Kontakt Lens Lens kullananların......Önerileri, Soruları, Cevapları

ama sen benden daha iyi bilirsin damarlı bi yapı alışkın diilim pek ben dursoft kullanıodum damarsızdı resmen ondan bana çok belirgin gelio o tip lenslerin anlaşılmama ihtimali yok bence. Bi de cnm aslında solotica konusunda cesaretlendim ama bu seferde renkler konusunda ürküorum hep kahve gözde gördüm

tatlısım patrica ile konussan o sana renk konusunda yardımcı olur

cnm bu patricia kimdir çok duyuyorum adını ama. Bide resmimi göndericem ozman onada diimi ela diince biliosun insanlar farklı farklı düşünüo aslında ben rimbal ringi olmayan serisini tercih ederim çünküz kumralım beyaz tenliyim o rimbal ring griden öte sanki siyah gibi öle kafam çok karışık yani

gunescim cnm bugun yoksun ozletme kendini :1hug:

gnzcim..:1hug: konuşacağım birşey kalmadı sanırım bu konu hakkında...söyleyeceğim herşeyi söyledim sanırım :)
hem soloticayla ilgili ilgim ve bilgim de yok..bide bugün biraz kötü bi günümdeyim:çok üzgünüm:
nisan başına kadar pek görünmem belki..yada az yazarım :1rolleyes:

gnzcim..:1hug: konuşacağım birşey kalmadı sanırım bu konu hakkında...söyleyeceğim herşeyi söyledim sanırım :)
hem soloticayla ilgili ilgim ve bilgim de yok..bide bugün biraz kötü bi günümdeyim:çok üzgünüm:

cnm benim kıyamam =(
tatlım benim senin sayende cogumuz solusyonlar renkler hakkında bilgilendik ...sana ne kadar tesekkur etsek azdır ...bizimle paylasacagın daha cok sey oldugunu dusunuyorum :1hug:

cnm benim kıyamam =(
tatlım benim senin sayende cogumuz solusyonlar renkler hakkında bilgilendik ...sana ne kadar tesekkur etsek azdır ...bizimle paylasacagın daha cok sey oldugunu dusunuyorum :1hug:

güzel sözlerin için sağol bitanem :asigim:
ama sonuçta sınırlı bir konu bu...aynı sorular soruluyo aynı cevaplar veriliyo..artık herkes ezberledi...ben aslında diğerlerinden fazla bilmiyorum..sadece daha fazla deneme yanılma yaptım...bal rengi lens alırsam o da son lensim olucak büyük ihtimal :)

cnm bu patricia kimdir çok duyuyorum adını ama. Bide resmimi göndericem ozman onada diimi ela diince biliosun insanlar farklı farklı düşünüo aslında ben rimbal ringi olmayan serisini tercih ederim çünküz kumralım beyaz tenliyim o rimbal ring griden öte sanki siyah gibi öle kafam çok karışık yani

tatlım o lens sitesindekı yetkili bayanın ısmı...
vallaha cnm benden goz resmimi istedi vermedim ...zaten kafamdakı renk belliydi gorse ne degiscek diye dusundum ve vermedim....
tatlım bende oyle dusunup mavi lens aldım beyaz tenliyim siyah saclıyım guzel durur diye dusunmustum ama bende sonuc oyle cıkmadı iice dusun tatlım oyle karar ver

3 farklı serinin kaptakı renkleriymıs
103108163201vn2.jpg

Son düzenleme:
güzel sözlerin için sağol bitanem :asigim:
ama sonuçta sınırlı bir konu bu...aynı sorular soruluyo aynı cevaplar veriliyo..artık herkes ezberledi...ben aslında diğerlerinden fazla bilmiyorum..sadece daha fazla deneme yanılma yaptım...bal rengi lens alırsam o da son lensim olucak büyük ihtimal :)

haklısın aslında cnm bende bu dediginin farkındayım anlıyorum seni:1hug: ...
tatlım ins bal rengi istedigimiz gibi cıkar :1hug:

haklısın aslında cnm bende bu dediginin farkındayım anlıyorum seni:1hug: ...
tatlım ins bal rengi istedigimiz gibi cıkar :1hug:

inşallah canım :asigim:
bence öyle olacak gibi his var içimde..
mutlu sona ulaşıcaz sanki a.s

güneş buradan uzak kalabileceğine inanamam burası artık senin yerin gibi bişiii ayrıca birsürü lens denemişliin var ondan herkese son derece yardımcı oluosun evet konular tekrarlanıo bi saattten sora aslında bizde bi lens 2 die bi bölüm açsak en azından az sayfa olucaa için döner bakarlar başa sayfa numarası akılda tutmakda daha kolay olur buarada canın bana sıkılmasın yani dünkülerden dolayı söliimde içimde kalmasın

canımcım benim gözlerimde de renk farkları var...kenarlara doğru özellikle sarımsı çizgiler var hem de bariz şekilde.. şerit şerit böyle...ama lens onları da kapatıyor pek sorun olmuyor..renkli lensler belli bir noktaya kadar olan ufak tefek farkları farkettirmiyor lensin rengine yansıtmıyor....sendeki yeşillik ne derece yoğun bilemiyorum ama benim gözlerimde öyle homojen bir kahve değil..içi baya desenli...ve tabi 2 gözdede aynı desen olmuyor.....ama lensin teki bi renk teki bi renk durmuyor...

oncekı sayfalarda soleko ile rainbow aynı diye okumustum yanılıyorda olabilrim seni yanlıs bilgilendirmek ıstemem

çok saoll cnmmm umarım öledir

güneş buradan uzak kalabileceğine inanamam burası artık senin yerin gibi bişiii ayrıca birsürü lens denemişliin var ondan herkese son derece yardımcı oluosun evet konular tekrarlanıo bi saattten sora aslında bizde bi lens 2 die bi bölüm açsak en azından az sayfa olucaa için döner bakarlar başa sayfa numarası akılda tutmakda daha kolay olur buarada canın bana sıkılmasın yani dünkülerden dolayı söliimde içimde kalmasın

evet canım burası adeta benim evim gibi olmuştu doğru :) ve bu bölüm sayesinde çok da iyi arkadaşlar tanıdım ve edindim..
valla bilmiyorum 2. bir ayrı konuya sitedeki yetkili arkadaşların izin vericeğini sanmam..burası zaten sabit konu ve en çok bilgi burda var diye herkes direkt buraya giriyor :)

canım seninle hiçbir alakası yok...dediğim gibi sadece kısırdöngüden sıkıldım...yoksa ufak bir tartışma benzeri birşey burdan ayrılmama asla neden olamaz (ki değildi zaten)

bir de burası lens konusu olduğu için çok da sohbet köşesine çeviremiyoruz burayı onun da verdiği bir sınırlanma hissi var :)

Son düzenleme:
evet canım burası adeta benim evim gibi olmuştu doğru :) ve bu bölüm sayesinde çok da iyi arkadaşlar tanıdım ve edindim..
valla bilmiyorum 2. bir ayrı konuya sitedeki yetkili arkadaşların izin vericeğini sanmam..burası zaten sabit konu ve en çok bilgi burda var diye herkes direkt buraya giriyor :)

canım seninle hiçbir alakası yok...dediğim gibi sadece kısırdöngüden sıkıldım...yoksa ufak bir tartışma benzeri birşey burdan ayrılmama asla neden olamaz (ki değildi zaten)
ve de şu aralar biraz acayip günler geçiriyorum psikolojik açıdan...ve şu aralar pek bana yönelik soru da gelmiyor :)
bir de burası lens konusu olduğu için çok da sohbet köşesine çeviremiyoruz burayı onun da verdiği bir sınırlanma hissi var :)

cnm evet demin bende layyza ya alısveris sitesini yazarken, konu dısı oldugu için cekine cekine yazdım =)seni gayet iyi anlıyorum cnm

ve de şu aralar biraz acayip günler geçiriyorum psikolojik açıdan...ve şu aralar pek bana yönelik soru da gelmiyor :)

Peki ozman umarım geçer senin için bu günler. dünkü şeylerden dolayı olduunu zaten düşünmem imkansız sdc bil istedim İşte lens konusu biraz geçici bikonu istedii lensi bulan bırakıo bu bölümü sen taa en başından beri burdasın sıkılmanda doğal insanlar konuşuolar istedii lensi buluolar sorada çok saolun ve by bu çok doğal ondan muhabbet pek oluşmuo ama bence yine özliiceksin hehhe kehanette bulunuorum ama verdiin bilgiler için saol.

grafite koyu mavimsi bir renk aslında ama gözlerin elaymış sende daha farklı durabilir işte burda resmi var
grafite1.jpg

ben bunu almaya karar verdim bikaç gün içinde sipariş vericem sanırım

X