Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Çılgınlıktı resmen o gün,birde kaç gün ayaklar iflas etti varya.
Olmazsa öyle yapayım,dışarda olursam gene artar biraz.
Kaptanlığa devam o zaman
Ablacim ayakkabı olarak ben nike koşu ayakkbisi kullanıyorum çok iyi geldi aklında olsun doğru ayakkabı da önemli . Sürekli her yerini sakatlayan biri olarak

Ablacim ayakkabı olarak ben nike koşu ayakkbisi kullanıyorum çok iyi geldi aklında olsun doğru ayakkabı da önemli . Sürekli her yerini sakatlayan biri olarak
Ayakkabım skechers memori form doktor tavsiye etmişti bunu onu giyiyorum acayip rahat bir ayakkabı.
Aşil tendonumda sıkıntı yaşamıştım kalınlaşma ve ödem olmuştu.
Zaten bilekten ameliyatlıyım tendom kopuğum vardı,mrrak etme bende acayip sakatlıklar yaşadım hep.

Ayakkabım skechers memori form doktor tavsiye etmişti bunu onu giyiyorum acayip rahat bir ayakkabı.
Zaten bilekten ameliyatlıyım tendom kopuğum vardı,mrrak etme bende acayip sakatlıklar yaşadım hep.
Anladım ablacım insan sakatlanip durunca daha hassas oluyor o zaman sen biraz dinlenip sonra 5 binle devam edersin.

Anladım ablacım insan sakatlanip durunca daha hassas oluyor o zaman sen biraz dinlenip sonra 5 binle devam edersin.
Bilekte çakma tendon yapıldı baaktan doku anlındı ,45 gün alçıda kaldı ayağım.
Bide aşildedesorun yaşadım o daha sıkıntılı,gene adım atarımda zorlamam artık

Memory foam doğru tercih ☘️

Tamam o zaman yarın sayfaya yazarız,dediğin gibide seçmeler cumartesi günü olur,gerçi herkes o anda burada olurmu acaba.
Yada saat verip ona göre yapılabilir yani. :KK200:
Yarin olsunda ablacim ne yapacagiz bilmiyorum ama benim icin yorucu bir gun olacak🙈
Ya da önümüzdeki hafta büyük kaptanların rekabeti olabilir. Takımları onlar kurar Zipzip- Zipzip- Cordelia Cordelia 😻😻
Yarın tartilamam canim sabah 5.30 da kalkarim 🙈
8 Haziran Çarşamba menüsü

Sabah 10.00

Çavdar sandviç ekmeği içine
2 hindi füme süzme peynir
Acı yeşil biber maydanoz

Öğlen 14.00

4 sigara böreği
Bir dilim brownie

Zipzip- Zipzip- Bar_na Bar_na sandriyon sandriyon
Afiyet olsun canim ♥️
9 Haziran Perşembe