Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Günaydınnn kızlar

Kaptanlarım ve arkadaşlarım çok özür dilerim mahcubum sizi inanın peşpeşe yoğun günlerden geçiyorum benim diş tedavim başladı,mehmet emrenin kaygı sorunları vardı onun için ailecek psikologa gidiyoruz devamlı. Anlayacağınız bi evde oturup oh diyemiyorum yani hep dışarıda oluncada burası aksıyor affedin
Sizi de sürüncemede bırakmayayım beni listelerinizden kaldırabilirsiniz Zipzip- Cordelia

Ha tabiki diyete devam ediyorum koşturmacadan mı dersiniz planlı yemeden mi 3 kg verdim

Önümüzdeki hafta yazlığa gideceğiz birazda ondan listedn çıkmak istedim orada baskül yok çünkü ama annem babamla olacağım için daha çok buraya gelirim müsadeniz olursada liste dışında takılırım

canım tebrikler :) ben de bu sabah 63 görmeyi çok istemiştim

Canim zipzipim. Eline saglik herkese basarilar

Zipzip- Cordelia

Sarı takımda olmak istiyorum.

Bugün Yeğene kız isteyeceğiz. Yogun bir gün olacak. Bence sen de Konyadasın seçmeleri yarına bırakabiliriz canım. Ben bugün pek gelemem. Sen müsat olursan bilemiyorum.
Şuan Spor ve Kiloları yapıyorum inşallah yetişecek.

Kardeşin için hayırlı olsun. Tebrik ediyorum. Konya da ailene odaklan canım. Ben 13.30 a kadar evdeyim. kediler mediler koşturuyorum.
yazmaya fırsatım olmuyor. evde böyleyim. Komşuda cocuğunu okula bırakmamı istedi mümkün değil çok uzakta okulu.

ben yazmıştım canım bu hafta oğlum ameliyat olacağından sarı olsun yada yeşil yani menü ve adımlarımı yazmak yapmak kopnusunda sıkıntı yaşayacağım için diyete devam tabi vakit buldukça spora o ayrı yine paylaşmaya çalışırım

Aklımdaydı unuttum fitkaptanım
Ben bu hafta menü takımında olayım adım olmasın. Yeşil miydi menü takımı…
Cordelia Zipzip-

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…