Kontakt Lens Lens kullananların......Önerileri, Soruları, Cevapları

Ne çeşit bir boyama tekniği kullanıyorlar bilmiyorum ama içinde sim olmadığına eminim, çünkü lenslere çok dikkatli bakıyorum ama herhangi bir ışıltı görmüyorum. Bu yeni Natural Colors serisi renkler tamamen opak, ama nasıl yapıyorlarsa belli bir derinlik sağlayabiliyorlar. Üstelik bunu lense damar katmadan yapıyorlar. Tabi ki normal göz gibi olmuyor ama bu da bence bir başarı.

Bence 3 boyutlu hologram tarzı lensler çıkmadığı sürece gerçek gözü yakalamaları çok zor. Umarım gelecekte buda olacak.

Son düzenleme:
Aferin size:mymeka:
Şimdi soloticalardan sonra circle lenslere taktım -tatlicadiarzu-

Mikla tatlım,
resimde ustundeki burberry gömlek sanırım canım,en sevdigim gomleklerimden kaydirigubbakcemile2
cok alakasız oldu kabul :teytey:

Rainbow Fantasy Line Light Blue almıştım.

Light Blue olmasına rağmen rengi koyu geldi, sanırım benim gözlerim siyaha yakın olduğundan böyle oldu. Dizaynını Elite'lerden daha çok beğendim, ortadaki delik daha iyi gibi..

Bu arada Esmeraldaların çok daha iyi resimlerini çektim ama ancak akşama buraya koyabileceğim.

Son düzenleme:

Tatlım ya gozlerın kıpkırmızı olmus

Bu aralar biraz uykusuz kalıyorum, e 10 küsür saat lens takınca da böyle oluyor çünkü lenssiz göremiyorum. Tabi bir de günde 10+ saati bilgisayar karşısında geçirmem var. Resmen işkence çektiriyorum zavallılara..

Haftasonu bir güzel dinlendiririm, düzelirler.

Tatlım ya gozlerın kıpkırmızı olmus

Son düzenleme:
gal pal
gözlerin kızarıyorsa visine damlat. ama lenssiz göze.
lensle gözünü rahatlatmak istiyorsan Tears naturale free çok iyi geliyor. ben kızartma ve batma yaptığında rahatsız ettiğinde, yolda bile gözüme damlatırım. 32 tane var içinde. mutlaka çantamda durur.
geçmiş olsun...

Son düzenleyen: Moderatör:

güle güle kullan canım :) açık mavi değil de koyu violet gibi durmuş..ametist tonları gibi...
evet fantasy linelar elite linelardan daha koyu sonuç veriyor sanki..bende fantasy light green denemiştim..gözlerim açık kahve...buna rağmen bırak yeşil olmayı koyu yeşil bile olmadı hiç yok gibiydi...
elitelerden daha şeffaflar sanırım..elitin dark green hariç bütün yeşillerini denedim hepsi radikal değiştirdiler göz rengini...
elite ile fantasynin delik farkı da şurdan geliyo canım..elitelerdeki delik asmiterik bir delik..dolayısıyla deliğin bir tarafı diğer taraflarına göre bariz geniş...
.fantasylerin deliği simetrik ve düzgün bir yuvarlak...(bitarafı dar bi tarafı geniş değil) ondan dolayı elite a göre daha küçük görünüyor :)

Son düzenleme:
guneşcim ben artık gözümü doğal yollarla açıyorum seninde geçnelerde dediğiğn gibi artık belki lens bile almam henuz yeni başladım ama gelişme var ama benim yöntem daha farklı yani biyokinezi ile

guneşcim ben artık gözümü doğal yollarla açıyorum seninde geçnelerde dediğiğn gibi artık belki lens bile almam henuz yeni başladım ama gelişme var ama benim yöntem daha farklı yani biyokinezi ile

canım evet ben mümkün olduğu kadar doğal veya doğala yakın yolları tercih ediyorum..
hala lens kullanıyorum ama bundada artık doğal rengime yakın renkleri seçmeye başladım..

lenssiz değişim konusunda da biyokineziyi tavsiye etmiyorum aslında canım...
ben sadece alternatif olarak değişik yollar arayan arkadaşlara "böyle bir yöntem de varmış" demek için seçenek sunma amacıyla paylaştım biokinezi olayını..doğru yapılmazsa gözde kalıcı zararlar oluşabilirmiş...

onun için doğal da olsa radikal renk değiştirmekten yana değilim çünkü genlerle oynanıyo..Allah korusun görme sorunlarına körlüğe de yol açabilir..bu yüzden seni bu konuda yüreklendirip kötü bir sonuca neden olmak istemem...

ben göz rengimi telkin yoluyla açtım..telkinin de ana amacı göz rengini açmak değil..psikolojik rahatlama ve kötüdüşüncelerden arınmak...bunun sonucundada yan etki olarak vucut toksinlerden arınıyor ve gözlerin 1 ton kadar açılıp daha parlak olmasını sağlıyor..
öyle kahve gözü mavi veya yeşil yapımıyor anlayacağın...ve en sağlıklısı da bu....ben bunu tavsiye ederim..biyokinezi değil

Ben boyle birseyi ilk defa duyuyorum belki benim gibi bilmeyenler vardır ...

Biyokinezi (göz rengi değiştirme)

Biyokinezi zihin gücüyle vücuda hükmetmektir.Bu konu göz rengini değiştirmek gibi özel bir konu içerir.Eğer yeterince dikkatli olmazsanız yada çalışmaya başladığınızda bitirmeden bırakırsanız biyokinezi sizin için zararlı olabilir.

Metot:

Adım 1:Bu çalışmaya uyumaya başlamadan hemen önce başlayın.Yumuşak bir yere yerleşin.Gözünüzü kapattığınızda olan hiçliğe odaklanın.

Adım 2:Rahatladıktan sonra bedeninizi ve gözlerinizi kapalı olarak hayal edin.Sonra hayal ettiğiniz bedeninizin gözlerini yavaşça açtığını hayal edin.Gözler açıldıkça göz renginin yavaşça değiştiğini izleyin.Derin bir şekilde gölge ve renge odaklanın.

Adım 3:Artık çeşitli göz renklerine sahip olan hayal ettiğiniz bedeninizin kendinize doğru yürüdüğünü içinize girdiğini onun sizin tarafından emildiğini hayal edin.Sonra kendinizin hayali olarak gözlerinizi açtığınızı ve aynaya gittiğinizi düşleyin.Aynaya baktığınızda kendi göz renginiz yerine istediğiniz rengi görün.

Adım 4:Normal dünyaya geri dönün.Bilinciniz yeniden açılsın.Odaklandığınız şeyin etkilerine bakın.

Bu çalışmayı bir ay boyunca her gece yapmaya çalışın.Hayali olarak aynaya baktığınızda istediğiniz göz rengini görün.Kendinizi aslında gerçekte de asıl göz renginizin bu olduğuna inandırmaya çalışın.Gerçek aynaya baktığınızda gerçekmiş gibi tepkiler verin."Hey şuna bak!Gözlerim renk değiştiriyor!" gibi.Daha büyük bir inandırıcı etki için bunu arkadaşlarınızla da paylaşın.Eğer bir ay boyunca çalışmalarda büyük bir değişiklik olmadan düzenli olarak yaparsanız gözlerinizin şiddetli bir biçimde renk değiştirmeye başladığını göreceksiniz.Kendinizi inandırırsanız, güçlü bir değişim görürsünüz ve çalışmayı tamamlamış olursunuz.

-Alıntı-

tavsiye etmiyorum biyokineziyi ...
zaten yazıda da uyarıda bulunuluyor...
Eğer yeterince dikkatli olmazsanız yada çalışmaya başladığınızda bitirmeden bırakırsanız biyokinezi sizin için zararlı olabilir.
diye

evet cnm benimde dikkatımı cekti o yuzden paylasmak ıstedim ....bende kesinlikle tavsiye etmıyorum ...

evet cnm benimde dikkatımı cekti o yuzden paylasmak ıstedim ....bende kesinlikle tavsiye etmıyorum ...

evet canım...hadi diyelim şans eseri gözümüzde sağlık açısından zarar görülmese bile..yeni rengimizi beğenmeme ihtimalimiz var...belki düşündüğümüz gibi yüzümüze yakışmayabilir....geri dönüşü de zor olacaktır..
Aslında Allah bize en çok yakışanı vermiş..biz ise sadece gelipgeçici değişimlerle hevesimizi alıyoruz.

ben biokinize ile göz renginin açılacağını sanmıyorum..
saçma geliyor bana.
eğer öyle birşey varsa bile,bence uzman olmak gerek bu konuda..
nasıl yapılacağını , tekniğini tam olarak bilmek öğrenmek gerek..
nette yazılan yazıyı okuyarak gidip gözünün renginin açılması bana pek de kolay gelmiyor..
ama keşke olsa ben yanılmaya razıyım bu konuda

benim düşündüğüm renk bu delikafadulden
canım fotoları dört gözle bekliyorum gelir gelmez koy olurmu:Saruboceq:

Mikla tatlım,
resimde ustundeki burberry gömlek sanırım canım,en sevdigim gomleklerimden kaydirigubbakcemile2
cok alakasız oldu kabul :teytey:

haha kaydirigubbakcemile3 :sm_cool: tatlım trençkot benim ki a.s ben de çok seviyorum ama gömleği yok bende henüz :a015: alakasız oldu kabul :teytey:

GalPal
rainbow light blue ların hakkında çok beğendiğimi söyleyemeyeceğim. rengi hoş ama senin gözlerinde topazioları da gördükten sonra bunları beğenmek biraz zor oluyor :))

güneşcim peki telkini ne aralıklarla dinilyorsun sen canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…