Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Evet bitanecim. Bugün resmileşti istediğin gün ayrılabilirsin dediler Emekli sandığı olur yazısını göndermiş dilekçeme ithafen. :rolleyes: temmuz maaşımı zamlı zamlı almadan olmaz didim. :KK62:zaten tatile giriyoruz.
Uzman öğretmenlik şeyine girmeden mi emekli olacaksin

Teşekkür ederim allah korumayı nasip etsin 😍

Haftaya tekrar 6 güne çıkaracağım😍 aaah ah bize video dayatan bi fitkaptanımız vardı. Cordelia Cordelia Cumartesi başlayalım mı müsaitsen🤩

Aslında çok tarif var. Un, beyaz un değil dimi😄

Cuma’ya eksi olursun hayatım🥰

Adet çıkışı ve iş beğenmeyen annem sayesinde🙈😂😂😂
Yok degil keçboynuzu unu 🤗

Ya ben sabah tartılmıştım ama günün yogunluğundan unuttum sanırım. Kızın kreşi tatildi işe geldi bnmle onunla uğraşmaktan teli alamadım elime. Sabah 79.7 gibi bir şey çıktım sanırım.
Boğazımdan ötürü bugün 1 damla su içemedim. Su içmeyince istediğin kadar yeme boş. Yarın dr a gideceğim umarım kalıcı 1 çözüm bulubur artık 1 aydır. İltihaplı boğazla gezi yorum. Ve de canım hiçbir iş yapmak istemiyor. İşten geliyorum, yatıyorum, kalkıp çocuga 1 makarna haşlıyorum, geri yatıyorum. Ev darmaduman ama parmağımı kımıdatasım yok. Ruhum çekilmiş gibi.
Burayı da günlük gibi kullandım kusura bakmayın alt tarafı 79.7 diyip gidecektim🤣
Canım değerlerin nasıl arkadaşımda sürekli iltihaplı geziyordu çoğu değeri acayip düşüktü takviye kullandı ve baya toparladi

Bugünün adımları :
A500FA16-3E02-4950-A3AC-7C01AD4B0AF8.jpeg
12.287 adım.
Dünün adımlarına henüz ulaşamadım, yarın ilk iş paylaşacağım 😘 Cordelia Cordelia nnurc nnurc

Çok teşekkür ederim bitanem 💙 Çok yaşlanmadan emekli olmak lazım şimdiki çocuklar da eskisi gibi dur hötten anlamıyor. Ben nazenin bir ruha sahibim çabuk bozuluyorum :KK33:eski sabrım kalmamış yokladım kendimi de...emekli olmalısın artık dedim. Sağlıkla yaşamak hepimize nasip olsun. Temmuz 18' de tasi tarağı topluyorum okuldan .😅
Hayırlı olsun Ablacım, darısı bana inşallah 😅

Lavinia_98 Lavinia_98 cnm sen kilo mu aldın gecen seneden beri. Sanki daha zayıftın gibi. 3-5 kg anca fazlan vardı gibi kalmış aklımda. Gerçi senin de güzel yeme potansiyelin vardı.
Geçen yıldan bu yana 2 kilo tek aldım 😂 sinir 66 oldu en son hep 60 larda gezdim bir yıl hep korudum kilomu şükür gören zayifisin diyor sadece ama benim bu defaki hedefim 57 🙉

Canım değerlerin nasıl arkadaşımda sürekli iltihaplı geziyordu çoğu değeri acayip düşüktü takviye kullandı ve baya toparladi
26 mayısta tam kan sayımımdaki bütün değerler normal aralık taydı, 1 fire bile yoktu. Crp 18di. Başka tahlil yaptırmadım.

13 Haziran Menüm
🍍09.39: 1 haşlanmış yumurta
1 salataalik

🍍1 tabak makarna
2 bardak ayran

🍍13.00: 1 şeftali+yarım muz püresi (kızıma yaptım yemeyince ben yedim😅)

🍍19.00: 1 tabak semizotu+3 yk haşlanmış nohut+2 yk yogurt
Avuç içi kadar lavaş

2lt su
Adım:10184
Zipzip- Zipzip- Cordelia Cordelia nnurc nnurc

Eklentiler

• IMG_20220613_233305.jpg
    IMG_20220613_233305.jpg
    32,4 KB · Görüntüleme: 22
X