Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Satın alıyorsunuz biizi yani. Kaptanim Zipzip- nasıl bir sistem yapmışın böyle

Benide tatlılar bu hale getirdi

Satın alıyorsunuz biizi yani. Kaptanim Zipzip- nasıl bir sistem yapmışın böyle
MasterFit
cuma gunu yuzde olarak en cok kiloyu veren kirmizi takim kaptani olur
kırmızı takim kaptani mavi takim kaptanini secer
kaptanlar sırayla yarismacilari secer(ilk secim hakki kirmizi takim kaptaninda)
Pazartesi kaptanlardan en cok kilo veren yarismaci değiştirme hakkina sahip olur.
️Pazartesi kaptanlarin bildirimleri özelden fotografli ve ayni tarti ile olacak ,fotografli bildirim yapmayan hukmen yenik sayilacak..
Duzenli menu paylasan takima %1 lik avantaj eklenir
Adim yarismasi Cumartesi gunu baslayacak,Carsamba aksami son bulacak
Adim sınıri 8.000
Cumartesi ve pazar adimlari %1 avantaj
Pazartesi-sali-carsamba adimlari %1avantaj saglayacak
Cuma günü kilo yuzdeleri hesaplanir ,avantajlarla birlikte en cok yuzdeyi yapan takim kazanir
cuma seçmelerden sonra c.tesi 00.00 itibari ile listeden kim ne sebeple ayrılırsa ayrılsin listede kalacak.

3 gündür makinede bekleyen çamaşırı asmasa da olurmuş zaten
Kokmuşmudur diyo bi de
Kısss benim çocukların mezuniyet balosu var bugün, daha şimdi oturdum. O da blr çaylık. İşim başımdan aşkın, neydi o laf 8 ayın Çarşamba’sı aynı güne geldi mi? Pazara bile gittim , hatta poşetimin birini kaybedip bi daha gittim buldum, hem de kasapta buldum. Gerçekten iğrenç bi hayat
Bşzde menü var spor mecburi değil fitcim,gel bekleriz senide yeşil takımda.

Harikasın tevbrik ederim

Adım kapışması var bizde sjskjksjk:))
Geldim canım, aslında adım genelde doluyor ama bazen sıkıntı oluyor diye, yoğunluğum geçene kadar yeşil olayım

Gmiş olsun canım migren çok zor gerçekten

Kızzz yiyip yiyip geliyoz şuraya yaaaa

3 gündür kokmamış mı o çamaşırlar
3 günde asılı kalınca kokusu gider
Eline sağlık fitkaptanımkırmızı takım tebrikler
Sen okulları kapattın ben kapatamadım aşkitoooomçek kurtar beni bu hayattan
Afiyet olsun ortim
pastelfit inceldikce hiç pas vermez oldun
Şu ara incelmeye de vaktim yok
Sağol toprak atanım da var çok şükür

Nezle gibi geldi gözlerinde çapak falan yoktu burnu akmış herhalde yara olmuş görseniz o kadar güzel ki
Damla yoksa papatya çayı sürebilirsin güzelim pamukla tampon yaparak. Yavru kedilerde çapak kendiliğinden oluyor. Sürekli temizlemek gerekiyor yoksa gözlerimi kaybedebilirler

Yine anlamadım ama olsun

Çok özlüyorum seni napim
Bohcani hazırla , kimliğini yanına al gelip kaçırayim seni başka türlü nasıl kurtarırım bilmiyorum

Çok özlüyorum seni napim
Bohcani hazırla , kimliğini yanına al gelip kaçırayim seni başka türlü nasıl kurtarırım bilmiyorum
Salı günü kep giyme var sonra bitiyor inşallah. Annem babam geldi , o da yoğunluk yapıyo, hep iş güç. İşleri bıraksam annem yapmaya kalkıyo , o yüzden hamarat olmak zorundayım
Tabi kaçırmak istersen ben hazırım

Mezuniyette ıslak gözlerini görmek mutluluğunu paylaşmak isterdim. Hadi az kaldı kuyruğa gelmişsin aşkocum. bak hele anne babana da kavuşmuşsun gözlerin aydın. neyse kayınvalide gelince kaçırayim şimdilik idare et hamaratliga devam. Enerjin bol olsun canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…