Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Yaa herkes çok iyi çok teşekkür ederim çok güzel şeyler yazmisiin parmaklarına sağlık haklsiin ama insanın elinde olan bişey değil işte
Öyle haklısın. Bunu bizimle paylaşman güzel bir adım, kendine saklasan belki işin içinden çıkman daha zor olurdu. Kendini dinle kuzum, aç sakin bir müzik, kal kendi kendine… psikolojik bir tanı konsa dahi, ki umarım olmaz, mutlaka ucu bir travmaya bağlanıyor. Mutlaka üstüne gideceğin bir problem bulursun. Benim sorunum genelde ‘ne için yaşıyorum ki?’ gibi depresif şeyler oluyor. Zamanı yetiremiyorum, aklımdakileri yapamıyorum, deli gibi çalışıp kazandığım parayı gönlümce harcayamıyorum, günün 24 saatinden kendime verimli 1 saat ayıramıyorum, yemişim böyle hayatı gibi oluyor benim öküzlerim😅 bir kaç gün böyle geçtikten sonra ihtimalleri değerlendiriyorum, hiçbirşeyi değiştirmeyi gözüm yemiyor. Hadi o zaman devam diyerek gülümsemeye başlıyorum. Gülmekte çok güzel bir silah. Kızım bebekliğinden bu yana bi nedenle ağladığında ‘dur bi dakka birşey diyeceğim, bir dakika durup beni dinler misin?’ diyerek kesiyorum ağlamasını. Sonra diyorum ki ‘senin her zaman gülmen lazım’. Neden diye sorunca da ‘çünkü gülmek herkese çok yakışır’ diyorum ☺️ Umarım herşey en kısa sürede yoluna girer kuzum 🥰

Eklentiler

• Screenshot_2022-06-15-22-50-23-072_steptracker.healthandfitness.walkingtracker.pedometer.jpg
    Screenshot_2022-06-15-22-50-23-072_steptracker.healthandfitness.walkingtracker.pedometer.jpg
    50,6 KB · Görüntüleme: 16
Zaten anksiyete bozukluğu ve depresif bozuklugu tanısı konuldu canım ama tedavi den beri hoc ağrım olmamıştı 2.5 aydır bugun agriyinca yine taziyeye bağladım
Canım benim bazen kendi doktorumuz olmalıyız😍😍
Hiç birşey kafana takma sağlığınız yerinde huzurunuz olsun gerisi boş Rabbim kalbine gönlüne ferahlık nasip eder inşallahhh💙💙💙🤲🤲

15 haziran menüm
Sabah
Bir tane haşlanmış yumurta
Peynir ve zeytin
Domates ve salatalık
İki tane ceviz
Üç tane kuru kayısı

Ara
Bir fincan rezene çayı

Öğle
Bir tabak etli kuru fasulye
Salata
Kefir

Ara
Bir fincan sütlü nescafe

Ara
18 tane kiraz
3 tane kayısı

Akşam
Bir tabak zeytinyağlı bamya
Yeşil soğan

Su 3.5 litre
Spor 45 dakika tempolu yürüyüş
13356 adım
30 dakika leslie
15 squat
10 dakika pilates

Zipzip- Zipzip- Cordelia Cordelia HanimKelesimiGetir HanimKelesimiGetir

IMG_20220615_224624.jpg

Öyle haklısın. Bunu bizimle paylaşman güzel bir adım, kendine saklasan belki işin içinden çıkman daha zor olurdu. Kendini dinle kuzum, aç sakin bir müzik, kal kendi kendine… psikolojik bir tanı konsa dahi, ki umarım olmaz, mutlaka ucu bir travmaya bağlanıyor. Mutlaka üstüne gideceğin bir problem bulursun. Benim sorunum genelde ‘ne için yaşıyorum ki?’ gibi depresif şeyler oluyor. Zamanı yetiremiyorum, aklımdakileri yapamıyorum, deli gibi çalışıp kazandığım parayı gönlümce harcayamıyorum, günün 24 saatinden kendime verimli 1 saat ayıramıyorum, yemişim böyle hayatı gibi oluyor benim öküzlerim😅 bir kaç gün böyle geçtikten sonra ihtimalleri değerlendiriyorum, hiçbirşeyi değiştirmeyi gözüm yemiyor. Hadi o zaman devam diyerek gülümsemeye başlıyorum. Gülmekte çok güzel bir silah. Kızım bebekliğinden bu yana bi nedenle ağladığında ‘dur bi dakka birşey diyeceğim, bir dakika durup beni dinler misin?’ diyerek kesiyorum ağlamasını. Sonra diyorum ki ‘senin her zaman gülmen lazım’. Neden diye sorunca da ‘çünkü gülmek herkese çok yakışır’ diyorum ☺️ Umarım herşey en kısa sürede yoluna girer kuzum 🥰
Öncelik le çok güzel bir annesin yetiştirme tarzın çok güzel teşekkürler bana depresif bozuklugu ve anksiyete bozukluğu tanısı konuldu üstesinden baya geldim aslında geçmişte çok travmalarim oldu çok acı dolu bir geçmiş var onlar oluşturdu bu hastalığı ama bazen oluyor böyle alıştım artık 😌

Öncelik le çok güzel bir annesin yetiştirme tarzın çok güzel teşekkürler bana depresif bozuklugu ve anksiyete bozukluğu tanısı konuldu üstesinden baya geldim aslında geçmişte çok travmalarim oldu çok acı dolu bir geçmiş var onlar oluşturdu bu hastalığı ama bazen oluyor böyle alıştım artık 😌
Eminim üstesinden geleceksin canım. Eminim kötü zamanlardan geçmişsindir, ama ne olur hesaplaşma aşamasında senin canını sıkan geçmiş nedeniyle belki mutlulukla, umutla dolu geleceğini harcama-maya çalış emi 😊 biz her zaman destekçiniz ❤️

Son düzenleme:
X