Kontakt Lens Lens kullananların......Önerileri, Soruları, Cevapları

@denizden

cok güzel durmus lenslerin, ben begendim )) güle güle kullan...

göz rengin koyu kahve mi?

Yani açık değil o kesin ama ne kadar koyu bilemiyorum ama bildiğin kahve işte... Macro çekimde gözüküo pupil kısmından tam göz rengim =))) Yani güzel duruyor ben beğendim amazonları...

Kızlar bu Innova renkli lens hakkında bi bilgisi olan varmı acaba nette foto falanda bulamadım ben CADIARZU

kız bu arada ben adore lenslerden almaya karar verdim nette gördüğüm fotolardan ve videolardan dolayı burdada kullanan varsa ve paylaşırsa çok sevinicem opuyorumnanaktan

ADORE bi-blue

Eklentiler

• $Fotoğraf-0125.jpg
    $Fotoğraf-0125.jpg
    5,7 KB · Görüntüleme: 416
pinaxcım bencede harika durdu sana ne taksan yakışır çok ciddiyim çok avrupayi bir güzelliğin var.burcucun adorelerin yeni serileri çok güzelmiş herkes onları bekliyor konyada satılıyor internet sitesi var 50 ytl mavisi ve yeşiligüzelmiş ama rengi çok açmıyor.aquayı beğendinmi

kardeşimde sky blueyu ban beğendim oda bendeki duruşuna bayıldı.ben kendimde hiiç beğenmedim.bundan sonrakilensim kesin tanita gri müthiş durdu dün yine taktım ama fotosunu çekmedim

Kardeşimde sky blue
$Berskyblue.jpg

BEnde sky blue makyaj dağınık kusura bakmayın
$Bendesky-001.jpg

benim çekimim çok yakın ona rağmn damarlanma az ama koyu renk ortada yok gibi kör göz gibi olmuş sizcede öylemi

ben sky blue yu zaten çok çok beğeniyodum sendede ba-yıl-dım resmen berrycim ya kaydirigubbakcemile5
aqua yıda çok beğendim ya ama damarlanma yokmu o markada resimden belli olmamış o yüzden güzel duruyo olabilirmi ?

bende nasıl durmuş burcuuuuubir fikir verin .çok mu açık olmuş

ya sende amazon blue çok güzel durmuş bayıldım ama gerçektede böylemi duruyo berrycim ? bu arada ben bi türlü çıkamadım ya amazon sky blue takıyım dedim 2 lensde felaket battı bi türlüde geçmedi nedeni ne olabilir bi fikir verin nolur :KK43:((((

lens yırtıktır içinde birikinti olmuştur geçmezse konuşalım bir eşime danışırız .aynen böyle durdu hatta fotoda çirkin çıktı senin lensciye gttik 1 saat nerdeyse kardeşim denedi netten 22 sinden sonra tanita ısmarlıcam.opuyorumnanaktan

Amazon'lar çok güzel durmuş sahiden. Şu ödemelerim bir bitsin bir kaç renk almayı düşünüyorum.

pinaxcım bencede harika durdu sana ne taksan yakışır çok ciddiyim çok avrupayi bir güzelliğin var.burcucun adorelerin yeni serileri çok güzelmiş herkes onları bekliyor konyada satılıyor internet sitesi var 50 ytl mavisi ve yeşiligüzelmiş ama rengi çok açmıyor.aquayı beğendinmi

tsk ederim berry... ben aqua yi begendim gercekten.. resimdeki koyu gözdeki durusumuydu? Bende de mavi agirlikli dursun istiyorum boshayallersmile

X