Popüler Konu LenaG ile MasterFit

She-Raa She-Raa canım arkadaşlarım ve bir akrabamin başına cok fena şeyler geldi hepsinin haberini dün aldım üst üste ondan gerildim baya, şimdi biraz daha iyiyim ama hala modum çok düşük. Bana bir şey olmadı onlara üzüldüm
Her şey insanlar için var kuzum. Çok da üzülme, inşallah arkadaşların ve akraban için hayırlısı neyse o olur 🙏🏻

Yarın hayırlı haberlerle gel canım
Mr sonucum temiz çıktı,sadece kemik erimesinde artış olmuş,iğne verdi yarın alıp iğneyi vurdurcam saracım
8 haziran menüm
Sabah
Bir tane haşlanmış yumurta
Sarımsaklı limonlu avakado
Süzme peynir
Şekersiz çay

Öğle
Pirzola
Salata
Kefir

Ara
Hindistan cevizi yağlı tarçınlı türk kahvesi
İki hurma
7 tane çiğ badem

Akşam
Sarımsaklı yoğurtlu kabak sote

Su 3.5 litre spor yok

Zipzip- Zipzip- Cordelia Cordelia HanimKelesimiGetir HanimKelesimiGetir
fiyetler olsun
Teşekkür ederim Hanımcım. Şimdi yatırdım , titriyo yine,üşüyorum diyo. İlaç verdim, üstünü ince örttüm😔

Teşekkür ederim canım 🥰

Afiyet olsun canım 🥰
Çok geçmişler olsun pastelcim,ılık duş aldır ateşi için
Günaydın birazdan tartilacagim heycanliyim:)
Zipzip- Zipzip- kuzum ben yeşilde devam takımlar beni kendi kendime strese soktu :) HanimKelesimiGetir HanimKelesimiGetir ablacım ile yola devam
Süpersin ortim tebrikler, beraberiz oleyyy devam ediyoruz gene :KK5:
Kilo bildirimi
Cuma 57
Pzt 56.1
Bugün 55.6

Cok şükür regl etkisi geçti , umarım bundan sonra daha hızlı gider
Zipzip- Zipzip- Cordelia Cordelia @pastelfit HanimKelesimiGetir HanimKelesimiGetir @fesang
Eki Görüntüle 3080994
Harkasın ortim tebrikler
Zipzip- Zipzip- @fesang HanimKelesimiGetir HanimKelesimiGetir @Anka
Hedefleri alalım bugünlük , benim 12000
Artık hedefim yok kuzum doktorda uyardı bugün kemiklerinize zarar vermeyin diye,10 bin yeterli dedi günlük o kadarnasıl çıkarım zor artık.
09.06 2022 menüm

Dün oğlumun kermesi vardı 1 tane mercimek köftesi yedim. Kermes için yapmıştım tadına baktım.

Kermeste 10 tane sarma yedim ama küçük küçüktü🤭

Akşam üzeri yarım çörek yedim, ve 1 top dondurma🙄

Su 2,5 lt
Spor yok

Zipzip- Zipzip- Cordelia Cordelia HanimKelesimiGetir HanimKelesimiGetir
Afiyetler olsun
Aferin kuzuma tebvrikler

Mr sonucum temiz çıktı,sadece kemik erimesinde artış olmuş,iğne verdi yarın alıp iğneyi vurdurcam saracım

fiyetler olsun

Çok geçmişler olsun pastelcim,ılık duş aldır ateşi için

Süpersin ortim tebrikler, beraberiz oleyyy devam ediyoruz gene :KK5:

Harkasın ortim tebrikler

Artık hedefim yok kuzum doktorda uyardı bugün kemiklerinize zarar vermeyin diye,10 bin yeterli dedi günlük o kadarnasıl çıkarım zor artık.

Afiyetler olsun

Aferin kuzuma tebvrikler
Ablacım çok geçmiş olsun şükür bir sıkıntı çıkmamış , menopoz etkiliyor dimi kemik erimesinde

Selamlar şimdi geldim MR sonucu temiz çıktı,kemi erimesi yükselmiş biraz iğne verdi raporlu oda,yarın alıp vurdurcam 6 aylık oda.Yürüyüşüde sordum günlük 10.bin filan dedi,fazlasınıda yürüyorum diyince fazla oda kemiklerinize zarar verirsiniz dedi.Belkide çok adım atıncada zorlandım sırttta,sınır koyacam artık zorlamam bundan sonra.
Diyetisyene uğradım,ölçüm cihazı kurulacakmış sonra randevu alacam dahiliyeden diyetisten yolunu açacak öyle gidebiliyorum.

Afiyet olsun canim ♥️

Günaydın canim ♥️

Yaa ne olacak böyle yakında 1 m yi zor gidecegiz 50 lirayla🙈🙈

Selam canim iyiyim sen nasilsin ♥️

Sağol canim♥️♥️
İyiyim kaptanım 😻
Yeğenim koltuklarda pastelle serbest çalışma yapmıştı🤣 Domol un arap sabunu vardı. Onunla sildim leke kalmadı. Aynı sorunu yaşayanların bilgisi olsun☘️

Selamlar şimdi geldim MR sonucu temiz çıktı,kemi erimesi yükselmiş biraz iğne verdi raporlu oda,yarın alıp vurdurcam 6 aylık oda.Yürüyüşüde sordum günlük 10.bin filan dedi,fazlasınıda yürüyorum diyince fazla oda kemiklerinize zarar verirsiniz dedi.Belkide çok adım atıncada zorlandım sırttta,sınır koyacam artık zorlamam bundan sonra.
Diyetisyene uğradım,ölçüm cihazı kurulacakmış sonra randevu alacam dahiliyeden diyetisten yolunu açacak öyle gidebiliyorum.
Çok şükür temiz çıkmış. Erime için de tedavi olumlu sonuçlanır rahatlarsın inşallah🥰

İyiyim kaptanım 😻
Yeğenim koltuklarda pastelle serbest çalışma yapmıştı🤣 Domol un arap sabunu vardı. Onunla sildim leke kalmadı. Aynı sorunu yaşayanların bilgisi olsun☘️
Suylamı karıştırdın onu direk bezemi döktün.
Çok şükür temiz çıkmış. Erime için de tedavi olumlu sonuçlanır rahatlarsın inşallah🥰
Çok sağol canım,daha öncede 2 kere o iğneyi kullandım değeri artıyor zaten,ağızdan ilaçta yazdı onlarıda alacam.
Neyseki kalsiyum değeri iyi çıktı gene.
Cok gecmis olsun ablacim ♥️
Çok sağol kuzum telekkğrler :KK200:

Benim 8 haziran menüm
Saat 9
1.5 yumurta
Peynir
4 5 Zeytin
2 dilim tam tahıllı ekmek

Saat 12 gibi
1 kase keçi yoğurdu
1 dilim ekmek

Saat 16
1 kase Ayranaşı çorbası
1 tabak etli nohut
Salata
2 dilim ekmek

Saat 00.30
2 sarma
Pişmiş mi diye baktım :ıslık:

1.5 litre su

Eki Görüntüle 3080983

Zipzip- Zipzip-

Cordelia Cordelia
Kaptancım süper menü ve adım 💜

Kilo bildirimi
Cuma 57
Pzt 56.1
Bugün 55.6

Cok şükür regl etkisi geçti , umarım bundan sonra daha hızlı gider
Zipzip- Zipzip- Cordelia Cordelia @pastelfit HanimKelesimiGetir HanimKelesimiGetir @fesang
Eki Görüntüle 3080994
:rolleyes::confused::halay:

Cordelia Cordelia
@60kiloyum

8 Haziran Çarşamba
16.330 adim
Oy oy oyyy 😍

Suylamı karıştırdın onu direk bezemi döktün.

Çok sağol canım,daha öncede 2 kere o iğneyi kullandım değeri artıyor zaten,ağızdan ilaçta yazdı onlarıda alacam.
Neyseki kalsiyum değeri iyi çıktı gene.

Çok sağol kuzum telekkğrler :KK200:
Direk koltuğa döktüm ıslak bezle sildim☘️

X