Kontakt Lens Lens kullananların......Önerileri, Soruları, Cevapları

tuh cnm ya cok uzuldum ...bitanem birazda bu lensleri almana ben vesile oldum gibi ya bak cok uzuldum simdi senağlama

tatlım biraz daha bekle istersen acılmasını ...daha alalı cok olmadı tatlım belki zamanla rengi acılır=(

Son düzenleme:
gnz cim böyle bir durum varsa bence canın da sıkıldıysa uyarmalıydın resimlerin izinsiz alındıgı için yapan kişi hatasının farkına varırdı bu arada ben sanırım lens sevdamdan vazgeçiyorum b.c ölçümü falan filan gibi işlerle uğraşamıycam çünkü ben bu tarz şeyler yapılması gerektigini bilmiyordum bc uymazda istedigim rengi alamazsam çok üzülürüm sonra :1no2: herkes istedigi lensi bulur umarım en yakın zamanda :1hug:a.s.

sakın üzülme böyle dedim diye canımcım :1hug:
nerden bilebilirdinki bende böyle duracaklarını :)
biliyomusun ben bile kendi gözümde neyin nasıl duracağını zor kestiriyorum o yüzden de bol bol hata yapıyorum :) gözlerimin yanardöner yapıda olması beni çok yanıltıyor..
yani kahve desem kahve değil...renkli desem hiç değil...ela desem ela değil...
stabil renkte olsa gözüm ona göre hareket edicem ama olmuyo işte..ne taksam sırıtıyor...
açık renk lenslerde gözlerim açık açık sırıtırdı...bundada koyu koyu sırıtıyo..
bal rengi galiba benim çözümüm...ama şunu diyim...dark green hala bugüne kadar denediğim en güzel renkti....hala da öyle...ama aradığım mükemmel lens bal rengi sanırım..
bunu da takarım yani takılmıycak gibi değil...ben fazla titizim galiba :)

tatlısım daha dun gordum resimleri ...oraya uye olupta resimleri silin demekle ugrasmak istemıyorum ....

tatlım b.c olcune gore kesin sana gidecek lens vardır hemen pes etme tatlısım

ben gözlerim açık renk değil koyu renk diye dark green aldım ama dark greenler gözüme göre baya koyu geldi sanırım...yani normal kahverengi göz için mükemmel bir lens...ama benim gibi kaplangözü misali açık mı koyu mu belli olmayan gözler düşünmesin...
yani renkli olmayan her göz kahverengidir demek doğru olmuyo.....bence siyah gözler bile benden daha şanslı....

gunescim cnm belki zamanla dusuncen degisir bende ilk zamanlarda bana yakısmıyor diye dusunuyordum fakat zamanla degistı dusuncem ...su an bir numaralı lensim bu deneyecekleriminden daha iyi duracagını asla dusunmuyorum(bal rengi haricinde)

tatlısım bal rengini bende senin gibi merak ediyorum umarım bekledigimiz gibi cıkar...

inşallah canım :) ama pek sonucun değişceğini sanmıyorum..yani lenslerim şu an açılmış hali zaten...ilk alındığı gibi değiller..ama çok bariz değişmedi...olsun yinede diğer aldıklarımın yanında çok güzeller yinede :) yani balrenginden sonra 2. tercihim yine dark green olurdu..
ama ben takıntı halinde maksimum doğallık peşindeyim...
renkli gözler nasılki yoğunlaştırıcı falan da olsa lens taktıkları anlaşılmıyosa benimde öyle olsun istiyorum...
koyu renk olmasına rağmen lens olduğu belli oluyor bende canım....nedense ne yazıkki belli oluyor.....giallolar açıkyeşiller gibi gözlerimden fırlayacak gibi durmuyorlar o açıdan memnunum..ama belli oluyor...

Son düzenleme:
ya benim darkgreendeki sıkıntım kısacası şöyle...
kapalı mekanda normal bir insan gözünün olmayacağı kadar koyu duruyorlar (ki en kahve gözde bile bi yansıma parlama olur)
onun haricinde ışıkta da gözlerimin ortası bal rengi...kenarları ise mavi-turkuaz gibi bişey..ve tahmin edersin ki gözün ortası açık renkken birdenbire koyulaşıyor ve sarıyla alakası olmayan bi renk başlıyor..hem de çarpıcı tonda..
yani orta ile kenarlar birbirine alakasız kalıyor...öyle gerçek kahve-yeşil insan gözü gibi değil..yeşil kısmı bende metalik gibi duruyor...yani cart turkuaz lens takılmış gibi...

Son düzenleme:
tatlısım seni anlıyorum bende senin gibiyim makyajda lenste giyiniste sadelikten abartıdan uzak dogallıktan yanayım ...

tatlısım senin resimlerinde pek bi yapaylık goremedim bence gayet guzellerdi ama onemli olan senin içine sinmesi :1hug:

tatlısım aksam ustu bi fot. cekebilr mısn? aksamustu benimde lenslerim bi metreden sonra yesilligi pek belli olmuyor ama uzaktan baktıgımda deli gibi parlıyor ...

tatlısım anlıyorum seni sanırsam kendi gozunle kaynasmasını ıstiyorsun..bal rengindekı renk gecisleri istedigin gibi durabilr ....aslında inan oyle dedigin gibi kotu durmuyor ben sende durusunu gayet begenmistim...ama dedigim gibi senin içine sinmesi onemli olan :1hug:

haklısın gnz cim ama ben solotica ve rainbow düşünüyorum başka lens istemem çok araştırdım daha doğal duranı yok malesef onlarında b.c leri 8.6 ve 8.7 civarları hep neyse hayırlısı olsun diyorum artık fisfisfis günescim bencede dark greenlerin çok çok güzel soloticaları sevmedigini biliyorum ama keşke mel deneyebilme olanagımız olsaydı tr de nedense sana mel lerde çok yakışırmış gibi geliyor a.s.

sağol bitanem yinede beğendiğin için :1hug: evet böyle bi durum olmasına karşın dark greenleri seviyorum yine de....yani o bakımdan tavsiye verdiğin için üzülme canım..severek takıyorum :) koyu olan renkli renkleri de çok severim...
ama işte bende nasıl göz varsa her taktığım sırıtıyo :)
bal rengi tamolucak sanırım...en azından gözün ortasıyla kenarları farklı renk olup içiçe geçmiş 2 çember gibi olmaz kaydirigubbakcemile3...açık renklere de koyu renklere de uyduramadım gözümün ortasındaki rengi...

yorum için sağol canım :)
bitanem gialloları bile beğenmedim ki meli hiç beğenmem...evet solotica sevmiyorum..ama trde olsa en azından meraktan denerdim...:)

bitanem sana soz veriyorum 2 hafta sonra rainbowları denemeye gittigimde senin için fot cekicem cnm ...lens kabında durusunu flnda kesin cekicem ...

tatlım senin 8.3 du deil mı ?

bitanem sana soz veriyorum 2 hafta sonra rainbowları denemeye gittigimde senin için fot cekicem cnm ...lens kabında durusunu flnda kesin cekicem ...

sağol bitanem ay kusura bakma seni bi sürü zahmete sokucam valla
bugün çok mızmızlandım farkındayım..herkesden özür diliyorum :)

hayır gnz cim ben bilmiyorum henüz bc mi acuve denedim biyerde 8.4 müş çapı ama kayma yaptı bende 8.4 kayma yaptıysa eger daha küçük demekki çapım e o kadar küçük de lens yok zaten :a015:

hayır gnz cim ben bilmiyorum henüz bc mi acuve denedim biyerde 8.4 müş çapı ama kayma yaptı bende 8.4 kayma yaptıysa eger daha küçük demekki çapım e o kadar küçük de lens yok zaten :a015:

tatlım benim acaba lensten kaynaklı olabilr mı kı ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…