Kontakt Lens Lens kullananların......Önerileri, Soruları, Cevapları

gunescim cnm gercekten 2 resminide birlikte koyman cok ii oldu gercekten fıstık yesilinide cok fazla bi parlaklık yokmus simdi dark greenleri dahada begendim :asigim:...tatlım ben dun amazon yesil ısmarladım bir hafta içinde elimde olucak ...kullanmasam kotu dursa bile gozde durusunu cok merak ediyorum ...

gnz21 güneş tekrar teşekkürler kızlar zahmet oldu a.s. kesinlikle dark green süper güneşcim çok yakışmış güzel günlerde kullan yerimseniben

gunescim cnm gercekten 2 resminide birlikte koyman cok ii oldu gercekten fıstık yesilinide cok fazla bi parlaklık yokmus simdi dark greenleri dahada begendim :asigim:...tatlım ben dun amazon yesil ısmarladım bir hafta içinde elimde olucak ...kullanmasam kotu dursa bile gozde durusunu cok merak ediyorum ...

haklısın canım dark greeni seçmekle iyi ettik gerçekten :asigim:
gnzcim konunun içinde ben gördüm amazon yeşil...dmtlale adlı arkadaşımız koymuş ama fazla girmiyor...resimden gördüğümkadarıyla onlar da giallo gibi sarımsı yeşillerden

kızlar freshlook dimensions hakkında ne düşünüosunuz kullanan varmı?

kullanmadım ama resimleri çok güzel görünüyo...aklıma da gelmedi değiller..ama aylıklar galiba ondan yanaşmadım

evet bende resimlerine bayıldım cnm rainbow da çok güzel ama aklım aslında solotico hidrocor mel de yalnız tr de yok sadece brezilyada var internetten almam gerekio ama suan için 250 tl pahalı geldi biraz internette video sitelerinde canlı halleri de var ayırt edilmiyor asla gerçek gözden neden tr de yok ya senağlama

solociaların dokusu güzel değil canım videolara aldanma sen...
nokta nokta gözüküyolar yolunmuş tavuk derisi gibi...
hele güneş vuruncaki hali tam rezillik...tane tane kum var gibi gözünde

güneşcim hızır gibisin valla :1hug: o kdar heveslenmiştim ki soloticolar için rainbow un daha iyi olması baya işime gelir daha erken alabilirim o zaman lenslerimi yoksa 2 katını biriktirmek biraz zor olcak benim için :bbo:

freshlook colors yeşil ben çok beyendim kızlar we gayet dogal duruyo =)

ImageShack - Image Hosting :: grnt000v.jpg

ImageShack - Image Hosting :: grnt013.jpg

ImageShack - Image Hosting :: grnt002j.jpg

ImageShack - Image Hosting :: grnt003.jpg

gerçekten çok güzel görünüyor ama lenslerde doğal göz rengi çok önemli birde güneşteki duruşu benim için çok önemli normal ısık altında gayet doğal duran lensler dışarda çok kötü görünebiliyo kahverengi kısım bu resimlerde hiç belli olmamıs ya doal göz rengi de açık yada direkt flaşlı çekim değiller sanırım bazen yanıltıcı olabiliyo fotograflar yoğun ısık altında resimleri varmı bu lenslerin nette acaba :uhm:

kendi gözrengim elaya yakın oldugundan yeşil lensleri tercih ettim ondan gayet dogal duruyolar ama en yakın zamanda flashlı resimleride eklerim

tatlım onların dia capı 14.50 belki bende potluk yapar diye hiç yanasmamıstım ...

anladım canım...evet haklısın 14.50 ise gözde fena kayar onlar...nitekim normal freshlookları bile gözümde kontrol etmekte zorlanıyordum..onlar da biraz kayıyordu bende...

Bende merak ediorum amazon yeşili eline geçtiinde birde sdc kabındaki resmini çekebilir misin. Buarada mavi amazonu denedim yumuşak geldi yani hiç rahatsız olmadım 8.6 olduundan tedirgindim ama 15 dk sora gözüm resmen uyum sağlıo. Ama ben durasoft lenslerimi özledim onlar yeşildi umarım amazonun yeşili güzeldir. Onu da alıcam bu gidişle.

Bende merak ediorum amazon yeşili eline geçtiinde birde sdc kabındaki resmini çekebilir misin. Buarada mavi amazonu denedim yumuşak geldi yani hiç rahatsız olmadım 8.6 olduundan tedirgindim ama 15 dk sora gözüm resmen uyum sağlıo. Ama ben durasoft lenslerimi özledim onlar yeşildi umarım amazonun yeşili güzeldir. Onu da alıcam bu gidişle.

tabi cnm elime gectiginde cekerim ...bende cok merak ediyorum durusunu ...daha onceden greyleri aldım hiç begenmemıstım alıdıgım gun cope gitmıstı umarım bu da oyle olmaz =)

X