin ela ise sea green almanı öneririm diğeri koyu etki yapabilir..Ama ikiside çok yakışır..kullananlardan biliyorum..Ben de koyu renk lens arıyorum olmadı bunları alcam çok süper lensler ya..

ben daha önce upload ettim ama orda altalta bir sürü adres oluyor hangi adresi nereye yapıştırcağımı bilemedim:S burdan link eklemi diyoruz grafik eklemi?

Canım imagesahck de en altta direct link var o linki alıp en baştaki link ekle sekmesine ekliyceksn zaten mausu üstüne tuttunmu yazar link ekle diye

yasakkelimehayırrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr. sakın ama sakınnnn freshlook. arkadaşlar yapmayın yaa. bu markayı kullandım ama acaipp hey millet bakıınn gözlerim lens dio yaa. 3 aylık bi çift renkli lens 35 ytl falan ama inanın değmez hani ucuz diyede çirkinleşmenin komik duruma düşmenin bence bi anlamı yok. ama yukarda resimlerini çekip gösteren arkadaşların lensleri ne kadar doğal duruyo bence doğal duran bişey tercih edin. öptüm hepinizi kalın salıcakla

hönkcümmmmmm. lenslerin rengi ne ya çok güzel durmuş o kadar güzel yakışmış ki gerçekten. sophistic yazmışsın . ama ne renk adı sanı:dance:

selam kizlar!
ben yaklasik 2 yildir b&l optima serisi mavi kullaniyorum haresiz b&l ve freshlook icinde en begendigim bende gusel durduguna inandigim renk oydu.daha onceleri alirken hic bir araastirma yapmadim diger markalara bakmadim.b&l optima serisini bi suredir uretmiyor yani lensimi yenilemek istesem ayni lensimi bulmam imkansiz.artik daha degisik markalar arastirmaya basliyacagim.kullandigim lens asiri dogal diyemem ama benm icin onemli olan guzel durmasi en azidnan ben burdayim demiyor cok dogal olmasa da olur cirkin bir goruntu olmadiktan sonra problem degil ne de olsa lens kendinize ait olmayan bir sey ne kadar dogal dursa da dogal olmicaktir.
bi kac sayfa okumaya calistim ama 100kusur sayfayi bitirmeme imkan yok:)onerdiginiz markalar we fiyatlari neler acaba?ben mawi renk kullaniyorum we yine mawi istiyorum.cok tesekkurlerhihoyyyt

resim de eklemeye caliscam..

ben ilk kullandigim zamanlarda boyle olmustu nedenini anlayamamistim..meger lensleri ters takiyomusum.battigi tarafdan degil dier tarafindan tak tersyuz yap yanii muhtemelen o yuzdendir..

ben ilk kullandigim zamanlarda boyle olmustu nedenini anlayamamistim..meger lensleri ters takiyomusum.battigi tarafdan degil dier tarafindan tak tersyuz yap yanii muhtemelen o yuzdendir..

arkadaşım benim en yakın arkadaşımdada öyle olduğu zamanlarda hep gözleri şiş az uyuduğu günlerde oluyo bununda etkisi olabiilir umarım düzelmiştir :ecrin_bebek:

fisfisfisennnn iigrencii benm basima geldi sanirsam
numaralari ayni oldugu icin sol sag da ayni lesnlerimin ama her zaman klasik solsan cikardigimi kabin soluna sagdan cikardigimi sagina koyuyorum we ayni seklde takiyorum.yaklasik 1 aydir sol gozum capaklanir gbi oluyodu ama bu capaklanmadan ziyade yani salyamsi bi maddeydi gozumde bole seyler olusmaya basladi lens beni hayattan soguttu sag gozume taktim bu sefe sag gozumde oldu diger taraf normal ama en sonunda bu lensi yenisiyle deistirim tek tarafini we rahatladim.aman dikkat edin kullanirken goz ne de olsa ya

canım bunlar dimensions sea green..

ImageShack - Image Hosting :: 70673763zj6.jpg

Eklentiler

• $Untitledç-1.jpg
    35 KB · Görüntüleme: 42
Arkadaşlar en sonunda cesaret ettim ve giallo siparişi verdim bakalım beğenecekmiyim.bide güneşçim sen bilirsin renginin daha açık görünmesi için hangi solüsyonu kullanmam gerekiyo

Arkadaşlar en sonunda cesaret ettim ve giallo siparişi verdim bakalım beğenecekmiyim.bide güneşçim sen bilirsin renginin daha açık görünmesi için hangi solüsyonu kullanmam gerekiyo

canım ben "sauflon all in one light" kullanıyorum..hangi lens olursa olsun bu solusyonla hepsi diğer solusyonlara göre daha açık duruyor...fakat ilk geldiğinde gialloların çok koyu durabilir şaşırma canım kıvılcımda da öyle olmuştu...malum lens satılıp sahibi tarafından açılana kadar da kendi şişesi içinde farklı bir solusyonda duruyor (salin solusyon dedikleri tuzlu su karışımında) dolayısıyla koyu durabilir ve gözünde lens kalınmış gibi rahatsız his verebilir...muhafaza edildiği solusyonun etkisinden kurtulması ve arınması zaman alabilir 1 hafta falan gibi....lensin gerçek etkisi hemen göremeyebilirsin...

Ayrıca 124. sayfada digital makineyle çekilmiş resmim var 2 göz birden.... sauflon kullanılmış giallo ile ilgili bir fikrin olması için bakabilirsin canım

Son düzenleme:
kızlar aranıza yeni katıldım =) yaklasık 3 hafta kadar once rainbow dark green siparis etmıstım bugun geldi lenslerim =) sophistic dusunuyordum fakat denedigimde batma yaptı rainbowların yapısı cok hos gozumde oldugu bile unutuyorum =) kızlar fot koymaya calıscam yorumlarınızı bekliyorum =)=)

ImageShack - Image Hosting :: fotoraf333vc7.jpg

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…