Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Ay ne güzel menü maşallahh

Fitfit çok güzel yaaa

Aaa ama o kadar adım :KK43::-):-):-)(( neyse yansın yağlar 👯

💃🏼Leslieeee

Süper menü spor da varsa mükkemmel

Harika

Ayy yerinden çilek harika

Hayırlı olsuuuun Elhan Elhan 😍

Ay doydun mu sen böyle ama protein var ne güzel menü maşallah keşke benim olsa 😂

İnşallah etiketleyeyim😍😍

Ay buralarda -200 bile 2 kg gibi gider tebrikler canım

Çık iyiiii

Harikasın

Adımları resim ile mi atıypruzzz

Ben Leslie yapıyorum canım H içi yapabilir miyim deneyeceğim. Senin gaza ihtiyacın yök beybi içindeki güç sana yeter

Kilo bildirimleri için saat sınırı bar mıı
bu aralar telefonunda kafası gidik benim gibi 😂😂😂😂

Hayırlı olsun ablacım, Darısı bizim başımıza. 20 sene var ama göz açıp kapayana kadar geçer diyollaaa 😜
Teşekkür ederim bitanem 💙 doğru söylüyorlar senin zamanın daha da hızlı geçecektir kapamaya fırsat bulamayacaksın o yüzden gözünü iyi aç :confused: :KK60: darısı sağlıkla başına olsun. :dua:

Ay ne güzel menü maşallahh

Fitfit çok güzel yaaa

Aaa ama o kadar adım :KK43::-):-):-)(( neyse yansın yağlar 👯

💃🏼Leslieeee

Süper menü spor da varsa mükkemmel

Harika

Ayy yerinden çilek harika

Hayırlı olsuuuun Elhan Elhan 😍

Ay doydun mu sen böyle ama protein var ne güzel menü maşallah keşke benim olsa 😂

İnşallah etiketleyeyim😍😍

Ay buralarda -200 bile 2 kg gibi gider tebrikler canım

Çık iyiiii

Harikasın

Adımları resim ile mi atıypruzzz

Ben Leslie yapıyorum canım H içi yapabilir miyim deneyeceğim. Senin gaza ihtiyacın yök beybi içindeki güç sana yeter

Kilo bildirimleri için saat sınırı bar mıı
Kız sen dünürüm müsün yoksam :eek:

Evet bitanecim. Bugün resmileşti istediğin gün ayrılabilirsin dediler Emekli sandığı olur yazısını göndermiş dilekçeme ithafen. :rolleyes: temmuz maaşımı zamlı zamlı almadan olmaz didim. :KK62:zaten tatile giriyoruz.
Şimdiden hayırlı uğurlu olsun emekliliğin,çok sevindim artık yeter biryere kadar devam ediliyor artık.
Huzur mutlluk sağlık getirsin yeni hayatında :KK200: :KK74:
Aynen zamlı maaş olmadan gidilirmi hiç yaniii çatır çatır alacan o senin hakkın sonuçta.

X