Kontakt Lens Lens kullananların......Önerileri, Soruları, Cevapları

gelmiş kızlar. eşim teslim almış işyerinde. ben oranın adresini vermiştim garanti olsun diye çünkü ben sürekli dışarı çıkıyorum mecburiyeten. saatlerim hiç belli değil. geceye kadar sabredeceğim artık gelince getiri. bu aralarda pek yoğun kendisi geç gelir off yaaa.

Kızlar aranızda rainbow hazel ini deniyen oldumu etkisi oluyomu acaba ben böle açık sarı tonunda doğal duran bişey istiyorumda acaba isteğimi karşılarmıkimirmirmirmir

tşkür ederim canım a.s.evet fresh look aslında gözm bal renginde kalmıştı ama testarı yoktu maalesef oyüzden cesaret edipte almadım çok dönük bi rengi var bunun yeşile ve maviye çalıo beğendim gerçekten :eek:

evet canım freshlookun grileri öyledir..sadece gri olmakla kalmaz...gri lensler içinde en renkli olan gri diyebilrim...güle güle kullan canım :1hug:

ha bu arada o lensler benim renkli lense ilk başladığım lenslerimdi..

tşkr ederim canım biraz göz üstünde göz varmış gibi gelio gözüme ama inş alışırım benmde ilk lenslerim şansa bak:1hug:

bu kendi gözüm

buda hareli yeşillerim

güneş senin fikrini almak istiyorum . mavi lens almak istiyorum blue topaz sence bana gidermii?bugün denedim ben begendim ama arkadaşım lens oldugu çok belli rengi güzel dedi ama karasız kaldım:nazar:

canım sen heralde b&l nin blue topaz rengini soruyorsun...aslında pek de tavsiye edilecek bir renk değil..kimi gözlerde kendisini hiç lens yok gibi belli etmiyor renk değiştirmiyor...değiştirdiği gözleri de yapay bir koyu mavi yapıyor...mavi göz isteyen arkadaşlara hep gri yada violet lensi tavsiye ettiğimi söylüyorum...direkt mavi lens doğal olmuyor...resimdeki yeşillerin güzelmiş :)

saol cnm fikrin için bide gri deniyim ama o blue topazı almazsam içimde kalıcak hihoyyyt

gelmiş kızlar. eşim teslim almış işyerinde. ben oranın adresini vermiştim garanti olsun diye çünkü ben sürekli dışarı çıkıyorum mecburiyeten. saatlerim hiç belli değil. geceye kadar sabredeceğim artık gelince getiri. bu aralarda pek yoğun kendisi geç gelir off yaaa.

ohhhh cnm hayrlısı olsun ....aaaaaaay cok merak ettim acaba sende nasıl duracak =)

gunescim bebegim mavi isteyenlere grey onermıssin ....bende asla beyaz tenlilere grey onermıyorum ...bugune kadar denedigim diger markaların testerleri ,kullandıgım amazon grey basta olmak uzere ve simdikı diamonds mavi hiçbiri yakısmadı cunku canlı renkler deildi ten rengimde bembeyaz oldugu için soldurdu ....
oldukca beyaz tenli kısılerin daha canlı bi renk secimi yapması daha dogru buluyorum ......

missfit gozun kasın ne kadar guzelmıs =):nazar:
lenslerinde yakısmıs yalnız biraz kaymıs gibi ...gozune tam oturuyor mu ?

gunescim bebegim mavi isteyenlere grey onermıssin ....bende asla beyaz tenlilere grey onermıyorum ...bugune kadar denedigim diger markaların testerleri ,kullandıgım amazon grey basta olmak uzere ve simdikı diamonds mavi hiçbiri yakısmadı cunku canlı renkler deildi ten rengimde bembeyaz oldugu için soldurdu ....
oldukca beyaz tenli kısılerin daha canlı bi renk secimi yapması daha dogru buluyorum ......

gnzcim..söylediğin şeyde sana katılıyorum :)
gri lensler daha bronz tenlere daha iyi gidiyor..
ama benim gri lensten kastım freshlook hareli gri tabiki...çünkü onlar diğer gri lensler gibi değil..açık mavi gibi de görünüyorlar...hatta mavi-yeşil gibi :)
ama sanırım gri lens derken freshlook yazmayı unutmuşum :eek:...o önerim sadece freshlook hareli gri için

gnz bnmkileri beğenmedinmi yanii griyi önermiorum dedin amaaamirmirmirmir

tatlımmmmmmmmm nereden cıkarttın yok oyle birsey =)guzel durmus sende ama daha yakın plan bi resim istiyorum senden =)

bebesim ben oldukca beyaz tenlilere onermıyorum......kendimden yola cıkıp bunu soyledim......

gnzcim..söylediğin şeyde sana katılıyorum :)
gri lensler daha bronz tenlere daha iyi gidiyor..
ama benim gri lensten kastım freshlook hareli gri tabiki...çünkü onlar diğer gri lensler gibi değil..açık mavi gibi de görünüyorlar...hatta mavi-yeşil gibi :)
ama sanırım gri lens derken freshlook yazmayı unutmuşum :eek:...o önerim sadece freshlook hareli gri için

tatlım ...pardon yanlıs anladım galiba ...freshlook grey yazmayınca genel olrak algıladım =(

diğer gri lensleri lensten saymıyorum da....başka gri kullanan arkadaşlar alınmasın..sadece benim fikrim tabi :)

X