Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Anlayamadım bende sabah çıkınca karanlığa kadar dışarda kalıyor,asla kafesine girmiyor,yakalayıp alıyorum,kafes salonda zaten yanından geçerken bile ürküyor kaçıyor hemen,dışardaykende yanına gidince pırr uçuyor hemen.
Mesajının üzerinden epey zaman geçmiş ama Abla, senin kız memnun kaldı mı bu g5 masajından? Bana bu ara çok soruyorlar selülitli kızçeler.
Sorayım gene biraz sanki mennun olmadı gibiydi,bacağa yapılan işlemde biraz acıttı diyordu,soarayım haberverririm sana
Afiyetler olsun
Helal olsun ortime
Korkuyor üstüne gitmeyin alışsın. Kuşlar değişimi sevmez önce gözlemler canım.
Kaptanım bildiğin yabani resmen yanına bile gtsem kaçıypr kafesinde.
Cok sevimdim gözün aydın.
Çok sağol kaptanım teşekkürler

Çok geçmiş olsun kuzum hepinize
Teşekkür ederiz canm
Günaydın kızlar
Sabah 6 da yürüyüşe gideyim dedim çocuklar da kalktı gidemedim
Günaydın Anka kaptanım
Nescafe gold du aslında kız parkta oynarken keyif yapayım dedim dert oldu
Bende de granül ve filtre kahve çarpıntı yapıyor çok da seviyorum ama artık onları arada yapıyorum daha çok Türk kahvesine yöneldim ama o da ufacık fincan kesmiyor ya çay fincanıyla ya da cağ bardağıyla içiyorum

Gecmis olsun canim
Günaydın kızlar. içimde haftanın ortasına kadar gelmenin heyecanıyla, sabahın köründe alarmla uyanmanın kekremsi mutsuzluğu var
Günaydın canim
Günaydın kızlar
Sabah 6 da yürüyüşe gideyim dedim çocuklar da kalktı gidemedim
Günaydın canim
Günaydın kızlar

Dün kızı parka götürdüm yanımda da 500 ml kahve eve gelene kadar saat geç oldu akşam yemeği yemedim ama sabaha kadar uyumadım yaaa çarpıntı yaptı nedense
Günaydın canim gecmis olsun
Günaydın kaptanim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…