Popüler Konu LenaG ile MasterFit

VERİMLİ YAŞAM GÜNLÜĞÜMÜZE BEKLİYORUM.. KATILMAK İSTERSE GELİN :)

Afiyet olsun canım

Gecmis olsun canim
Teşekkür ederim
Geçmiş olsun Allah şifa versin canım
Teşekkür ederim

Saat farki iste
Ama 12 ye dogru uyudum

Afiyet olsun canim

Gecmis olsun pastelfitim
Harikasın ortim
Çok geçmiş olsun canım. Şimdi nasıl?
Teşekkür ederim. Yine ateşi var, ilaç verdim . Olmazsa duşa sokucam, olmazsa yine hastaneKızım az önce söylüyor, LGS’de ara olduğunda güneşte oturmuşlar. Halbuki tembihlemiştim. Ertesi gün akşam güneşini de görünce fazla geldi herhalde.
Kan değerlerinde bişey yok, güneş çarpmasından şüpheleniyorum.
Öğrencilerim bana paket getirmiş bir kutu sigara böreği bir kutu brownie
Afiyet olsun canım

Kolay gelsin ablacim görüşürüz

Afiyet olsun canim ❤
Sağol kaptanım evdeyim geldim
Hoşgeldin canım

Harika

Kolay gelsiin, görüşürüz
Bişi yok herhalde normal yazıyordu yarın daha net belli olur,çok sağol canım benim
Gözün aydın canım Allah hep sağlık versin herkese
Sapğol saracım yarın sabah gidecem sonuçlar için çok sağol

Yaslaniyoruz galiba
burda yasa rağmen kilo veren HanimKelesimiGetir var ama ben o kadar az yiyemiyorum
Benim tamamen psikolojik bazen çok az yiyorum bazen dünyaları yesem doymuyorum
Tarçın bende çok halsizlik yapıyor arada yemeklerde çayını içiyorum takip ettim tarçın kullandığım zamanlar çok halsiz kalıyorum. Benim de 4. doğumdan sonra yediğim muhallebilerden sonra aldım doğumdan çıkınca 62-63 falandım. Bi daha da önünü alamadım 80 i devirdim
Canım ip atlamak omurgaya, diz kapaklarına çok zararlı başka şeyler denesen
Uygun ayakkabı ve uygun zeminde atlıyorum canım. Eskiden çok atlıyordum ama kilo çoğalınca atlayamadım bu gün.

Pastelcim çok geçmiş olsun şimdi nasıl iyimi düştümü ateşi.

İlginç aslında ilk defa duyuyorum bunu,aslında insülün direncinide dengeliyor tarçında.
Sende 4 çocukmu maşallah sana,yenen tatlılarda maalesef kilo olarak geri dönüyor.
Veririsin merak etme biraz sabır gerekiyor,azda olsa gidiyoren bile arada bunalıyorum yani sıkılıyorum çünkü.

Zaten kan grubuna göre beslenmede B grubuna yasak tarçın. Bilemiyorum sebebini. Evet bu sefer çok kararlıyım gidecek inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…