Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Günaydın kızlar :KK200:
Gunaydin canim ♥️
O da olur :) önemli olan kapışmak :)
850 adimla gunu aciyorum o zaman😅😅
8 haziran menü

10.30
1 kase muzlu keten tohumlu yulaf lapası

13.00
1 elma

15.30
1 fincan sütlü kahve
Yarım avuç leblebi
1 muz

18,30
1 tabak yeşil mercimekli salata
3 kaşık yoğurt

20.30
3 4 dilim karpuz

3.5 litre su
40 dk yürüyüş
Zipzip- Zipzip-
Cordelia Cordelia
Afiyet olsun canim ♥️

günaydin...
bugün kızı anneme getirdim telimi de araba da unutmaz miyim... ah migi ahh :KK67:
o sirada bi arkadaştan teli aldim aradim aradim açmiyor.
eşimin teli buldum allahtan kayıtlıydı e nabizda:KK70:aradım yaninada almamiş.. arabadaymiş offfff...
resmen çildirmalik yaaa..(işyerinden bilgisayardan yaziyom adim foto atamicam galiba :KK43: ) telde kaldi..
neyse sosyal medya detoksa giricem bugün :KK70:

Kızlar bugün üst üste çok kötü haberler aldım modum aşırı düştü öğleden beri. Bugün diyet spor hiç ilgilenemedim adım tamamlayabilecegimi sanmıyorum sürekli gelen giden oluyor boğuldum. Menüyü ve atabildigim adımları yarın yollarım. Kaptanlarım şimdiden özür dilerim Zipzip- Zipzip- Bar_na Bar_na
Canım benim Rabbim hepsinin sorununa ferahlık verir inşallahhh en kısa zamanda hallolur🤲🤲🤲

günaydin...
bugün kızı anneme getirdim telimi de araba da unutmaz miyim... ah migi ahh :KK67:
o sirada bi arkadaştan teli aldim aradim aradim açmiyor.
eşimin teli buldum allahtan kayıtlıydı e nabizda:KK70:aradım yaninada almamiş.. arabadaymiş offfff...
resmen çildirmalik yaaa..(işyerinden bilgisayardan yaziyom adim foto atamicam galiba :KK43: ) telde kaldi..
Ahhh migi niyye çantana koymuyorsun telefonu🤦‍♀️

Günaydın kızlar :KK3:
8 Haziran Çarşamba menüm

11.00 kahvaltı:
2 haş yumurta
2 dilim tb ekmek
Peynir
Domates
Salatalık

14.30 öğle yemeği:
1 tabak tas kebabı

18.30 akşam yemeği
Yarım tabak tas kebabı
1 kuru patlıcan dolması
3 bol ekşili yaprak sarma (velilerimizden geldi)
1 sb ayran

Su: 3 litreden fazla

Adım sayısı: 8.208

Bugünkü adımlarım da görünüyor 🙈 sabahın köründe bebemle yürüyüşe çıktık, nasıl iyi geldi anlatamam 🤗

Zipzip- Zipzip- Cordelia Cordelia Bar_na Bar_na

Eklentiler

• 0C94D05D-767F-43E4-9F2D-1A4D564445AE.jpeg
    0C94D05D-767F-43E4-9F2D-1A4D564445AE.jpeg
    52,9 KB · Görüntüleme: 21
Magnezyum mu eksik ki spor yapmaya yeni başlayınca olabilir, istersen takviye bak canım . Bir de netten geçirme hareketi baksana canım mesela ayağı duvara itince geçiyor şekli anlatamadim
Evet magnezyum takviyesi alıyorum ara ara bu sefer dvit magnezyum k vit vb karışık almıştım yeterli gelmedi demek ki. Spor yapmadım ki ip atlamak için iple cebelleşip bıraktım:KK70:

dünkü menüm...
adımı sonra aticam..
sabah: ödem suyu.. (kabak salatalık taze nane maydanoz limon soda )
ara: filtre kahve
öğle:
dünden azicik kalan taze fasulye..
1 mini kavanoz ( hindistan cevizi kavanozu kadar ) yoğurt
yarım dilim karpuz.
1 wasa
ara: kahve
akşam: 19.30
1 kase şehriye çorbasi
2-3 kaşık yoğurtlu cevizli semizotu
1 adet sebze böregi .( iç harci domates biber salam)bol su
ara: türk türk kahvesi 1 yeşil elma.
Zipzip- Zipzip- Cordelia Cordelia Bar_na Bar_na

En yakın arkadaşım, akrabam ve sonrasında başka bir arkadaşım geldi üst üste biri geldi biri geldi hepsinin ciddi dertleri var onlara kafa patlatıp durduk sinirlendim üzüldüm başım ağrıdan çatlıyor. Benim kendimde bir sorun yok ama onlar beni mahvetti üstümden kamyon geçmiş gibi saatlerdir çay sigara içip durdum midem de bulanıyor şimdi
Allah yardımcıları olsun canım

X