Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Kuzum bişi diyecem şimdi adımda zorlanırsam artık takımıda sıkıntıya sokmak istemem açıkcası,artık 8bin adımda ne kadar atabilirim bilmiyorum evde zor oluyor.
Ancak dışarda olursam zaten geçiyorum fazlasıyla,olmazsa kaptanlığı bir arkadaşıma bırakayım kabul edilirse tabi,çok severek yapıyorum kaptanlığı bazen gırgır şamatada yazıyorum filan.
Biraz dikkat etmem lazım o yüzden ağrılar varya zorluyor sonra.

Ablacim sen hiç bırakma ya nolur :) biz adimlarimizdan sana verelim:)

Bugün doktorlada konuştum,dedim adımda rekorlarım var 24 bin diyince yapmayın çok fazla kemiklere zarar dedi.
10 bin adım filan yeterli dedide,onuda yapınca ağrılarım gene oluyor biliyorum zorluyor beni artık,yoksa bıraksan daha yürürümde.Çok hırslandım bende illa atacam adımları dedim,bazen az oluyor maalesef.

Ablacim yesil takımda spor zorunlu değil ki
Ne kadar adim atarsan zorlama kendini sen iyi ol yeter

Ablacim yesil takımda spor zorunlu değil ki
Ne kadar adim atarsan zorlama kendini sen iyi ol yeter
Caım benim biliyorum spor zorunlu değilde ben seviyorum ya yürümeyi ondan dedim.
Biraz dinlenmeye alayım kendimi diyorum,yok hayır illa kaptan sensin derseniz seve seve yaparım gene hiç sorun yok onda seviyorum keyif alıyorum zaten.

24 cok gercekten abla en fazla 10.000 de birakmak lazım
Sen hatta 5000 e indir bir sure belki daha az

Kaptan olmanda hic sorun yok ablacim
Kaptan olmaya devam edebilirsin her zaman

Bu arada yarin sabah Konyaya gidiyorum
Listeleri nasıl yapacağız burayi takip edebilir miyim bilmiyorum
Yolda giderken telefona bakmak zor oluyor
Bu hafta kalsın o zaman sen gelince yapılsın,biz gene yazalım olmazsa sayfaya yada özelden yazalım daha kolay olur senn için sayfa okuma takip etme daha zor olur yoksa ne dersin .
İyi yolculukların olsun ne zmaan dönecen peki

Teşekkür ederim ablacim
Yarin sabah 6 çıkacağız yola akşamda 6-7 gibi geliriz
Masterfite katilacaklar sorun yoksa diger listeyi Cordelia yapiyor sagolsun

Benim gitmeyeceğim de bugun netlesti duyuruda yapmadim neyse bir cozum buluruz

Günü birlik gideceksiziniz demek ki.
Yarın yazıyoruz demi sayfaya şimdi,sabah bende gelince bakarım zaten hallolur nasılsa kuzum merak etme

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…