Kontakt Lens Lens kullananların......Önerileri, Soruları, Cevapları

Çok hoş olmuş güle güle kullan.
Canım yaa bide bana fotoğraf eklemeyi öğretsen.

hızlı cavabın sağ altında gelişmiş cevap var onu tıkla açılan yeni mesaj tablosunda ataça tıkla ordan ekleniyor

Kızlar işte sonunda ekliyorum; amazon mavi lenslerim =)

Eklentiler

• $Amazon blue.jpg
    5,1 KB · Görüntüleme: 258
  • $amazon mavi flaşlı.jpg
    5,3 KB · Görüntüleme: 166
  • $Macro.jpg
    11,3 KB · Görüntüleme: 115
arkadaşlar geçen gün bi mağazaya girdim. yardımcı olmk için mağaza çalışanı bir bayan yanıma geldi. kızın gözleri çok hoşuma gitti masmavi ve ışıl ışıldı. lens mi acaba diye tereddüt ettim daha dikkatli baktım kendi gözü olduğuna karar verdim...derken yan döndüğü zaman farkettim ki lens gözleri.hemen markasını sordum "sophistic" dedi. feci halde taktım bu lense galiba alıcam boshayallersmile
bazı lensciler lens denemesine izin veriyorlar. ilk fırsatta deneyip alıcam çünkü önceden lens kullanan biri olarak lens mi değil mi anlayamadım...bilginizeeeee:)))

Canım ben bir önceki sayfada kendi Amazon lenslerimi koymuştum... Amazonlar da Amazon colors by Sophistic diye geçiyor... Yani Sophistic yıllık lenslerinin aylıkları... O yüzden eğer sophistic'e o kadar para vermek istemezsen aylıklarından alabilirsin... Hem denemiş olursun... Hatta aldığım yer de örnek olarak Sophistic lenslerini gösterdi şişeden... =)

sanırım sophisticler daha doğal amazondan grisini tavsiye ederim sophistiğin benimkide amazon gri resmini koymuştum

@denizden

cok güzel durmus lenslerin, ben begendim )) güle güle kullan...

göz rengin koyu kahve mi?

lens konusunda çok cahilim
beni bilgilendirir misiniz
en fazla kaç saat kalabilir gözde
kullanım süreleri ne
en kalitelisi hangisi
nasıl satın alırım
ve en sonuncusu beyaz tenliyim saçlar simsiyah gözler kahverengi ama çok koyu değil
güneşte ela oluyor.
gri bana gider mi? ya da hangi renk gider

resim ekleyemiyorum 1 saattir sol göz b&l blue topaz .sağ aynı marka aquası önceki resim için.

Amazon aqua sol ve sağ b&l aqua

Sol amazon sky blue sağ amazon blue

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…