Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Şimdiden hayırlı uğurlu olsun emekliliğin,çok sevindim artık yeter biryere kadar devam ediliyor artık.
Huzur mutlluk sağlık getirsin yeni hayatında :KK200: :KK74:
Aynen zamlı maaş olmadan gidilirmi hiç yaniii çatır çatır alacan o senin hakkın sonuçta.
Çok teşekkür ederim bitanem 💙 Çok yaşlanmadan emekli olmak lazım şimdiki çocuklar da eskisi gibi dur hötten anlamıyor. Ben nazenin bir ruha sahibim çabuk bozuluyorum :KK33:eski sabrım kalmamış yokladım kendimi de...emekli olmalısın artık dedim. Sağlıkla yaşamak hepimize nasip olsun. Temmuz 18' de tasi tarağı topluyorum okuldan .😅

Çok teşekkür ederim bitanem 💙 Çok yaşlanmadan emekli olmak lazım şimdiki çocuklar da eskisi gibi dur hötten anlamıyor. Ben nazenin bir ruha sahibim çabuk bozuluyorum :KK33:eski sabrım kalmamış yokladım kendimi de...emekli olmalısın artık dedim. Sağlıkla yaşamak hepimize nasip olsun. Temmuz 18' de tasi tarağı topluyorum okuldan .😅
Katılıyorum sana bitanem haklısın herşey bir yere kadar yani,bunun yorgunluğu,çilesi,stresi var kolay değil elbette.
Sabır olmadımı cidden zor devam etmek için. :KK74:
Şimdiden hayırlı uğurlu olsun bereketli emeklilik hayatın olsun,keyfini çıkar bence,eşinde emekli olacakmı,aman haaaa sakın olmasın evde erkek çekilmiyor cidden.

Evet bitanecim. Bugün resmileşti istediğin gün ayrılabilirsin dediler Emekli sandığı olur yazısını göndermiş dilekçeme ithafen. :rolleyes: temmuz maaşımı zamlı zamlı almadan olmaz didim. :KK62:zaten tatile giriyoruz.
Hayırlı olsun ablacım, Allah sağlıklı güzel bir ömür versin 😘 emekliliğinde bol bol gez, ye iç :confused:

X