Kontakt Lens Lens kullananların......Önerileri, Soruları, Cevapları

caınm doku olarak en kaliteli ve doğal duran lens tr de bulunabilen olarak rainbow birde soloticalar var ama tr de yok malesef 2 sinden başka doğal duran lense rastlamadım rainbow da bence sadece yeşil renkte iyi sonuç veriyor daha açık renklerde başarısız pupil genişlgi yüzünden ama gördügüm kadaryla solotica açık renklerdede birçok markaya göre açık ara başarılı yalnız tr de deneme şansın malesef yok :1no2:

bende senin gibi düşünüyorum canım doku olarak güçlü sanırım çabuk yırtılmıyor gibi yorumlar okudum...herhalde bende hareli yeşil alıcam soloticayı daha önce hiç rastlamadım testerları olsa bence satışı çok daha iyi olur o markanın
güneşcim rainbowu senin düşüncelirinden feyz alarakta en çok tercih ettim açıkcası helede bal rengiyle ilgili bi yorumunu okumuştum çok ama çok doğal demiştin

bende senin gibi düşünüyorum canım doku olarak güçlü sanırım çabuk yırtılmıyor gibi yorumlar okudum...herhalde bende hareli yeşil alıcam soloticayı daha önce hiç rastlamadım testerları olsa bence satışı çok daha iyi olur o markanın
güneşcim rainbowu senin düşüncelirinden feyz alarakta en çok tercih ettim açıkcası helede bal rengiyle ilgili bi yorumunu okumuştum çok ama çok doğal demiştin

yorumlarımı dikkate aldığıniçin sağol bitanem :1hug: çabuk yırtılmıyo lafını kesin ben demişimdir..çünkü diğer markaların yırtılmasından muzdariptim :)
canım ben bal rengi denemedim kullanmadım da...başka bi renkle karıştırmış olmayasın ?
nefertari arkadaşım bal rengini denemişti ve ben onun yorumunu aktardım :)

evet cnm haklısın tr de pek fazla solotica kullanıcısı oldugunu sanmıyorum sırf bu sebepten hem deneme şansımız yok alırsak ne çıkarsa bahtımıza diyerek alıcaz hemde taa dünyanın bir ucundan getirtmesi problem az para değiller çünkü

evet cnm haklısın tr de pek fazla solotica kullanıcısı oldugunu sanmıyorum sırf bu sebepten hem deneme şansımız yok alırsak ne çıkarsa bahtımıza diyerek alıcaz hemde taa dünyanın bir ucundan getirtmesi problem az para değiller çünkü

cnm burada satısı olmadıgı için turkiyede tester ni bulmamız ne yazık kı imkansız ....

cnmcım aslında fiyatı bir cok markaya gore cok daha uygun ...burada denemeden aldıklarımızın ya da deneyipte sonrasında begenmediklerimizde cope gidiyor =(...

net satış fiyatı 45 dolar civarında. yıllık lens için neredeyse bedava. kargo eklenince fiyat yükseliyoki aslında yinede pahalı değil 75 dolar. uyduruk aylık lensler 50 lişra civarı

evet canlarım haklısınız aslında uygun yıllık lense göre ama dünyanın bir ucundan gelecegini düşününc ya bir problem çıkarsa demeden edemiyor insan birde soloticalarda kafamı karıştıran şu piksel olayı güneş ısıgı vurunca belli oluyormuş ya belli olmayacagını bilsem tek bir an düşünmcem grafite alıcam hemen ama işte fisfisfis

evet canlarım haklısınız aslında uygun yıllık lense göre ama dünyanın bir ucundan gelecegini düşününc ya bir problem çıkarsa demeden edemiyor insan birde soloticalarda kafamı karıştıran şu piksel olayı güneş ısıgı vurunca belli oluyormuş ya belli olmayacagını bilsem tek bir an düşünmcem grafite alıcam hemen ama işte fisfisfis

o kısmına teslim alınca anlayacağız bakalım . inşallah pişman olmam.

arkadaslar öncelikle herkese simdiden tesekkur ediyorum süper fikirler veriyosunuz hepiniz...Ben feci kararsız biri olarak lenslerimi deiştirmek istiyorum ama kafam cok karısık uzun zamandır freshlook haresiz yeşil kullanıorum ve sırıtmaması acısından memnundum resimlere bakınca sanırım kendi gozumle olan kombinasyonundan lensim diye bağırmadı..ama freshlookla ,ilgili sıkıntım goz rengindeki değişimin çok yakına gelmedikce belli olmaması.Su sıralar rainbowun giallosu ve solotico mel ve ocre arasında kalmış durumdayım ve cok kararsızım yardımcı olabilirmisiniz bana??

arkadaslar öncelikle herkese simdiden tesekkur ediyorum süper fikirler veriyosunuz hepiniz...Ben feci kararsız biri olarak lenslerimi deiştirmek istiyorum ama kafam cok karısık uzun zamandır freshlook haresiz yeşil kullanıorum ve sırıtmaması acısından memnundum resimlere bakınca sanırım kendi gozumle olan kombinasyonundan lensim diye bağırmadı..ama freshlookla ,ilgili sıkıntım goz rengindeki değişimin çok yakına gelmedikce belli olmaması.Su sıralar rainbowun giallosu ve solotico mel ve ocre arasında kalmış durumdayım ve cok kararsızım yardımcı olabilirmisiniz bana??

canım öncelikle şunu diyim ocreler güzel değil...kullanan birisi lensi çıkardığında kendi gözünü daha çok beğendiğini söylemişti...sarımsı gri onlar ve bazen koyu görünüyolar..ne oldukları belli değil.....ama giallo yakışırsa eğer güzel bir lenstir doğaldır ben kullandım..
memnun kalmayışımın tek nedeni saç ve tenime uymamasıydı onun haricinde fena değil..fakat çok da çarpıcı bir renk olmadığını söylemeliyim..

uff ben hala ısmarlayamadım. :KK43: türkiyeye gelince nerden alıcam lensleri .hiç bişe anlamıyorum :KK43:

tatlım sitedeki gorevli patricai yla konustup istedigi soyluyorsun dioptri vb. ? bana ama baya bi soru sordu gozlerin ne renk kendi gozlerinin fot yollar mısn gibi sasrdım =)

bence odemeninde paypal olması gayet hos ..

adresine getiriyorlar kapına kadar senin biryerden almana gerek yok yerimseniben

hayrlı olsun gnz cim umarım memnun kalırsın :1hug:sizin yorumlarınıza göre bende alıcam

tatlım sitedeki gorevli patricai yla konustup istedigi soyluyorsun dioptri vb. ? bana ama baya bi soru sordu gozlerin ne renk kendi gozlerinin fot yollar mısn gibi sasrdım =)

bence odemeninde paypal olması gayet hos ..

ben numarasız alıcamda paypalla ödemicem.punk_chick bana western unionla ödeme olduğunu söyledi.ama hala nası bi mail atıcama karar veremedim biraz arızamıyım neyim :)

adresine getiriyorlar kapına kadar senin biryerden almana gerek yok yerimseniben

adresi attığım maile mi yazıcam ?? :uhm:

sen önce mail at hangi lensi istedini söle ve fiyat al ödemeni western unionla yapacagını da belirt onun sana ödeme bilgilerini ve fiyatı yollaması lazım sende bilgileri alıp western uniondan transferini yaparsın sonra ödemeyi yaptına dair mail atarsın birdaha orayada adresni yazarsın bu adrese gelsinler diye

ben numarasız alıcamda paypalla ödemicem.punk_chick bana western unionla ödeme olduğunu söyledi.ama hala nası bi mail atıcama karar veremedim biraz arızamıyım neyim :)

adresi attığım maile mi yazıcam ?? :uhm:

evet cnm mailde belirtiyorsun ...ben ayrıca msnde de belirttim bi yanlıslık olmasın diye ...

X