Kontakt Lens Lens kullananların......Önerileri, Soruları, Cevapları

cnm light green bende cok guzel durmadı mavilerinde de butun testerleri yoktu baktıgım yerde =)simdi bi tanede mavi almayı dusunuyorum rainbow sky blue,pretty gri ve amazon mavi arasında kararsız kaldım acaba hangisi alsam a.s =)=)

kızlar bir hafta sonra ilk defa lenslerimi yardım almadan taktım
arka arkaya çıkarıp taktım öğrendim şükürler olsun
aslında kolaymış ama ben çok panik yapıyordum ondan takamıyordum
paniğe gerek yok lensi göze değdirip gözü sağa sola kaydırınca oturuyo kolaymış
ama takamadım diye vazgeçmedim hiç bir zaman bir hafta anneme taktırmıştım
artık kendim takıyorum

Arkadaşlar ben geçenlerde eczaneye gitmiştim yakın zamanda...ve eczanedeki kızın gözünde mavi lens vardı...sormadım fakat dokusundan rainbow olduğunu tanıdım...
kızın kendi gözü açık yeşildi üzerine mavi rainbow vardı ve hiç güzel durmamıştı...ayrıca rainbowdaki gizli küçük damarların bile hepsi ortaya çıkmış....
demekki açık renk göz veya renkli göz öyle sanıldığı gibi lensin doğal durmasını sağlamıyor.. kızın gözü resmen 2 renkti ve takmasa daha iyiydi yani....

GG ye solotica lensler gelmiş çok güzeller yahu almak istiyorummmmmm laelaelaelaelaelaelaelaelaelae

...............................

Son düzenleme:
evet sedacım bende inceledim şimdi, aynen dediğin gibi. Yurt dışında kendimiz getirtiriz çok daha ucuza gelir. Ama gerçekten çok doğal duruyorlar, keşke burada olsalar deneme imkanımız olsa.

ben freshlookun lensini kullanıorum normalde daha doğal duruyor ama fotoda parlamış baya

ben freshlookun lensini kullanıorum normalde daha doğal duruyor ama fotoda parlamış baya

begendım NE renk bu ??

Arkadaşlar ben bir kaç ay öncesi lens aldım mavi renk freshlookun sence çokmu koyu, lacivert gibi??? dışarı çıkınca rengide değişmiyor senağlama

Son düzenleme:
kızlar lenslerim aynı solusyonuyla bırlıkte kutusunda duruyor yaklasık 2-3haftadır hiç kullanmadım. solusyonumda bitti sımdı tekrardan taksam zararı olur mu gozlerıme?

Benim 3-4 gün takmadığım oluyor sonra yine kullanıyorum..ama sana kalmış tabi..İstersen dene batma yanma hissedersen çıkar..Taktıktan sonrada artık o solüyona koyma yeni solüsyon al 2 hafta beklemiş zaten aynı solüsyonda...a.s.

Arkadaşlar ben bir kaç ay öncesi lens aldım mavi renk freshlookun sence çokmu koyu, lacivert gibi??? dışarı çıkınca rengide değişmiyor senağlama

Canım lacivert gibi değilde cam göbeği mavi gibi durmuş yaniii turkuaz gibi.. ?

tatlım neydi markası ve rengin adı ? cok hoş gorunuyor? bende de ciba var.ama benimki bir hayli koyu

Otica Bellucci'den alırsanız gönderim ücreti dahil 60 küsür dolara alabiliyorsunuz. 250 ytl çok çok fahiş bir fiyat.. bossnes'i lensaholics forumundan tanıyorum ama gittigidiyorda lens sattığını bilmiyordum.

bende otica bellucciye dün mesaj atmıştım, hemen yanıt verdiler. Hidrocharm mel için gönderim ücreti dahil 68 dolar fiyat verdiler, yani 100 ytl ye geliyor. Natural colors biraz daha pahalı. Galpal sence natural colors daha mı iyi, mel rengini almayı düşünüyorum ama hangi serisinden alsam karar veremedim???

Bu arada quartzoların dokusunada gerçekten hayran oldum ama benim gözlerim çok koyu kahve. Koyu göz üzerinde çok mu sırıtır, rengi epey opak ve açık sanırsam.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…