Kontakt Lens Lens kullananların......Önerileri, Soruları, Cevapları

burda sag gözde olan b&l cok güzel bi renk bence, gözde de cok dogal durmus... yakindan da bu kadar dogal mi berry?

Çok yakından belli ama çok doğal durdu kardeşimde .blue topaz bayağa lacivert bir lens kardeşim koyu kahve gözlü onda böyle durdu içinde asla başka renk yok.sana sky blue da güzel olur ama kısmen açık durur bence.

slm kızlar.rainbow elite line hazel hakkında biligisi olan,kullanan,deneyen,baskasında gören biri var mı?lütfen yardım bekliorum ya.benim gözlerim baya bi koyu kahve.nasıl durur ben de bu lens.deneme sansım yok o yüzden sizden yardım bekliyorum

benziyor hatta aynısı hiç düşünme mavi seviyorsan blue su da güzel amazonun bende grisi var.

Bende Sophistic mavi var herhalde oda Amazon maviyle benzer.. Sanırım gri veya aqua alacağım. Çok sağol..

grisini eklemiştim önceki sayfalarda var yanlız aquada sky blueya yakınkaydirigubbakcemile5

Anladım, o zaman geriye sadece grisi kalıyor. Griyi alacağım. Tekrar sağol. Bir de sana özel mesajdan cevap gönderecektim ama mesaj kutun doluymuş, gitmedi.

kafam karisti simdi :uhm: bu ekledigin resim sky blue mu Berry? Kardesinde masmavi durmus ya... ama acik gözlülerde yesil mi durur acaba ?

berrycim bu Avuvue 2 Colors lensler hakkında bi bilgin varmı nette çok çok az foto var ama damarlanma falan çok az

sky blue da güzelmis ama b&l aqua daha güzel bence... dokusunu yakindan görebilsem iyi olurdu )))

b&l larda damarlanma yakında ve gün ışığında o kadar fazla olmasa renkler güzel gerçekten .. hatta bence en çeşitli mavi ve yeşil tonları b&l da .. ama o damarlanma oldukça ben kullanmayı düşünmem .. bence freshlook lar bile b&l dan daha doğal duruyor ..
amazonlar bence aylık lenslerde şuan için en doğal .. renklerdede fazla renk seçeneği yok ama doğal renk seçenekleri var diye düşünüyorum ben ..

burcucum Avuvue 2 Colors renkli gözleri belirginleştiren bi lensmi yoksa koyu renkleride açabiliyormuymuş ??

berry cimm ama bek o fotoda üstteki adamın kendi gözleri .. öyle bir doğal mavide bence bütün lensler güzel durur ..
bence lens ince havası verdi bana .. kahvelerde değişim yapacağını düşünmüyorum ..

bu lensin hem açıcı hemde harelileri var koyu renkler için ben bir ara araştırmıştım blursam eklerim şimdi size ela bal rengi gözde esmeralda ekliyorum pinax özellikle senin için birde amazon gri.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…