Kontakt Lens Lens kullananların......Önerileri, Soruları, Cevapları

sağol canım :1hug:
türkiyeye gelen ve fiyatı uygun olan yeni bir yıllık lens markası çıkarsa tekrar düşünürüm tabi...şimdilik ilgimi çeken başka bir marka yok...
evet haklısın..burası "yıka ve çık" mantıklı bir alan...fakat buradan çok da sağlam msn arkadaşları edindim başka konuları da ordan konuşuyoruz...
azcık faydam olduysa ne mutlu bana :)

grafite koyu mavimsi bir renk aslında ama gözlerin elaymış sende daha farklı durabilir işte burda resmi var

ben bunu almaya karar verdim bikaç gün içinde sipariş vericem sanırım

bukadar koyuysa tehlikeli lenste koyu mavi hep tehlikedir gerçekten açık bile olsa taban çünkü gerçeklikten uzak oluo aslında youtube da deneyenler var ordan bakmak daha iyi belki orda daha açık olabilir çünkü çok deişio sen hangi serisinden almayı düşünüosun natural color dan mı

evet cnm nc yada hidrocor olcak ama büyük ihtimalle hidrocor olur kenardaki çizgi yapay duruyo sanki nc grafiteyle ilgili pek resim bulamadım bulsam daha doğru bir karar vercem de fisfisfis

ya şu ggdekilere çok kızıorum 250 ya yuh bide bc yi yanlış yazmış bitanesi 8.6 demiş dahası yine 1 ay bekliosun eeee ozman nie bu kadar pahalı

evet cnm nc yada hidrocor olcak ama büyük ihtimalle hidrocor olur kenardaki çizgi yapay duruyo sanki nc grafiteyle ilgili pek resim bulamadım bulsam daha doğru bir karar vercem de fisfisfis

işte youtube da arattır ordaki vidyolarda izle bana da öle geldi sanki çizgi çok bariz ama belli olmaz alan arkadaşlarımızdan yorumları alırız hidrocor düşünmeye başladım bende bu sebeple

ya şu ggdekilere çok kızıorum 250 ya yuh bide bc yi yanlış yazmış bitanesi 8.6 demiş dahası yine 1 ay bekliosun eeee ozman nie bu kadar pahalı

hhhhm tatlısım bizim ısmarladıgımız yerden o kısı ısmarlıyor stokta bulundurmuyor yani o yuzden bizim bekledigimiz kadar bekleniyor ...250 ytl cunku kucuk bi işlem karsılıgında geri kalan para ona kalıyor ...

Son düzenleme:
ocre kahve deil mı ...resimlerde cok soluk duruyor ben pek begenmemıstım cnm

bende öle düşündüm cnm ondan şaşırdım . daha yeni gördüm o kaptaki lensleri ortadaki dışındakiler güzel ortadaki de sanırım asyalılara yakışıo daha çok en soldaki bende kenarları koyu durur sanki ama belli olmaz

bende bu işe giricem şakkıdı hheheheh bunlar nerden geliodu ispanyadan mıydı? ozman size indirim yaparım 2 kutusunu 450 ye satarım ne kıyak ama :roflol:

kızlar ben yatıorum ii geceler azar yedim. Buarada artık gg da bende varım artık sıkı bi rekabet olucak yiiii hahahahahhahah

brezilyadan =)=)rekabet ortamı deil mı bizde 200den satarız =)

Ya cnm aklımdan geçeni okudun resmen bende 200 diicektim sora yazarım dedim bi baktım sende öle yazmışsın sora fiyatları çekerler aşağı heralde solotica bu kadar karetmiodur şaka diil ya poponu kıpırdatmadan kara bak

lensin lens kabında koyu renk mi durması iyi yoksa açık renk mi durması daha iyi oldugu anlamına gelir :uhm:

lensin lens kabında koyu renk mi durması iyi yoksa açık renk mi durması daha iyi oldugu anlamına gelir :uhm:

cnm ben kendme yakışanı kaptaki görünümünden çoğu zaman anlıorum aslında denemedn neyin daha güzel duracağı belli olmuo ama mesela acuvue lar bana olmaz çok koyu. Kahve olsun açık renk göz olsun lacivert tipi lensler hiç olmuo ama ben kendi zevkime göre diorum kullanıpta aaa ben çok memnunum dienler elbet vardır ama ben hiç beğenmiorum kahve göze yeşil gri tipi rekler bence daha çok yakışıo ya yeşil ya ela yapıo gözü ve hoş duruo ama benim bi çok arkadaşım ilk başta koyu mavi alma gafletine düştülr çünkü gözlerinde kahveden sora masmavi bi renk görünce bi de satıcıların ayyy harika çok güzel lafları artı ortamın ışığından dolayı alıp sora atan çok oldu. ondan birsürü dene bence hiç belli olmaz satıcı o olmaz sana dese bile dene belli olmuo hiç ama lacivert konusunda genelde uyarıorum olmuo yani bi de bak bi arkadaşım demişti acuve un dier serisi var ççok hafif renk deişimi yapıomuş ama hiç yapmayada bilir o seriye de bi bakabilrsin ben denemiştim bende hiç bi deişim olmamıştı ama kahvelerde deişim olabilriyani aklında olsun sorarsın

Kızlar öncelikle merhaba;
ben arnıza yeni katldm lens arastırırken denk geldm cok guzel tavsiyeler vermişsiniz benide çok güzel bi şekilde yönlendirdi yorumlarınız .Ben açıkçası lenste doğallıktan yanaym ilk kullandığım lens freshlook yeşiliydi sanırım güzel bi renkti ama yakından bakınca belli oluyodu hemen.Daha sonra elegance yeşili denedim sonrada yoğunlaştırıcıları denedim bu yapay görünüşlerinden bıktığım için.Softcolors Evergreen ve Freshlook Dimensions sea greeni denedim evergreen ancak güneşte zar zor belli oluyodu ve normal ışıkta gözlerimi koyulaştırdı sea green ise gayet güzel olmasına ramen gözlerimden biraz taştığı için güneş ışığında pek güzel bi etki vermedi gerçi renk açısından güzeldi diyebilirim.
Burda şimdiye kadar okuduğum ve gördüğüm kadarıyla rainbow un giallo su ile dark green i arasında kalmış durumdaym bugün gidip testerlarını denemek istedm ancak 3-4 yere sordum diil tester ı rainbow ile çalışmıyoruz dedi hepside istanbul avrupa yakasında oturuyorum varmı bildiğiniz deneyebiliceğim biyer.Bide ikisinide deneyenleriniz warsa gözlerim orta tonda kahve dışlara doğru sarımtrak kahve bi hal alıyo hatta çok ovuşturursam gözlerimi yeşil tonuna dönüyo.Siz Giallo çok açık doğal diil falan demişsiniz acaba Güneş arkadışımızn şu güzel lens koyultma yöntemiyle koyu bi sarı yapsak nası görünür.Giallo kullanıpta deneyen oldumu?Neyse çok konuştum galiba ama fikirleriniz çok önemli benim için hangisini önerirsiniz?Hangisi daha doğal durur?Öle lens gibi durmasını istemediğim içinde rainbow istiyorum başka bi marka düşünmüyorum.Lütfen yardım edin

layyza tşkrler cnm a.s. arzucum nerelerdesin lenslerden haber yokmu halaaa :1rolleyes:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…