Kontakt Lens Lens kullananların......Önerileri, Soruları, Cevapları

arzucum hemen bekliyoruz resimleri inşallah istedigin gibidirler :1hug: layyza acuvue gri nin resmini buldum nette benim takmış oldugum lens bu işte aynen böyle duruyor hatta gerçekte biraz daha cansız bu kdr canlı bir rengi yok yakındn bakıldıgında

58240942.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
buda yeşili bu kızda yine daha iyi durmuş bende korkunç görünüyordu :roflol:

acuvue2green.jpg

Oticabelluciden sipariş veren yokmu ya =( birtek paypal ödeme seçeneğimi var biri söylesinn =(

Punk chick Saol cnmcm bi arkadaşta göndermişti acuvue un resimlerini önceki sayfalarda var hiç beğenmemiştim çizik çizik die ama sen denemişsin başka lensleri de deniince daha iyi kıyaslarsın ozman daha da iyi anlarım. ben mavisinin açık bi mavi olduunu bilsem gözümü kırpmadan alırım denemek için ama koyu bi maviyse direk çöpe ondan karar veremiorum.

Son düzenleme:
cnm mavisini bilemicem ama grisi aynen fotodaki gibi duruyor kendi gözünün kahverengisinin görünmesi dokusu açısından herşeyiyle aynı canım a.s.

otticabelluciden western union para transferiylede alışveriş yapılıyor ama 20$ lık bir transfer parası odemen gerekiyor western union a fisfisfis

cnm mavisini bilemicem ama grisi aynen fotodaki gibi duruyor kendi gözünün kahverengisinin görünmesi dokusu açısından herşeyiyle aynı canım a.s.

otticabelluciden western union para transferiylede alışveriş yapılıyor ama 20$ lık bir transfer parası odemen gerekiyor western union a fisfisfis

western union ne oluyor biraz bilgi verirmisin ? çok cahilim ya :çok üzgünüm: :KK70:

western union uluslararası para transfer yöntemi cnm anlaşmalı bankalarda görebilirsin yanlarında yazar western union diye banka müşterisi olman gerekmez satıcıdan bilgilerini alıp bankaya gidip bu adrese su kadar para göndermek istiyorum dersin onlarda gönderirler ama 20$ civarı bir komisyon alır banka senden bu işlem için. yani diyelim ki otticabelluci senden lenslerin ve artı kargo için 70$ istedi bu 70$ ı otticabelluciye gönderirken +20$ da western union a ödersin toplamda 90$ a patlar sana lensler. ama paypal da böyle birşey yok komisyon almıyorlar senden karsı taraf ne kadar istediyse onu ödüyorsun artı bir masrafın olmuyor ayrıca paypal daha güvenli bir yontem bu yüzden paypal ı tercih ediyorlar genelde

western union uluslararası para transfer yöntemi cnm anlaşmalı bankalarda görebilirsin yanlarında yazar western union diye banka müşterisi olman gerekmez satıcıdan bilgilerini alıp bankaya gidip bu adrese su kadar para göndermek istiyorum dersin onlarda gönderirler ama 20$ civarı bir komisyon alır banka senden bu işlem için. yani diyelim ki otticabelluci senden lenslerin ve artı kargo için 70$ istedi bu 70$ ı otticabelluciye gönderirken +20$ da western union a ödersin toplamda 90$ a patlar sana lensler. ama paypal da böyle birşey yok komisyon almıyorlar senden karsı taraf ne kadar istediyse onu ödüyorsun artı bir masrafın olmuyor ayrıca paypal daha güvenli bir yontem bu yüzden paypal ı tercih ediyorlar genelde

çok teşekkür ederim.paypalı kullanamam kredi kartım yok yaşım tutmuyor zaten .en azından gg deki gibi 250 tl ye patlamıcak bana . paypaldan baka ödeme seçeneği olmasaydı mecbur gg den alcaktım.tekrardan teşekkür ettim :eek::asigim:

kızlar bugun rainbowları denemeye gittim fakat sureleri dolmus 2 hafta içinde yenilerini gelecekmıs o zaman gel dediler =(=( 2 hafta sonraya kaldı ne yazık kı =(

kızlar bugun rainbowları denemeye gittim fakat sureleri dolmus 2 hafta içinde yenilerini gelecekmıs o zaman gel dediler =(=( 2 hafta sonraya kaldı ne yazık kı =(

olsun canım ondada bi hayır vardır...belki bugün deneseydin belki mikrop kapıcaktın eski lensten ne malum...2 hafta sonra yeni lensleri temiz temiz denersin acelemiz yok..
lenssiz değiliz şu an :)

olsun canım ondada bi hayır vardır...belki bugün deneseydin belki mikrop kapıcaktın eski lensten ne malum...2 hafta sonra yeni lensleri temiz temiz denersin acelemiz yok..
lenssiz değiliz şu an :)

cnm haklısın her iste hayır vardır:1hug: ...
rainbow fıstık yesili(daha onceden fıstık yesilini denemıstım kendi gozlerimin rengini biraz acmıstı fena değiller) geriye kalan rainbow bal rengi,amazon yesil(siparisini verdim ins en yakın zamanda elimde olucak),solitica mel bunların hepsini denemek istiyorum cnm cunku bunlardan baska bana gidecek bi tane dahi lens yok ...

sanki soloticalar sana çok yakışıcakmış gibi gelio bana. soloticaları çok beğeniorum ama gerçeini 1 kere bile görmediim içn yapısını bilmiorum artık anltırsın bize hoş benim alma ihtimalim yok ama..

cnm haklısın her iste hayır vardır:1hug: ...
rainbow fıstık yesili(daha onceden fıstık yesilini denemıstım kendi gozlerimin rengini biraz acmıstı fena değiller) geriye kalan rainbow bal rengi,amazon yesil(siparisini verdim ins en yakın zamanda elimde olucak),solitica mel bunların hepsini denemek istiyorum cnm cunku bunlardan baska bana gidecek bi tane dahi lens yok ...

üzülme bitanem bu konuda yanlız değilsin :) bütün koyu saçlı koyu gözlüler böyle aslında..
böyle olup da açık renk takıp doğal durduğunu söyleyene de asla inanmıyorum...

canım ya dark greenlerden sanki soğumaya başladım ben...
bal rengi galiba en iyisi :çok üzgünüm:
dark green de pek yakışmadı bana :KK43:
gözlerim bal rengimsi tonlu...galiba bal renginden başka bişey gitmiyo bana

kızlar gecenlerde baska forumda buraya koydugum resimleri gordum yalan yanlıs o lens şu olabilr hyr bu gibi yorumlar yapılmıs cok canım sıkıldı =(....

üzülme bitanem bu konuda yanlız değilsin :) bütün koyu saçlı koyu gözlüler böyle aslında..
böyle olup da açık renk takıp doğal durduğunu söyleyene de asla inanmıyorum...

canım ya dark greenlerden sanki soğumaya başladım ben...
bal rengi galiba en iyisi :çok üzgünüm:
dark green de pek yakışmadı bana :KK43:
gözlerim bal rengimsi tonlu...galiba bal renginden başka bişey gitmiyo bana

tatlısın neden sogudun cok uzuldum =( bence sana cok yakısıyor ...

kızlar gecenlerde baska forumda buraya koydugum resimleri gordum yalan yanlıs o lens şu olabilr hyr bu gibi yorumlar yapılmıs cok canım sıkıldı =(....

owww sahimi canım :çok üzgünüm: millet ne kadar da hızlı..hangi arada burada görüp de başka yere koymuşlar...

canım koydukları resim sadece gözünse bi problem olmaz..kimse kimseyi sadece gözünden tanıyamazki...yüz resmi koyma sadece göz koy koyacaksan bitanem..çalınsada sorun olmaz...

tatlısın neden sogudun cok uzuldum =( bence sana cok yakısıyor ...

bitanem aslında lensler çok güzel..çok da doğal...ama nasıl desem...evet ilk başlarda bayılmıştım...yani göz olarak baktığımda güzel fena değil...ama saçımla yüzümle aynada kendime bütün olarak baktım..pek de hoş bi tablo yoktu ortada...
saçlar simsiyah kaşlar simsiyah ten açık olunca gözlerim yüzüme göre çok koyu göründüler gözüme...lensler orjinal göz rengimi baya koyulaştırıyor...

bi de gözlerim 2 renkli gözüküyor...ortası bal rengş ve ondan sonra onla alakası olmayan koyu bir turkuaz....en doğal hali ise gialloya çok yakın asker yeşili tonu gibi...benimde hoşlanmadığım bi ton...
sende durduğu gibi durmadı açıkcası :asigim: solusyonla açıldığında öyle olmasını bekledim ama....

owww sahimi canım :çok üzgünüm: millet ne kadar da hızlı..hangi arada burada görüp de başka yere koymuşlar...

canım koydukları resim sadece gözünse bi problem olmaz..kimse kimseyi sadece gözünden tanıyamazki...yüz resmi koyma sadece göz koy koyacaksan bitanem..çalınsada sorun olmaz...

evet cnm sorma =( ıts beauty forumdaydı =( sayfalarca bakmadım cnm iki uc sayfada gordum ...
koysunlar sorun deil ama yalan yanlıs o lens grey mıs ya da suymus buymus gibi yorumları hosuma gitmedi ...

X