Kontakt Lens Lens kullananların......Önerileri, Soruları, Cevapları

evet isimleri o şekilde ama optikçi gelmedi daha dedi

geldi geldi net üzerindende satılmakta suan
yeşili cok carttı diğer 2sini denemedim

Arkadaşlar slm, ben uzunca bir süredir bu konuyla ilgili foruma yazamıyordum. Geçen gün lens denedim ve inanamadım, gözümde sanki lens falan yok kendi gözüm gibi süper durdu kaydirigubbakcemile3 Amazon'un sky blue lensinden bahsediyorum arkadaşlar. Kendi güz rengim koyu denecek kadar kahverengi kaydirigubbakcemile3 daha önce freskonun grovy green lensini kullandım.Lens yapı olarak oldukça büyüktü ve rahat kullanamadım. Gözlerim öcü gibi bakıyodu kocaman :1shok: Amazon süper oldu arkadaşlar. Sanki benim gözüm gibi anlayamaz kimse takınca. hihoyyyt sipariş verdim yarın sabah elimde 11 e kadar gelecek çok mutluyum. (Aldığım yerde yoktu hafta sonu, siparişini verdik bugün gelmiş yarın daelimde olacak yuppiiiii) Lensi takınca hemen resmini paylaşacağım hepinizle...

Saydincim güle güle kullan şimdiden.Bende amazon yeşilini kulmlanmıştım bir zamanlar.Gerçekten belirgin değişiklik yaratıyor amazonlar.Sky blusu varmı? bildiğim kadarıyla yeşil mavi kahve ve gri renkleri var sadece.Yani gg de öyle en azından.

Canım var ewet a.s hatta yarın gelcek lensim, gelince resmini koyucam hemen opuyorumnanaktan

bende amazon yeşil denemiştim ama gözümde hiç belli olmamıstı
göz rengim koyu kahve fisfisfis

bunlarda custom lensler
fx eyes
stella:

ice green:

green(bu cok güzeeel)

betty blue

halo

dark blue

bella

light blue gray

daisy

olive green(bence bu rihanna nın gözünü yakalamk isteyenlere)

ha buarada fiyatları $450 :a015:

Son düzenleme:
bu da edvard ın gözüüü
lensin adı edvard (hemende yapmıslar)

lensler okdr opakki göz renginiz ne olursa olsun bence aldıgınız lenslerin rengi çıkar gibime gelior

Son düzenleme:
Akitra bunlar çok güzeller ya özellikle yeşil ve mavi olanlar.Ne kadar doğal duruyorlar öyle.Bayıldım hepsine.

Canım var ewet a.s hatta yarın gelcek lensim, gelince resmini koyucam hemen opuyorumnanaktan

Saydincim canım bekliyoz resimlerini:))Sende güzel durmuşsa bende alırım.Ama amazonların kısa süreli olması kötü.renkleri çok hoş.Keşke en azından
3 aylık falan olsalardı.

arkadaşlar bana mavi gri tonlarda damarsız lens önerebilir misiniz ama öyle çok açık mavi değil.

kızlar,
koyu kahve gözlere sahibim.esmerim.
solotica mel ve esmeralda arasında kaldım.sizce hangisi daha güzel olur?çokçok belli olan bi lens istemiorum ama göz rengimide deiştirsin yeşillik katsın istiorum.esmeraldada tereddtüm çok mu çiğ durur.mel içinde hiç yeşillik katmassa die korkuorum.ne dersiniz hangisi ii gider

bence mel almalısın harika bir renk ama natural color mel ama. etrafınca ince bir hare olan yani.

cemre bende koyu kahve gözlüyüm ve tenim esmer esmeralda hiç yakışmadı bana şimdi gözüm melde ama hangi mel karar veremedim nc mel mi çhar mi kesin hüküm veremedim ama esmeraldalar nc serisiydi ve pek doğal gelmedi bana şimdi aklım çharm melde kızlar kaçtır sölüyorum chrm yada nc mel e sahip arkadaşlar lütfen resim koyar mısınız uzak çekim ve yakın çekimden gitti gidiyora bakıyorum ama yetmiyorr

bunlarda custom lensler
fx eyes
stella:

ice green:

green(bu cok güzeeel)

betty blue

halo

dark blue

bella

light blue gray

daisy

Ya nasıl güzel bir lenstir buuuuuuuu aman Allahımm tam istediğim renkler ve çok doğal gündelik hayatta da böyle duruyormu acaba hani photoshop falan yok dimi gerçi olmasa da 450 dolarmış ya :çok üzgünüm: alınabilecek gibi değil ama böyle ise çok güzellermişşş:sm_cool:

Kılzar sophistic green yada amazon colors ın yeşilini almayı düşünüyorum hangisini tavsiye edersiniz kahve gözde hangisi daha güzel durur kullanan arkadadaşlar yakın uzak çekim ve gün ışığında çekilmiş bir kaç fotograf koyarsanız çok sevinirim çok şey istedim galiba kaydirigubbakcemile3

Bu arada bu sophistic yeşilmiş;

Eklentiler

• $fghjkl.jpg
    38 KB · Görüntüleme: 417
  • $sophistic yeşiliymiş.jpg
    35,5 KB · Görüntüleme: 152
Ya kızlar kafam kazan gibi oldu 600 sayfaya tek tek baktım nerdeyse amazon ve sophistic yeşil kullanan arkadaşların resimlerine baktım nettende araştırdım ama hepsinde aynı durmamış sanki ya kullanan arkadaşlar gün ışığı ve akşam çekimi bi iki fotograf koyarmısınız ...Saat sabahın 5 i ben hala araştırıyorum uyku uyuyamaz oldum vallahi fena halde kafayı takmış durumdayım yeşil lenslere :jeyyar: Bulana kadarda uyuyamıycam sanırım :uhm:

Yakamozcum bence sophistice o kadar para dökeceğine solotica alsan daha iyi olur.Kullandığımdan değil ama soloticada renk seçeneği daha fazla.mesela esmeraldalar çok güzel bir yeşil tabi senin gözlerin açık kahverengiyse çok aha güzel durur.Bunun dışında sophisticlerin mavisi yeşiline oranla daha güzel duruyor sanki.Hatta forumda var mavi sophistic.Rainbow fıstık yeşilinide öneririm.hem fiyat olarak uygun hem renk olarak çok hoş.

Bu arada bu custom lenslere bende inanılmaz bayıldım.Betty blue su tam istediğim mavi.Yeşilide acayip güzel.Ama valla 450 $ gerçekten uçuk.1 milyara yakın para.Yani benimm 1,5 aylık maaşım kadar:))) Dünyada o kadar para vermem bir lense.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…