Popüler Konu LenaG ile MasterFit

5 haziran
Kahvaltı
1 dilim ekmek
Peynir
Salatalık
Biraz patates kızartması
1tk tereyağ

Ara
4kare bitter

Akşam
1 tane karnıyarık
2dilim ekmek

8334 adım 833p
45dk zumba

Cordelia Cordelia Zipzip- Zipzip- 60kiloyum 60kiloyum
IMG_20220606_175628.jpg

Cordelia Cordelia canım şimdi ekledim fotoyu da

Sağol canım Allah razı olsun. Ama dediği kadar iyi geçmemiş maalesef. :KK43: Fen lisesi istiyordu gelmez artık öyle ağlıyor :KK43:
Hayırlısı ne ise o olsun inşallah canım rabbim yavrunun gönlüne göre versin belki de düşündüğü gibi olmaz istediği okula yerleşir olmazsa da hiç önemli değil zaten canı sağolsun 🥰🥰🥰
İyi geçmiş canım çok sağol 😍

🧿

@bluegreeneyes doğru canım arkadaşların da burda 😍 gün sonu menü spor yazıp çıkan da oluyor darılmıyoruz merak etme :KK66:
Öbür başlığı daha çok ilerisini düşünerek açtım canım bir düzen oturtmaya çalışıyorum 🤗 50lere inip korumayı başarırsam o sayfaya ağırlık vericem çünkü rehberlik edebileceğim bir yol olacak :KK68: mezun olunca diyelim 😀
Esas motivasyonu ben de bu sayfadan alıyorum canım , üye olduğumdan beri en pozitif ,en ilgili insanların olduğu , en keyif aldığım yer canım benim
Cordelia Cordelia Zipzip- Zipzip- kaptanlarımız 🤩 Allah razı olsun vaktim yok canım sıkkın demeden bizimleler☺

Ama oraya da uğra tabi çok çok sevinirim 😍

Canım hiç belli olmaz yaa kader bu, bol dua edelim tercihlerine de eklesin aralara , umut edelim yine
Daha yüksek alanların biri vazgeçer biri yurtdışına gider birinin tayini çıkar
Hiç belli olmaz 😍
İnşallah istediği okul olur canım rabbim gönlüne göre versin 🤗🤗🤗👏👏

Hayırlısı ne ise o olsun inşallah canım rabbim yavrunun gönlüne göre versin belki de düşündüğü gibi olmaz istediği okula yerleşir olmazsa da hiç önemli değil zaten canı sağolsun 🥰🥰🥰

İnşallah istediği okul olur canım rabbim gönlüne göre versin 🤗🤗🤗👏👏
İnşallah canım cümlemizin tanıdığına çocuğuna akrabasına 🥰

netleri nasıl canım
Canım Sınav sonrası bunaltmak istemedim başkaları da soruyordur mutlaka ailesi de soruyordur diye sormadım. Bana 30 Haziran'a kadar bakmayacağım demişti ama bugün teyze %3 ile 5 arası bir yerde olacağım yazmis. Ben yine sormadım. Şimdi sorayım biraz kendine gelmiştir.. 🥰

Canım Sınav sonrası bunaltmak istemedim başkaları da soruyordur mutlaka ailesi de soruyordur diye sormadım. Bana 30 Haziran'a kadar bakmayacağım demişti ama bugün teyze %3 ile 5 arası bir yerde olacağım yazmis. Ben yine sormadım. Şimdi sorayım biraz kendine gelmiştir.. 🥰
minerva1988 minerva1988 aha sordum laf yedim. Ergenler puffff

Sana takilmistir bence teyzesi o kadar destek oldun bu yil🥰🥰
Canım sınav sonrası herkesin beklentisi var. O yüzden stresli. Ben tahmin ediyorum ve sormuyorum ne oldu ne bitti mine sorunca hadi sorayım dedim. Neyse sağlık olsun. Kendine gelmemiş daha. Sonra kedileri görmeye gelecek. Öğreniriz durumu. 😄😁😍🥰

Canım sınav sonrası herkesin beklentisi var. O yüzden stresli. Ben tahmin ediyorum ve sormuyorum ne oldu ne bitti mine sorunca hadi sorayım dedim. Neyse sağlık olsun. Kendine gelmemiş daha. Sonra kedileri görmeye gelecek. Öğreniriz durumu. 😄😁😍🥰
Daha yeni oldu sinav bir kac gune kendine gelir canim🥰🥰

minerva1988 minerva1988 aha sordum laf yedim. Ergenler puffff
Anladım kuzum ya sınav bu sene bir tık kolaydı ben dilim yorumu yapamıyorum . Okulda en basirilimizin sözel full sayısal 3 yanlış var ama işte insan kestiremiyor. Sayısal daha rahattı sözel bir tık kasti

Aynen ben de çok soramadım kızlara daral geliyor ama insna merak ediyor

Anladım kuzum ya sınav bu sene bir tık kolaydı ben dilim yorumu yapamıyorum . Okulda en basirilimizin sözel full sayısal 3 yanlış var ama işte insan kestiremiyor. Sayısal daha rahattı sözel bir tık kasti
Ooo maşallah. Bizimki neye göre konuşuyor bilmiyorum. Dun geçmiş olsun diye aradım Matematikte 18 doğru demişti galiba. Turkce full olabilir dedi. Kac soru var derslerde canım?

X