Kontakt Lens Lens kullananların......Önerileri, Soruları, Cevapları

ohh sonunda biri cıktı:)saol ya cevap verdgin için.hayır gözlerim numaralı falan diil ben sadece değişiklk olsun diye lens kullanmak istiorum gözlerim daha büyük görünsün diye.ama doğal olmasınnı isterim tabiki bu yüzden de bal rengi istedim .öyle mavi yesil gri faln istemiyorum.gözlerimin rengi koyu kahverengi.bu acık bal rengini o yüzden istedim.inşlalh yavruağzı turuncu bi renk olusmaz gözümde.1 tane sipariş verdim yani 1 gözüme.denicem eger begenirsem diğer gözümiçin de siparis verecem.bn hic denemeden görmeden aldıgım için ikisni de almak istemedm.begenmem belki de diye.sana yorum yazarm canım.byee

eğer memnun kalmazsan yoğunlaştırıcı da bakabilirsin ama gözlerim koyu diyorsun, yine de denemekte fayda var freshlook un yeşil yoğunlaştırıcısının tester ı vardır bi de ona bak (freshlook dimension serisi olarak geçer.)
büyük ihtimal 'sizin gözünüz koyu size olmaz' diyeceklerdir. bu lensler renkli gözleri belirginleştirmek için yoğunlaştırıcı olarak satılır. tek renktir öyle damarları filan yoktur. benim arkadaşım kullanıyor. gözleri kahve ve evet çok belli olmasa da güneşte çok hoş bir yeşil oluyor. belli de olmuyor. makyajla filan güzel oluyor bence.

güzel haberlerini bekliyorum.

ya arkadaşlar daha öncede sormuştum ama kimse yanıt vermedi:sinifsinif: ben gri lens istiyorum şöyle hafif maviye çalan.Ama karar veremedim.Soloticayı düşünmüyorum. Bana tavsiye edebileceğiniz gri lens varmı? Öneri verirseniz sevinirim

ya of light hazel üretimden kalkmıs.artk yapılmıyomus.dark hazel varmıs ama onu sipars etmedim görmediğim için.zaten benim gözlerim baya bi koyu kahve dark hazeli alsam nasıl durur acaba ya.yoksa dark hazeli sipariş versemiydim.o da gözümde koyu kahve durur diye yani bi degişklik yapmaz diye istemedim.belki de öyle olmazdı ama deneyemedgm için cekindim.

kesinlikle freshlook! gözlerim koyukahve cok doğal durduğunu söylüyorlar:sm_cool:

selin 48 üzülme ne yapalım kısmet. dark hazel büyük ihtimal gözünde koyu duracaktır. az önce aklıma geldi freshlook un pure hazel (saf ela) diye bi lensi var. o da güzel bi renk. ona baksana.

internet üzerinden lens alacak arkadaşlar. istanbulda bir optik var. aynı zamanda internetten de satış yapıyor. siz internetten bulduğunuz en uygun fiyatı söylüyorsunuz onlar bu fiyat üzerinden %20 indirim yapıyorlar. eğer istanbulda yaşıyorsanız sanırım gidip elden teslim de alabilrsiniz.
adını bilerek reklam olmasın diye söylemiyorum ama google da lens diye arattığınızda ilk çıkan sonuçlardan biri zaten.
bilginiz olsun

Yoğun mavi lens araştırmalarım sonunda amazon almaya karar vermiştim ve aldım =))) Amazonun mavisini aldım bu gün 50 tlye aldım ama sanırım daha uyguna alan arkadaşlar vardı topicte... ılk fırsatta resmini çekip yüklücem mavi lens arayanlar için =) Ben çok beyendim zaten sophistic'in aylıkları oluomuş amazonlar... Renk olarak da çok güzel ve doğal ayrıca çok rahat geldi bana daha önceki freshlooklarıma göre...

Güle güle kullan canım o renk gerçekten çok güzel duruyor özellikle ela gözde, senin gözlerin ne renk? O rengin tam yazılışı giallo türkçe olarak da fıstık yeşili diye çevirmişler ama ben dark greenleri de çok beyendim rainbowun... Ama maalesef onlar ablam gibi ela gözlülerde daha doğal duruyor çünkü rainbow lenslerin orta pupila kısmı çok büyük bence... O yüzden ben de amazon aldım...

berry sen rainbowları nerde denedin.Ben bir türlü deneyecek yer bulamadım.Başka markalar var ama rainbow yok.

canım meşrutiyette kığılının olduğu binada 1.kat adı lens deposu.bu arada acuvue2 kullanan varmı fotolarda rengi muhteşem görünüyor sede hangi lens var canım

Ben de freshlook kullanıyorum bende de bulanıklık oluyor. Freshlook kullanan çoğu kişide de oluyor sanırım. Normaldir yani =))

freshlook lens aldm bi hafta önce fakat taktığımda bulanık görüyorum bu ndn oluyor acaba?

lens numaralı mı?
bi de lensi eğer uzun süre kullanıyorsan ve sonra bu bulanıklık oluşuyorsa normaldir. lens, gözün üstünde bir tabaka ve gözün nefes alıp vermesini engelliyor bir nebze.. Bu tip lenslerde su içeriği çok yüksek olmadığından bu tip sıkıntılarla karşılaşabilirsin.
bi de boyalı kısım eğer göz bebeğine doğru kayıyorsa bu da neden olabilir. gözünün çapına göre lens almanı öneririm.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…