Kontakt Lens Lens kullananların......Önerileri, Soruları, Cevapları

Rainbow alacaksan sanırım en güzeli giallo rengi yani risksiz olarak onu sipariş verebilirsin bence... Benim yeşillerim olmasa onu sipariş ederdim... Ama bu sefer içinde hafif yeşillik olan bir mavi istiyorum Rainbow Emerald green sitesinde çok hoşuma gitti ama kullananların gözünde çok mavi geldi bana... ınternet sitesi olarak da sanırım burda yazamıyoruz ama googleda rainbow lens yazınca ilk çıkan siteye bir bak güvenilir gibi geldi araştır sen yine de... =)))

ya cok tesekkr ederim cevap verdiğin için.inan cok mutlu oldum ama ben bal rengi lens istiyorum.rainbow fantasy light hazel nasıl bi bilgin var mı ya da dark hazel.tam bal rengi istiyorum.turuncu yavruağzı bi renk istemiyorum.bu renkleri denedin mi ya da kullanan biri var mı.benm deneme sansım yok bulundgum yerde.sipariş verecem ama bilmiyirum işte hangisi güzel.bide rainbow dogal duruyo mu yoksa lens kullandgn belli mi yakından bakınca

Yani yakından bakınca her lens belli oluyor ama anlamayanlar da oluyor... Ona bakarsan bazen ben lensim diye bağıran lensi bile anlamayan çıkıyor yani karşındakine bağlı anlaşılıp anlaşılmaması belkide... ışte bence en doğal Giallo rengi duruyor Rainbowda, gördüğüm resimlerden öyle düşündüm ben bu topicte... Ben rainbowları çok beğendim ama ortasındaki delik fazla geldi bana yani gözlerim de kahverengi olduğu için mesela mavi alsam çok sırıtır gibi geldi... Dediğin renkleri de kullanan birinin gözünde görmedim sadece sitesinde gördüm işte... Şuana kadar B&L ve Freshlook kullandım şimdi daha iyi bir lens arayışına girdim ama Rainbowlarda tam anlamıyla içime sinmedi ve tam istediğim rengi bulamadım... O yüzden sanırım B&L green Ocean alıcam... Mesela Freshlookun ortasındaki delikten ve rahatlığından ben memnunum... Ama o da benim gözümde istediğim değişikliği yapmadı... Tam sitesindeki renk olsa taktığımda onun turkuazı da hoşuma gitti...

Ve an itibariyle amazonlar da hoşuma gitti... B&L damarlı diye, Rainbow un ortasındaki delik kafamı kurcalıyor... Ve şimdi Amazon'u keşfettim... Onun mavisi de aşırı mı parlak acaba??? Grisi çok doğal ama ben daha mavi bişey istiyorum....

yaa kızlar şimdi netten optima colors naturallookun renklerine baktım ve ordaki green amazonu beendim ama dark greenle arasında kararsız kaldım ne dersiniz renk olarak hiç kullanan oldumu?

kızlar aylık lenslerde bence en iyisi amazon .. renk ve damar olaraktanda .. ayrıca fiyatlarda uygun 40 tl ye düşmüş .. mavileride zaten 2 tane mavisi var .. biri sky blue .. diğeri normal blue .. gözden göze farklı durduğu için deneyerek almak mantıklı tebi =)=)

Şeffaf lenslerin fiyatı ne kadar oluyor acaba optikten gidip alsam ne kadar olur?Aylık lens istiyorum..Bosh&lomb nasıl güzelmi ki? :S

Bende en çok amazonları beyendim aylık olarak... Bir sitede baktım 60 çok gelmişti aylık için ama yinede alayım diye düşünüyordum 40 diyorsan hemen gibip alırım valla... Zaten spohisticin aylık versiyonuymuş amazon... Deneyip almak en mantıklısı ama artık sağlık bakanlığı yasaklamış denettirmiyorlar hiç biyerde... O yüzden hangi mavisini alsam acaba??? =/

Ben kadıköyde aramayı düşünüyorum sitelerden bir kaçında 60 tlydi amazon lensler... Ama Kadıköyden fln 40 a düşenini arıcam bakalım bulabilicem mi... =)

ya kızlar rainbow giallo lens aldım ama tersini düzünü ayırt edemiyorum. tersi düzü nasıl anlaşılıyor?? yardım edin lütfen mafoldumben

Parmağının ucuna aldığında çukur tarafı düz yassı tarafı ters oluyor zaten ters takarsan gözde lens oynuyor ve rahatsız ediyor.

Parmağının ucuna aldığında çukur tarafı düz yassı tarafı ters oluyor zaten ters takarsan gözde lens oynuyor ve rahatsız ediyor.

Çok teşekkür ederim.opuyorumnanaktan Eet ilk taktığımda gözümde oynuyodu kayma yapıodu şaşı gibi duruyodum gözümü her açıp kapadığımda ve batmada olmuştu. sonra ters çevirip taktım oynama olmadı. ama tersini düzünü bilmediğim için emin olamadım. daha önce 1 kez lens kullandım o da freshlook du. ters düz olayı yoktu onda. o yüzden cahil kaldım işte bu konuda sırnaşık şey

Rica ederim nedemek.Bende 11 senedir lens kullanıyorum ilk kullandığımda bende hiç birşey bilmiyordum lensi takıyordum ama çıkartamıyordum.Kullana kullana öğrendim.

Rica ederim nedemek.Bende 11 senedir lens kullanıyorum ilk kullandığımda bende hiç birşey bilmiyordum lensi takıyordum ama çıkartamıyordum.Kullana kullana öğrendim.

Saolun kızlar yaa hepinize çok teşekkür ederim. Bu forumu çok sevdim. Lens araştırması yaparken 2 forum çıkmıştı karşıma. ismi lazım diil şimdi, forumun adını vermicem ama ilk oraya üye olmuştum. bikaç soru sormuştum kimse yanıtlamamıştı. kendilerine gurup kurmuşlar (çete) kendileri dışında kimse ile ilgilenmiyorlardı. Çok sinirlenmiştim ve garibime gitmişti. sonradan burayı keşfettim. Bu forumdaki herkes birbirinin sorunlarına yardımcı oluyor sorularını cvplıyor. Herkes birbiriyle yardımlaşma paylaşma içinde.
Hepinizi kocaman öpüyorum kıslar opuyorumnanaktan

ya kızlar rainbow giallo lens aldım ama tersini düzünü ayırt edemiyorum. tersi düzü nasıl anlaşılıyor?? yardım edin lütfen mafoldumben

ya nasıl lensinin görüntüsünden memnun musn.doğal duruyo mu yksa yakından lens oldugu anlasılıyo mu.ben de rainbow fantasy light hazel düşünüyorum ama bulundgm yerde deneme sansım yok o yüzden hc görmeden sipariş verecem .bana yardımcı olurmusun.biliyo musn nal bu fantasy light hazel ya da dark hazel de olabilir.elite hazel daha yapay sanırım fantasy grubu daha ii gibi geldi bana.ya lütfen bişe söyle bana

Aslında ben yeni üye sayılırım,bende şuana kadar sorduğum soruların cevabın hep aldım.Bildiklerimide paylaşdım.Bence bu tamamen insanın iyi niyetiyle alakalı art niyetli insanlar bizden uzak olsun..Bende senin aracılığınla bizleri bilgilendiren,bildiklerini paylaşan,yardımlaşan herkeze teşekkür ediyorum.

selin48 aynı durumdayız ben de light hazel ya da hazel almayı düşünüyorum. Gözlerim bal rengi. sadece rengini yoğunlaştırma amaçlı kullanmak istiyorum. eğer gözlerin numaralı değilse ve açık renkse freshlook dimension ya da focus soft colors un yoğunlaştırıcı lenslerinden kullanabilirsin. Ben maalesef onları bulamıyorum çünkü benim gözlerim numaralı. ve avrupa siparişi diyorlar direk
dediğim gibi bi de onlara göz at istersen

bu rainbow ları hiç görmedim. kimsenin gözünde de görmedim. nasıl durur ben de merak içindeyim eğer bulursam linkini gönderirim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…