Kontakt Lens Lens kullananların......Önerileri, Soruları, Cevapları

evet yakamozzz33 canım custom oldukları için evet
böyle duruorlar cok güzel değilmi bende cok begendim
tesadüfen lens arastırırken buldum bu firma filmlerdeki vampirler yaratıklar vs. içinde lensler yapıorlar
el yapımı harika oluor cokacimcoook

Birden çok moral bozucu gibi davranmak istemiyorum ama, lense heves ettiğim zamanda büyük bir istekle gidip yetikiyle fiziksel özelliklerime göre, yani saç ve ten rengine göre açık yeşil denedim (bu arada kendi gözlerim açık kahve) zar zor ve az daha sonu kavgayla bitecek takma işleminden sonra... sırnaşık şey
Git aynaya bak bakalım dedi. Annem yanımdaydı ve bir kere gördükten sonra arkasını dönmüştü korkudan sırnaşık şey neyse aynaya gidip baktım ve bu ben değilim diyorsunuz. Kullananlarını bilemem ne derece memnunlar vs. ama belki benim alışkanlık sorunum baş göstermiştir. Yemin ediyorum kendimi çok sahte gördüm. Sonra yine bağırış çağırışla süren çıkartmadan sonra teşekkür ettim ve istemediğimi söyledim.
İlk olarak göze batan tek şey göz bebeğinizi olduğundan daha büyük gösterdiği ve sağa sola çevirirken oynadığını hissetmeniz sırnaşık şey Kullanmayın demiyorum, heves ediyorsanız bir gidin bakın ama şahsi görüşümce doğal gözlerinize kurban olmak geliyor o an aynaya bakınca. sırnaşık şey

Canım ben soloticadan ağzımın payını aldım bi daha soloticaya tövbeliyim Benim tenim çok beyaz oldugu için quartzo felaket durdu bende o yüzden artık farklı yeşiller denemek istiyorum sophistic yeşili ve amazon colorsın yeşili güzel gibi geldi bana forumda bi arkadaşın resmi var amazon colorsın green iyle güzel durmuş esmeralda çok koyu canım geçen arkadaşımda gördüm yaprak yeşili duruyor yakışan var tabi ama benim göz rengim açık değil orta kahve bana gitmez malesef :çok üzgünüm: nette sophistiği 125 e satan bi yer var soloticaya göre ucuz aslında, ama benim aklım amazonların yeşilinde kaldı ya keşke kullanan biri net resmini koysaa.s

ya ben amazon green denedim fakat bende bukdr acık durmadı
hatta belli olmadı bile bana yanlıs mı verdi yoksa gözlerimden mi bilemiorum
gözlerim koyu kahve..

Canım var ewet a.s hatta yarın gelcek lensim, gelince resmini koyucam hemen opuyorumnanaktan

Arkadaşlar lensim geldi, eski ve yeni lensimin fotosunu koyuyorum sizler için...

ılk resimdeki lensim yeni aldığım amozon sky blue
ıkinci resimdeki lensim de freskon grovy green

ıkincisini fazla beğenmemiştim :1no2: pek içime sinerek kullanmadım.Yapı olarak bu marka biraz büyüktü. Neyse 3 ayı zor bela bitirdim de yeni lensimi aldım sonunda kaydirigubbakcemile3 Ve amozondan oldukça memnun kaldım. Umarım size fikir olur. Bu arada göz rengim koyu kahverengi. Yorumlarınızı bekliyorum arkadaşlar kaydirigubbakcemile5

Eklentiler

• $göz1.JPG
    8,3 KB · Görüntüleme: 76
  • $göz2.JPG
    19,1 KB · Görüntüleme: 61
Saydin78 Amazonlar çok yakışmış ikiside güzel ama ikincinin rengi biraz koyu gibi geldi bana, ilki çok güzel olmuş ama bende amazon green alayım diyorum ama burda testerını bulamadım netten de denemeden alacam acaba bende de güzel dururmu yaCADIARZU yine bi alışveriş faciası yaşamak istemiyorum :bbo: Sen amazonun yeşilini kullandınmı canım

ya ben amazon green denedim fakat bende bukdr acık durmadı
hatta belli olmadı bile bana yanlıs mı verdi yoksa gözlerimden mi bilemiorum
gözlerim koyu kahve..

Benimde kafamı o karıştırıyo zaten yaaa, bende de kötü durursa diyorum ...:bbo:

Canım denemeden almak kötü hakikaten ben deneyerek aldım
Bir çok rengi ve markayı denedim en iyi amozon sky blue durdu bende canım. a.s

Bilemiyorum ki ne desem yalan olur canım, şansına artık denemeden alacaksan ne diyeyim :1rolleyes: Amozonun yeşilini kullanmadım canım denemedim bile nasıl dururdu bilemiyorum. Bende ve eşimde mavi tutkusu olduğu için koyu kahve göze ancak bu renk oldu kaydirigubbakcemile3 Umarım sende alacağın lensi beğenirsin canım...

Son düzenleme:
Bunlar custom lens özel olarak yaptırılıyor bayada tuzlu fiyatı var 450 $ cık :asigim:

Valla bu kadar yıllık lense para vereceğimize parayı biriktirip custom almak daha mantıklı bence opuyorumnanaktan Sitesine baktım az önce ama ingilizcem sıfır anlamadım hiçbişey kiminle görüşülüyorki sipariş için numara falanda yok bide istediğimiz göz rengini yapıyolarmı ama ben gözçapımı da bilmiyorum görüşebilsem en azından fikir alırdım :uhm:... ılerde para olunca alırdık belkim ...:)))

Son düzenleme:

Sanırım mail atılıyor alamıcam için hiç bakmadım nerden alındığına falan :dance: resim yolluyorsunuz sanırım istediğiniz göz rengini ona göre ypıyorlar

Sanırım mail atılıyor alamıcam için hiç bakmadım nerden alındığına falan :dance: resim yolluyorsunuz sanırım istediğiniz göz rengini ona göre ypıyorlar

Evet Amerikadaymış sanırım yapan yer, ama çok para ya bi öğretmen maaşı yani kaydirigubbakcemile3 çok fazla olmasaydı keşke alırdık hemen sositososito

Yakamozcum senin resimlerini görmüştüm soloticayla şimdi hatırladım.kayma yapıyordu heralde ondan elinden çıkarmak istiyordun.Ben rainbowun açık yeilini kullanıyorum.Rengi çok doğal vede çok güzel.İnanılmaz açıyor üstelik göz rengini.çok güzel bir yeşile dönüştürüyor.Benimde gözlerim açığa yakın kahverengi.Rainbowu bende denemeden aldım ama hiç pişman olmadım.Tıplı katalogdaki gibi duruyor.Amazonun yeşilinide kuandım 3 kutu kullandım hemde.onlarda çok güzel.Gerçekten kimse lens olduğunu anlamıyor bile.Bence bi denemelisin amazonları.Hem çok pahalı bişeyde değil.Hemde fikir edinmiş olursun.Bence sendede çok güzel durur.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…