Kontakt Lens Lens kullananların......Önerileri, Soruları, Cevapları

Bu arada sophisticler gg de 200 tl civarında Yakamoz sen hangi sitede gördün 125 tl ye.Bende bakmak istiyorum.Çünkü mavisi çok hoşuma gidiyor.Dediğim gibide bence amazonun yeşilini dene.Sende güzel duracağından şüphem yok canım.

Saydincim güle güle kullan.Ben 2. resmi daha çok beğendim.Ama üstteki mavide bence iyi bir makyajla gayet güzel durur.

merhaba arkadaşlar demin doktordan geldim az sonra lens almaya gidicem:)bi kaç sorum var

hangi marka lens ve solüsyonu önerirsiniz? numaralı şeffaf lens alıcam. göz yaşı damlasını hemen kullanmaya başlıymmı sizce? bide ilk bi kaç gün takıp çıkarmak zorluyomuş ilk defa lens takıcam neler önerirsiniz? çok teşekkürler şimdiden=)))

Kızlar 2 senedir lens kullanıorum.sanırım çok dikkatli kullanmadım lenslerimi.lens kullandıktan berii gözlerim sanki eskisi gibi gzel deil.gözlerimdeki damarlar daha belli olmaya başladı gibime gelior.ve çukur bi göz yapım var saten içe çökmüş gibi hissediorum.siizdede öle oluormu?

Uzun süre kullanma lenslerini süresi geçmiş lensler de hem yanma batma yapar hemde göz kızarıklığı göz sulanması iltihap kapma gerçekleşir zamanla...Göz kızarıklığından ötürü damarlar zamanla belli olmaya başlar bi süre lens kullamayı bırakırsan geçer sanırım, geçtikten sonrada evde oldugun zamanlar kullanmamaya çalış lensi gözünde ne kadar az tutarsan o kadar iyi olur eve gelir gelmez çıkar ve bi göz doktoruna görünüp göz damlası kullan zamanla geçer eminim, gözler hassas oldugu için mikrop kapmaya elverişli o yüzden çok dikkat etmek gerekiyor kalıcı olmasını önlemeye çalış...

yakamoz cnm madem soloticaları takmıorsun bikenarda uyuyor
numaralı değilse forumda ki bi kişiye yada gg.de sat kapış kapış gider yahuuu
aldıgın paraylada simdiki aradıgın lensi alırsın
bos bos durmasın soloticalar işe yarasın kaydirigubbakcemile3

Canım iyi fikir numaralı değil ama bu işlerde pek becereksizimdir ben quartzoları satmayı düşünüyorum zaten ama nerde ilan verebilim forumda bilmiyorum ...sositososito

Son düzenleme:
Canım iyi fikir numaralı değil ama bu işlerde pek becereksizimdir ben quartzoları satmayı düşünüyorum zaten ama nerde ilan verebilim forumda bilmiyorum ...sositososito

canım gg.de sat bari ama o biraz uğraşlı kredi kartın olucak kredi kartının sanal karta acık olucak karta 0.40 kurus limit yükliceksin falan filan
sen burda yöneticilere bi sor belki topik acmana izin verirler
acık artırttma olur cok eglenceli olur :dance:
fakat gg.de daha fazla fiyatla satılır söyliyim kaydirigubbakcemile5
-5.50 olsaydı alabilirdim :roflol:

Teşekkürler aktiracım gg de şansımı denedim ancak kredi kartına dediğin gibi hiçbişy yapmadım ücret direk karttan çekildi tehlikeli olurmu acaba korkuttun beni vallahi bi sürü limit vardı kartta bişey olurmu ki akannehir Ama o kadar ilan veren kişi var canım hepsi kartına sadece 0.40 kuruş limit yükleyerek mi ilan veriyo kaydirigubbakcemile3

Yok canım hiçbişey olmaz.Ben aylardır kredi kartımla gg de alışveriş yapıyorum.Hemde sanal kart falanda kuanmadım çünkü sanal kart hakkaten uğraştırıyor.Ben bir kaç çift lens kıyafet çıtçıtlı saç parfüm birsürü şey aldım ggde.çHiç sorun çıkmadı.Kart bilgilerini girdiğin zaman bilgileri direkt bankaya ylluyorlar kesinlikle güvenilir o bilgiler kaydedilmiyor sitede.

Son düzenleyen: Moderatör:
arkadaşlar solotica hidrocor mel aldım.Ben de çok açık durdu gözüm koyu kahve olmasına rağmen.Sizce rainbow giallo nasıl durur?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…