Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Teşekkür ederim

Teşekkür ederim

Harikasın ortim

Teşekkür ederim. Yine ateşi var, ilaç verdim . Olmazsa duşa sokucam, olmazsa yine hastane🙁Kızım az önce söylüyor, LGS’de ara olduğunda güneşte oturmuşlar. Halbuki tembihlemiştim. Ertesi gün akşam güneşini de görünce fazla geldi herhalde.

Kan değerlerinde bişey yok, güneş çarpmasından şüpheleniyorum.

Afiyet olsun canım 😂
Geçmiş olsun canım

Kız yok yok , çok coşuyosan mutluysan benim ve birkaç kişi gibi 😂 nadiren hani 😀😘😘😘 ya çok tatlısııın
Ne coşacağım ayaklarımın ağrısından günde 2 sefer ağrı kesici içiyorum, normal yürüyüş yapsam çok mutlu olurum da, benimkinin çoğu evdeki koşuşturma 😂😂😂.
Ama eski halim yok, dinlene dinlene yapıyorum

Ne coşacağım ayaklarımın ağrısından günde 2 sefer ağrı kesici içiyorum, normal yürüyüş yapsam çok mutlu olurum da, benimkinin çoğu evdeki koşuşturma 😂😂😂.
Ama eski halim yok, dinlene dinlene yapıyorum
Yok kız benim adımlar da 8 binlerde oo ne coşanlarımız var :)
Ben de dinlenerek yapıorm valla 😂

Benim tamamen psikolojik bazen çok az yiyorum bazen dünyaları yesem doymuyorum

Tarçın bende çok halsizlik yapıyor arada yemeklerde çayını içiyorum takip ettim tarçın kullandığım zamanlar çok halsiz kalıyorum. Benim de 4. doğumdan sonra yediğim muhallebilerden sonra aldım doğumdan çıkınca 62-63 falandım. Bi daha da önünü alamadım 80 i devirdim :olamaz:

Uygun ayakkabı ve uygun zeminde atlıyorum canım. Eskiden çok atlıyordum ama kilo çoğalınca atlayamadım bu gün.
Anladım kuzum yine de aklında olsun :)

hem telefonum kapandi hemde saatimin sarji bitti komple... ve yazik oldu 4484 te bitti dün :KK43:
eve gidince hemen taktım ikisini
buraya bilgisayardan giriyorum abla
Kısmet değilmiş baksana,onun için takip edeceksin devamlı şarjlarını.
Neyse olan olmuş artık.
Bilgisayardan giriş daha rahat oluyor bana göre,bende telden zorlanıyorum olmuyor.

Neyse olan olmuş artık.
Bilgisayardan giriş daha rahat oluyor bana göre,bende telden zorlanıyorum olmuyor.
unutmuşum şarja takmaya ve baktım bitmiş..
%15 yken takıyordum..
takip ediyorum dün ilk defa kapandı 🙄
işyerindeyim.. canim sıkılınca buraya yaziyom :KK70:

Neyse olan olmuş artık.
Aynen bitmeye yakın direkt takıyorum :) ya saat beni aşırı motive etti ablacim

Bütün takımlar burda toplanmış ben eksik kalmayım dedim kilolar aldı başını gitti :KK70: ben de seni gördüğüme sevindim 😍😍

İyiyim elhamdülillah dönüp dolaşıp diyete başlıyoruz :KK70: benim de yapasım yok valla da vücut error veriyor zayıfla diye :confused: alttaki kilo güncel mi ben çok aldım ya :olamaz:

1531 benim
Benimkiler de aynen halaya durdular da artık verme zamanı geldi geçti bile inşallah hep beraber veririz 😍😘

X