Kontakt Lens Lens kullananların......Önerileri, Soruları, Cevapları

kızlar bugun doktorlar ile konustum.bulunmasının zor oldugunu soylemekle beraber koyu kahve gozler icin lens onerdiler.Koy kahve gozler icin kesinlikle opak lesnler oneriyorlar.
Ustune basarak soyluyorum fazla iddiali ve fazla dogal durmadıgını fakat harika bir imaj sagladıgını soylediler.Ben denemedim bilmiyorum.
Elegance Opaques light blue Ciba Vision.
netten bir kac resim ornegide mail atmıslar sagolsunlar.bende aynen yolluyorum.

kızlar bunlarda illisions renkleri =) illisionslara takmıs durumdayım cok merak ediyorum gozde durusunu =)

yabancı bi foruma koymuslar lens kabında sanırsam gozde dogal hare alıyor =)

canim merhaba! illisions soft amber ve green almistim bu yaz. inan ikisinide kullanmadan cope attim. cunku dokulari cok farkli ve ben lensim diye bagiriyordu. tabi gozden goze de cok farkli sadece denemeden sakin alma. gozlerim ela buna guvenerek denemeden aldim, cok pisman oldum. hemen hemen butun lens markalarini kullandim. hepsinde damarlanma var. aralarinda en memnun kaldigim rainbow dark green oldu. Bir de soylemeden gecemeyecegim diamonds lenslerin butun renklerini denedim hatta daliah arkadasimin aldigi yerden. kesinlikle dokularini begenmedim bence cok yapay duruyorlardi ve gun isiginda lens oldugu cok belli oluyordu. hatta oradaki bayan bana israrla durasoft 3 complements green satmak istedi yeni ciktigini gozde 2 gune kadar durabildigini falan anlatti ama renk ve doku bence fiyaskoydu. arkadaslar denemeden sakin almayin, her gozde farkli duruyor. bu yaz illusions soft amber ve green lenslerimi, yurt dısından getirdigim acuvue green lenslerimi, durasoft 3 complements lenslerimi cope atmak zorunda kaldim ve dunya parada cope gitti. sadece benim dustugum hatalara dusmemeniz icin uyarmak istedim.

canim merhaba! illisions soft amber ve green almistim bu yaz. inan ikisinide kullanmadan cope attim. cunku dokulari cok farkli ve ben lensim diye bagiriyordu. tabi gozden goze de cok farkli sadece denemeden sakin alma. gozlerim ela buna guvenerek denemeden aldim, cok pisman oldum. hemen hemen butun lens markalarini kullandim. hepsinde damarlanma var. aralarinda en memnun kaldigim rainbow dark green oldu. Bir de soylemeden gecemeyecegim diamonds lenslerin butun renklerini denedim hatta daliah arkadasimin aldigi yerden. kesinlikle dokularini begenmedim bence cok yapay duruyorlardi ve gun isiginda lens oldugu cok belli oluyordu. hatta oradaki bayan bana israrla durasoft 3 complements green satmak istedi yeni ciktigini gozde 2 gune kadar durabildigini falan anlatti ama renk ve doku bence fiyaskoydu. arkadaslar denemeden sakin almayin, her gozde farkli duruyor. bu yaz illusions soft amber ve green lenslerimi, yurt dısından getirdigim acuvue green lenslerimi, durasoft 3 complements lenslerimi cope atmak zorunda kaldim ve dunya parada cope gitti. sadece benim dustugum hatalara dusmemeniz icin uyarmak istedim.

cnm tasiyelerin için saol =)aklımın hep bir kosesinde illisions almak vardı cok ii oldu bu soyledigin testeri bulamadıgım için tekini alırım begenirsen diger tekinide ısmarlarım diye dusunuyordum =) illisionsların şişedeki resmini rainbowlara benzetmıstım o yuzden kendinden hareli durabilr diye dusunmustum =( uzuldum simdi =(

rica ederim canim:) inan illusions lenslere kafayi takmistim ve resimlerinde goruldugu gibi bir lens degil. kendi gozlerimde yesile bakan bir ela oldugu icin denemeye bile gerek gormeden once soft amberi siparis verdim. gozume bir taktim fiyasko lensim diye bagiriyordu hemen yesil almaliyim diye dusundum ve onu siparis ettim. yesil lensim geldi ayni husrani yasadim. lens oldugu cok barizdi ve gozumde kayma yapti, bulanik gordum oldukca. tabi bunlar benim yasadiklarim herkeste boyle olacak diye bir durum yok ama cidden bu yaz bir ton parayi cope atmis oldum. denemeden almayin, cok ucuz lensler degil bu bahsettiklerim. illusions lensleri cifti 198'e almistim, durasoft complements 3 lenslerimi de cifti 450' ye almistim (yanliz aldiklarim numarali lensti). acuvue green ve yogunlastirici almistim onlarin dokusuda cok yapay gemisti ve bunlarin hepsini bu yaz icinde alip kullanamadan cope attim simdilik rainbow dark green'den memnunum. fakat solotica natural colors ocre veya mel almayi dusunuyorum. kullanan arkadaslar varsa nasil oldugu hakknda bilg verebilir mi?

birsey degil canim. sadece benim dustugum hatalara dusup bosu bosuna kimsenin parasi gitmesin istedim. mutlaka deneyerek almakta fayda var. herkeste cok farkli duruyor lens dokulari. rainbow dark green'den cidden cok memnunum herseyden once kesinlikle lens oldugu anlasilmiyor. bu arada benim gozumde yesile bakan bir ela. bayagi guzel bir uyum sagladi, annem bile lensimi ayirt edemiyor. ama denemeden alma sakin ve aynayla mutlaka gun isiginda bak. umarim istedigin gibi olur ve rsimlerini bekliyoruz canim:)

Elegance'lar artık üretilmiyor. Bir ay öncesine kadar satan siteler de artık bu lensleri satmıyor kısaca bulmak imkansız gibi bir şey. Şu anda kullandığım Elegance'larım, satışı durmadan önce almıştım:

Ayrıca grey ve hazel renkleri de var bende..

soloticanın ocre rengine bakmıştım fakat rengi bulanık ve çamurlu görünüyordu ve kullanan da memnun değildi...kendi göz renginin bile bu lensten daha iyi olduğunu söylemişti..

Son düzenleme:

vaaaaayyyy :) resimler için sağol bitanem..geç gördüm kusura bakma...konuyu boşladığım güne denk gelmiş...çok güzel durmuşlar valla...inan bu kadarını bile tahmin etmiyordum :1shok:
tahminimden de öte parlak ve derin sonuç vermişler çok özendim valla :) fıstık yeşili kullanan birisi olarak bu resimlerinden gördüğüm kadarıyla dark green fıstık yeşilinden daha güzelmiş diyebilirim...
diğer renklerdeki gibi gözün üstüne etiket yapıştırılmış gibi durmuyor
koyu oldukları için gözle ustaca kaynaşabildiklerini tahmin etmiştim fakat rengin bu kadar farkedilir olduğunu düşünmemiştim...güle güle kullan canım harika görünüyo...tam istediğim gibi :) vurgulayıcı (yoğunlaştırıcı) lenslerdeki maksimum doğallığı yakalamışsın bu renkle :) ışık vurmasına rağmen kendini ele vermemiş...

ha bu arada insanların sende dark greeni diamondtan daha çok beğendiklerini belirtmiştin...diamondların da resmini gördüm ve bende onlarla aynı fikirdeyim...dark green daha güzel olmuş :)

Son düzenleme:
Şimdi bunlar lens mi inanamadm ben süper olmuşlar ya..Rainbow dark green mi şimdi bunlar?

Gunes'cigim, tesekkurler a.s. ocre konusunda bu resimleri gordukten sonra sana katiliyorum. natural color mel nasil? resim varsa ekleyebilirsen cok sevinirim canim:)

Gunes'cigim, tesekkurler a.s. ocre konusunda bu resimleri gordukten sonra sana katiliyorum. natural color mel nasil? resim varsa ekleyebilirsen cok sevinirim canim:)

önemli değil canım :1hug:
ben melleri rainbowun giallo rengine çok benzetiyorum..onun daha sarı hali mel..

Son düzenleme:

Ben de almalıyım canım süper yahu bunlar lens olamaz yok yok kesin değil (=

aldığımda ben de resim koyacam canım... martta alıcam...eğer acelen yoksa benim resimleri de bekleyebilirsin yada yok bekleyemem dersen sen önce koyarsın :)

gunesim begendigine cok sevindim cep telf cekmek istemedim bilhassa gor diye kameramın fot bolumuyle cektim daha net gorebilesin diye inan gozumde durdugunun aynısı cıktı eminım kı sanada cok yakısıcaktır =)

gunesim begendigine cok sevindim cep telf cekmek istemedim bilhassa gor diye kameramın fot bolumuyle cektim daha net gorebilesin diye inan gozumde durdugunun aynısı cıktı eminım kı sanada cok yakısıcaktır =)

sağol canım baya uğraşmışsın benim için.. :1hug: alır almaz koyucam ben de...
doğal göz renklerimiz aynı...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…