Kontakt Lens Lens kullananların......Önerileri, Soruları, Cevapları

kızlar netten lens aldım. hep kullandığım markaydı. ama taktığımda arabalarım ışıklarını hareli görmeye başladım. çok rahatsız edici haliyle. kullanamıyorum şimdi.
sizce ne gibi bir şey sebep olmuş olabilir bu duruma.? :uhm:

akitracım web sitesine daha eklenmemiş bi kaç gün sonra koycaklarmış.ben admla msnde görüştüm bi kaç gn içinde sitede olur dedi

Selam arkadaşlar ben aranıza yeni katıldım, takip ettiğim kadarıyla dayanışma içinde olduğunuz için kutluyorum herkesi vereliniortak Anlayacağınız üzere ben de lensten yana çok karasızım buradan okuyup takim edincede iyice aklım karıştı :uhm: Ben daha öncesinde freshlook, elegance ve B&l kullandım şu anda da B&l blue Naturellook kullanıyorum damarlı bir yapısı var gündüzleri idare eder ama floresan ışığında vs. hiçte güzel değil lens olduğu çok belli.
Yeni bir lens almaya karar verdim ama beklentilerimi hangisi karşılar bilmiyorum? Kendim beyaz tenli sarı saçlıyım gözlerimse koyu kahveye yakın aklıma takılanlarsa şunlar;

Renk açık mavi istiyorum ama doğal dursun
Pupila deliği küçük olsun.
Araştırma yaptım beklentime uygun olarak rainbow fantasy line light blue ve rainbow elit line grey de kaldı aklım ama pupila deliği beni düşündürüyor. kullanan arkadaşlar yardım lütfen a.s.
adore bi blue de hoşuma gitti ama koyu gibi geldi bana. Çok uzun oldu okuyan arkadaşlar kusura bakmayın:1hug:

bn Rainbow kulLanmadm ama gördüğüm Ve bilDiğim kadaryLa rEnkleri yApısı fLn coq hoŞ.. xD

kullananlar var tabiki ama cvp gelene kdr sen ne iyisi google a rainbow kadınlar kulübü yaz görsellerde ara yerimseniben

Rainbowun elite line ı fantasysinden daha güzel daha belirgin değişiklik yapıyor.Fantasyde halka çok kalın bu yüzden çok açmıyor göz rengini ama elite de kendi gözlerinin haresi ortaya çıkıyor.Bende elite line greyi çook beğeniyorum ne zamandır araştırıyorum netten.Gördüğüm kadarıyla çok doğal bir renk maviye çok yakın çok güzel bir renk.Ben aşkı memnudaki nihalin göz rengini bu renge benzetiyorum.

rainbow lenslerin diğer adı queen color mı? lenlerin isimlerimi benziyor ?

yeni çıkan şu renge bakın kertenkele gözü gibi tam benlik acarmı gözümü acaba kaydirigubbakcemile3

bu spice rengi yeni mi çıkmış çok güzel görünüyor türkiyede var mı tam istediğim ela

Ben de araştırdım dediğiniz gibi elite line grey çok güzel ama gözde nasıl durur onu merak ediyorum ben. Bir firmada ki bayanla görüştüm her gözde aynı değil bazı gözde beyaz duruyor dedi :bbo: Ben rainbow tester ı bulamadım ama fikir olsun diye B&l grey denedim tam anlamıyla faciaydı gözlerim bembeyaz durdu :sm_confused: Oradaki bayan bana kendi gözlerinde açık mavi gibi durduğunu söyledi gözleride benim ki gibiydi bana saçınız sarı ondan sırıttı sanırım dedi :uhm:

Belkide senin gözlerin çok açık kahverengi olduğu için öyle durmuştur.Benimde gözlerim açık kahverengi bendede öyle durursa diye korktum şimdi.Ama almayada çok niyetlenmiştim rainbow almaya.Forumda bir kızda B&L grisini almıştı çok yakışmıştı ondada açık mavi durmuştu bulursam linki yazayım buraya.

Sanırım bu arkadaşın gözleri siyaha yakın bir renk bendede böyle güzel duracağını zannetmiyorum hiç grinin.

Canım bak burada B&L gri lens almış arkadaş ben çok yakıştırdım sende de böylemi durdu yoksa daha mı açık durdu?
[/QUOTE] Evet canım aynen böyle durdu ama resimde görünen kadar iyi durmuyor benim göz rengim zifiri kahve değil ama çok açık kahve de değil. Ben şimdi b&l blue kullanıyorum Öyle resimlerim var ki Resmen aşık olursunuz ve B&l almak istersiniz ama gerçekte hiçte öyle değil resim yanıltabiliyor insanı Kaç günden beri araştırıyorum şimdilik solotica diyorum geri dönmezsem

rainbow giallo fotosu ekler misiniz kızlar varsa?
ayrıca kullanan arkadaşlar nasıl tepkiler alıyorsunuz? doğal bulunuyor mu?
daphne canım sen kullanıyodun bilgi verebilir misin???

canım bu b&l grimiymiş ben bu lensi amazon diye hatırlıorum ama yanlısda olabilirim

arkadaşlar ben de bl gri kullandım çok güzel bir lens herkes gözlerime hayran kalıyordu ama yakından lens olduğu belli oluyor damarlanma var biraz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…