Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Gecen cuma 67,3
Bugun 66,3
Fark - 1kg

Masterfite devam efem:KK49:

Hafta sonu hapur hupur yiyip 4gunun sonucu bu :21:
Ustelik regl olmus bulunmaktayim:super:
Ben gidim bu hafta sonu gene yiyim😂
Cordelia Cordelia Zipzip- Zipzip- fesang fesang

Eklentiler

• IMG_20220610_100513.jpg
    IMG_20220610_100513.jpg
    63 KB · Görüntüleme: 22
ben yazmıştım canım bu hafta oğlum ameliyat olacağından sarı olsun yada yeşil yani menü ve adımlarımı yazmak yapmak kopnusunda sıkıntı yaşayacağım için diyete devam tabi vakit buldukça spora o ayrı yine paylaşmaya çalışırım :KK15:
Gecmis olsun inşallah ameliyat iyi geçer

ben yazmıştım canım bu hafta oğlum ameliyat olacağından sarı olsun yada yeşil yani menü ve adımlarımı yazmak yapmak kopnusunda sıkıntı yaşayacağım için diyete devam tabi vakit buldukça spora o ayrı yine paylaşmaya çalışırım :KK15:
Geçmiş olsun canım bnence sertbest ol. Bir de burayı düşünme ca Zipzip- Zipzip-

Zipzip- Zipzip- Cordelia Cordelia

Sarı takımda olmak istiyorum.:KK37:

Bugün Yeğene kız isteyeceğiz. Yogun bir gün olacak. Bence sen de Konyadasın seçmeleri yarına bırakabiliriz canım. Ben bugün pek gelemem. Sen müsat olursan bilemiyorum.
Şuan Spor ve Kiloları yapıyorum inşallah yetişecek.:KK69::KK69::KK69:

Kardeşin için hayırlı olsun. Tebrik ediyorum. Konya da ailene odaklan canım. Ben 13.30 a kadar evdeyim. kediler mediler koşturuyorum.
yazmaya fırsatım olmuyor. :KK55: evde böyleyim. Komşuda cocuğunu okula bırakmamı istedi mümkün değil çok uzakta okulu.
Senin günün benimkinden daha ilginçmiş😂
Çocukkarı okula yetiştirmeye çalışıyorum, görevlinin hanımı geldi , temizliğe gittiği evde 3 gün önce çamaşır yıkamış, beni götür de onları asayım dedi. Tövbe yarabbim😂Birlikte çocukları okula götürüp, sonra bilmem nereye gittik , bekledim astı çamaşırları evine geri bıraktım. Yaw benim dün annem babam geldi , rahat bıraksana beni🤷🏻‍♀️

Çocukkarı okula yetiştirmeye çalışıyorum, görevlinin hanımı geldi , temizliğe gittiği evde 3 gün önce çamaşır yıkamış, beni götür de onları asayım dedi. Tövbe yarabbim😂Birlikte çocukları okula götürüp, sonra bilmem nereye gittik , bekledim astı çamaşırları evine geri bıraktım. Yaw benim dün annem babam geldi , rahat bıraksana beni🤷🏻‍♀️
3 gündür makinede bekleyen çamaşırı asmasa da olurmuş zaten🤣

Ahh kuzum yaa. Ne garip insanlar. Vallahi çok isterdim çocuğu okula bırakmayı birçok şey yapmayı ama inan bana Banyoya gireceğim daha ona vaktim olmadı çocuk 12.30'da okula bırakılacak ben 2'de kuaförde olacağım burada listeler var Bunlar mümkün değil yetişmez ütü yapmıştım onları söylemiyorum bile hepsi ortada dolaba kaldırılacak ama ne zaman kaldırılacak bakalım :KK45: :KK45: :KK45:

Göbüş falan yoktur ablacım iyi bak ☺️☺️☺️😍

Aklımdaydı unuttum fitkaptanım🙈
Ben bu hafta menü takımında olayım adım olmasın. Yeşil miydi menü takımı…
Cordelia Cordelia Zipzip- Zipzip-
Bşzde menü var spor mecburi değil fitcim,gel bekleriz senide yeşil takımda.
Geçen cuma 73.0 bugün 71.7 fark -1.3 kg
% 1.78
💚 yeşil takım bu hafta 🙂🖒

Bar_na Bar_na Cordelia Cordelia

Eki Görüntüle 3081683
Harikasın tevbrik ederim
Yeşilde de yarış var ki kaptanimiz bizi yaristiriyoo:)
Adım kapışması var bizde sjskjksjk:))

Zipzip- Zipzip- Cordelia Cordelia

Sarı takımda olmak istiyorum.:KK37:

Bugün Yeğene kız isteyeceğiz. Yogun bir gün olacak. Bence sen de Konyadasın seçmeleri yarına bırakabiliriz canım. Ben bugün pek gelemem. Sen müsat olursan bilemiyorum.
Şuan Spor ve Kiloları yapıyorum inşallah yetişecek.:KK69::KK69::KK69:

Kardeşin için hayırlı olsun. Tebrik ediyorum. Konya da ailene odaklan canım. Ben 13.30 a kadar evdeyim. kediler mediler koşturuyorum.
yazmaya fırsatım olmuyor. :KK55: evde böyleyim. Komşuda cocuğunu okula bırakmamı istedi mümkün değil çok uzakta okulu.
Teşekkür ederim canım sizede kolay gelsin 💋💋

Ben akşam evde okuyacağım gecmisi 🥰🥰

X