Kontakt Lens Lens kullananların......Önerileri, Soruları, Cevapları

canım çook teşekkür ederim ama birde yardım almadan takmayı başarsam süper olucak
yalnız başıma takamıyorum offff yaaaa

ilk 3gün batmadan dolayı ağladığımı bilirim olmıcak bu iş yapamıcam diyip duruyordum alışıyor göz hemen:) sen yine kolay alışmışsın

hayret bişey ama ben hiç bi sorun yaşamadım hayatımda ilk defa lens taktım maşallah hiç sorun yaşamadım tek sorun yardım almadan takamıyorum bakalım öğrenebilecek miyim?

Green Ocean'ları ben de çok seviyorum. Rengi çok güzel.. Benim gözümü tam kaplıyorlar ama nedense gözümü çok rahatsız ettiler.

canım çook teşekkür ederim ama birde yardım almadan takmayı başarsam süper olucak
yalnız başıma takamıyorum offff yaaaa

bir gün otur al yanına solusyonu bi bez fln ser güzelce dene yoksa olmazbirinden yardım istersin sürekli.. ben ilk denememde ikiye katladım lensi tamamen 1saat ağladım gitti 120 milyon die ama solusyonla ovalayınca bişey olmuyor aslında çok acayip dikkatli kullanmıyorum ama yinede hiç yırtılma gibi birşey yaşamadım şimdiye kadar.. yani elini korkak alıştırma yaparım de yaparsın:)
ben açıkcası ilk lens almadan öcne takabilecekmiyim die düşnüüyordum bi kaç kere elim elimi yıkadıktan sonra gözümde parmağımı gezdirdim biraz çılgınca gözükebilir ama
lenste aynı düzgün bi şekilde tutuyorsun tam bebeğine yerleştiriosun biraz sağa sola bakınca o kendisi yerleşir.. ama kapatmaman gerek gözünü kesinlikle o zaman katlanır lens. dene yaparsın bence..

ya arkadaşlar.. galpal,arztez resim koyamıyorum nasıl koyuyorsunzu anlatırmısınz .. isteyen varsa B&l amazon green koymak istemiştimde

ya arkadaşlar.. galpal,arztez resim koyamıyorum nasıl koyuyorsunzu anlatırmısınz .. isteyen varsa B&l amazon green koymak istemiştimde

Resmini upload et sonrada üstte yeşil bir resim varya ..gülen suratın altın da oraya tıkla ufak bir pencere açılcak oraya resmin url sini (linkini) yapıştır....

canım ımageShack siteye gir.resım yukle hostıng tıkla ordan kopyala umarım yardımcı olabılmışımdır

çokk teşekkür ederim verdiğin bilgiler için deniyorum sürekli ama panik yapıyorum bugün yine anneme taktırdım maalesef ama azmim var vazgeçmiycem öğrencem inş

Başkasına taktırabilmende birşey aslında, ben lenslerimi ilk alırken satıcı kız takmıştı. O elini yaklaştırınca otomatik olarak gözüm kapanıyordu. Bayağı uğraştırmıştın anlayacağın.

Lensi takarken ona bakmamaya çalış, ben yukarı bakarken, lensi gözüme yerleştiriyorum, sonra gözlerimi kapatmadan aşağı yukarı oynattığımda yerine yerleşiyor. Gözünü hemen kırparsan yerine oturmadan ikiye katlanıyor. Alışırsın canım merak etme :)

kizlar bi sorum daha olacak

2,3 gundur lens kullaniyorum bugun lensi taktigimda gozume cok batma oldu dayanamadim cikarttim 2 lensdede böyle oldu simdi lensler kutularda hic böyle olmamisti neden sizce

lensleri takarken biseye dikkat etmelimiyiz ?

3 nedeni olabilir..
Lenslerinin kullanim süresi bitmistir.
Parmaklarin hijenik olmadigindan olabilir her seferinde yikamak gerekiyor
Lens suyunu SIK SIK degistirmen gerekir, zerre kadar tozlar bulasir biz göremeyiz ancak gözü yakiyor olmasindan hemen anlariz..a.s

Ben 5senedir numarali lens kullaniyorum, lensi kim icat ettiyse cok yasasin diyorum..kaydirigubbakcemile3 Lazer operasyonuna cesaret edemedim, cok ürkütücü geliyor..

lenslerim 1 aylik diye biliyorum. ellerimi sivi sabunla sabunlayip peceteyle siliyorumlens suyunuda lensi her kutuya koydugumda degistiriyorum ve geri bosaltip suyla yikiyorum peceteylede duruluiyorum

aslinda bugun parmagimda bi leke vardi boya lekesi ondan olabilmis olabilir ama lensi o boyali yere degdirmemeye calistim.?ß?

bana gözlükcü 3 tane lens kutusu ve solusyon vermisti simdi lensler yeni kutunun icinde birazdan tekrardan takacagim ins. gine batma falan olmaz yoksa gozlukcuye gitmek zorunda kalcagim

tesekürler bu arada...

canım solüsyonun mu yakıyor gözünü eğer öyleyse markası ne? ben opti free denemeni tavsiye ederim ve peçete kullanma çok toz bırakıyo.toz bırakmayan bir havlu kullan.

canım solüsyonun mu yakıyor gözünü eğer öyleyse markası ne? ben opti free denemeni tavsiye ederim ve peçete kullanma çok toz bırakıyo.toz bırakmayan bir havlu kullan.

slm

solüsyon yakmiyor gözümü bugun aksama dogru disari bi isim vardi sol gözüme lensi taktim taktiktan sonra gözüme batmaya basladi neyse biraz gozumu ovaladim cooook az gecer gibi oldu ama gecmedi gozumu sag sola cevirince batma devam ediyordu neyse belki bu lenste bisey vardir dedim sag göz lensinide taktim bundada ayni batmalar oldu dayanamadim cikardim lensleri yeni kutularina koydum

solüsyonun markasi: Bausch&lomb

suanda ben deneme lensi kullaniyorum yani ben bu lense para ödemedim 1 aylik denemelik aldim 1 ay sonra gözlükcüde randevum var lense alismam icin vs..

internette ellerinizi havlu kagitlarla silin diyorlardi bende havlu kagitlarini kullaniyordum birdahaki sefere havlu kullanirim

biraz sonra lensi tekrardan takacagim ins, batma falan olmaz..

mrb kizlar

lenslerimi taktim ve umdugum gibi olmadi :) lenslerimi taktiktan sonra bi 5 dakika gibi batma oldu ama cok degil simdi batma falan yok birazdan geri cikartacagim

cok sukur :)

tesekkürler

Bausch&lomb solüsyon beni kör ediyordu yanmadan doğru dürüst bakamıyodum bile solüsyonu değiştirdim herşey geçti gitti şimdi en tozlu anlarda bile gözüme bişey kaçsa bile o yanma olmuyo.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…