Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Net hamile değilsin tatlım. korkma bir iki güne gelir misafirin. Allah kavuştursun sizi . Düğüne ne kadar kaldı kız
Elhan abla sen 60 a mi indin 6.grupta da vardım bende hedefi tutturmussun ne kadar zamandır.korumadasin merak.ettim ben biraz verdim orda sonra biraz geri aldım yine başladım 1 yil geçti o arada tabi Abla diyorum da yaşını hatırlamıyorum belki de yaş farkımız azdır herkes öyle yazmış diye yazdim

ahhhh ah sormaaaa ama bende gurbete gelin gidicem bu kezde aileme hasret kalicam
Gurbete gelin gitmek en çok anneni üzecek. yakınlarda anlaşacağin biri olaydı kader işte...senin seçimin de etkili tabi...şu saatte yapacak bir şey yok. Hayırlısı olsun inşallah halden anlayan bir eşin olur da çok ozlettirmez seni.

Canım şu an 63 kiloyum. Koruyamadim daha doğrusu uğraşmadım. Yakın vakitte ipleri elime alacağım. Yaşımı hatırlama boş ver 26' ydi 26.5 oldum abla demelerine alıştım kızmıyorum sen de gönül rahatlığıyla diyebilirsin
Bu takımdan bir yere ayrılma sohbet muhabbet derken bir bakmışsın erimiş gitmişsin

Haklısınız valla bana iyi geliyor gercekten kadınlar kulübünde iletişimde olmak kendine yapamadığı sorumluluğu inşallah burda tanımadığı insanlara karşı hissediyor be yavas ta olsa veriyorum 84 lerden 72 lere içmiştim ne güzel 1 yıl olmadan 80 oldum ne oluyor ya diye uyanana kadar şimdi 78.5 gördüm 2 ay içinde tekrar 70 gormek istiyorum ben ya insallah yaparım ama yavaş veriyorum malesef

sagol kuzum ya ben burda onu bulabilir miyim ki bilmiyorum araştirmam doktora gitmem lazim.Turkiyeden majezik getirmistim oda bitti onuda bulmam lazim

ellerine canina saglık zamanina bereket

Ne oldu 197000 de çok merak ettim ya anlayamadım valla
Cnm her bininci mesajda böyle kutluyoruz

26.7 olmadın mı daha kız ablaa

Sporla destekle diyetini zamanla hızlı vermeye geçersin. Sabır ve kararlılık çok önemli istedikten sonra ideal kilona ulaşırsın canım. Sakın pes etme zaman aleyhimize işliyor.

Dalga geçmeyin ya bende mi kırmızı renk olcam sandım tebrik edince insanlar e bisey olmadı daha ama
Kızlar kendi aralarında sayfa yarışı yapıyor bazen bu sefer sen kazandın minik mutluluklar yaşıyoruz işte dalga geçmiyoruz tatlım benim zamanla sen de alışırsın aktivitelere.
Kırmızı renk parayla oluyor şekerim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…